Blockhive: מערכת אקולוגית מבוססת Blockchain & חממת פרויקטים

כוורת

כוורת היא חברה שמטרתה לבנות מערכת אקולוגית בת קיימא וחדשנית המבוססת על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הלקוחות של Blockhive יכולים ליצור שותפויות ולפתוח הזדמנויות ושווקים והחברה פועלת גם לדגירת פרויקטים שלדעתם הם יכולים להפיק תועלת משימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. Blockhive שואפת ליצור חברה דיגיטלית ללא גבולות המעודדת שיתוף פעולה.

כוורת

Blockhive בחרה למקם את המטה שלה באסטוניה על בסיס השימוש במדינה בטכנולוגיה, כולל טכנולוגיית הבלוקצ’יין. באופן ספציפי, אסטוניה הציגה את E-Residency, שהיא מערכת זיהוי שהונפקה על ידי הממשלה שכל אחד בעולם יכול להשתמש בה. תעודת זהות מקלה על פתיחת עסק גלובלי בגמישות.

למרות שהצוות מבוסס מאסטוניה, לחברים רבים שורשים ביפן. הצוות כולל מהנדסים, מומחי כרייה, מתכנתים, מעצבים, מומחים פיננסיים ועוד. הם פרוסים ברחבי אסיה ואירופה ויש להם רקע מגוון.

איך Blockhive עובד?

המערכת האקולוגית של Blockhive בנויה על שיתוף פעולה, בדיוק כמו שהדבורים בכוורת פועלות יחד כדי לשמור על המושבה. במקום לגבות עמלות, Blockhive עובדת עם שותפיה לעזור להם בפיתוח אסטרטגיית בלוקצ’יין ומפתחת את הפרויקטים שלהם כצוות. הכנסות הפרויקט מתחלקות בין השותפים ל- Blockhive, ומועילות לכל מי שתרם לפרויקט.

מהם רכיבי המפתח של Blockhive?

Blockhive מסתמכת על שיתוף פעולה שכן היא פועלת לפיתוח מודלים עסקיים ושירותים המבוססים על הבלוקצ’יין שיכולים לעזור לחברות במגוון תחומים. Blockhive גם רוצה ליצור סטנדרטיזציה על ידי החדרת תקן לעתיד הגיוס באמצעות טכנולוגיית blockchain.

תכונות Blockhive

Blockhive כולל טוקניזציה ודיגיטליזציה של נכסים, כסף ונכסים עבור עולם דיגיטלי. זה כולל גם זיהוי דיגיטלי, כגון מזהה E-Residency המסייע ביצירת חברה דיגיטלית שקופה ובוטחת.

הצוות ב- Blockhive מרגיש שחדשנות ורגולציה חייבות להתקדם יחד. כדי לעבוד למען מטרה זו, Blockhive עובדת עם רשויות רגולטוריות, ומתייחסת לחששות הרשויות והאדם הממוצע ככל שמתקדמת טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

אִסטרָטֶגִיָה

הצוות גם רוצה לדמוקרטיזציה של יצירת עושר, מטרה שחברות רבות אחרות המבוססות על בלוקצ’יין חולקות ומרגישות שאפשר עם הטכנולוגיה המבוזרת של הבלוקצ’יין. באמצעות הבלוקצ’יין, ניתן להפיץ ערכים מראש או להחליף אותם על שכבת אמון חדשה ולשפר את חייהם של אנשים שונים.

מהו ILP Blockhive?

במקום ללכת עם הנפקת מטבע ראשונית או ICO, Blockhive בחרה ברכישת הלוואות ראשוניות. הצוות פיתח את הסכם ההלוואה הדיגיטלי הראשון המחייב מבחינה משפטית באמצעות הבלוקצ’יין. ה- ILP משתמש באסימון הגישה להלוואות עתידיות, המכונה FLAT. הכספים שגויסו מה- ILP משמשים רק לעלויות פנימיות, כמו ניהול עסקי, שיווק ופיתוח.

אסטרטגיית רכישת ההלוואות הראשונית היא מבנה גיוס תרומות חדש ש- Blockhive הציגה ורואה פוטנציאל גדול עבור. היא משתמשת בהסכמי הלוואות חכמים המחייבים מבחינה משפטית ומסייעים לממשלות עירוניות, ארגונים וחברות להשיג את הכסף הדרוש להם כדי לבנות תשתיות או לגדול. המבנה של ILP תקין מבחינה משפטית, ידידותי למס, מקיף ופשוט. זה מתקיים באמצעות Tokenote, שהוא מיזם משותף של אגרלו ובלוקיווה.

ILP

תקופת המנוי לרכישת ההלוואות הראשונית תהיה מ- 14 במאי 2018, עד ה- 30 ביוני והיא תהיה ביורו אך תשולם ב- ETH. המטרה היא לגייס 6.75 מיליון יורו בצורה של ETH. מועד התשלום עבור הריבית יוכרז בעתיד, אך הריבית תהיה 20 אחוז מהרווח התפעולי שמייצרת קהילת Blockhive. Blockhive תשחרר סיכום ביצועים לפני מועד התשלום. ברגע שהגיע הזמן המשקיעים ישלמו את הלוואתם וריביתם ישירות לכתובות הארנק שלהם ב- ETH. לאחר שההלוואה תבשיל, היא תוארך אוטומטית ב -10 שנים נוספות אלא אם כן צד אחד יפסיק אותה.

מה עוד אתה צריך לדעת על אסימוני FLAT?

מכיוון ששיטת רכישת ההלוואות הראשונית היא דרך חדשה לגיוס כספים בבלוקצ’יין, השאלות אינן מפתיעות. FLAT הוא למעשה סוג של אסימון, לא אסימון עצמו. האסימון הראשון של FLAT יהיה Hive, וזה מה ש- Blockhive תשתמש בגיוס הכספים שלה.

אסימון הכוורת מאפשר לנושים להיכנס לאותו הסכם הלוואה עם Blockhive ומעניק להם את היכולת לסחור בחוזה הלוואה זה עם אחרים. אסימון הכוורת (HIVE) יכלול סך של מיליארד אסימונים הניתנים להנפקה. מתוכם, 150 מיליון יונפקו בסבב זה. HIVE יחיד יהיה כ- 0.045 אירו.

אסימונים

המשתתפים המוקדמים ב- ILP כבר הלוו את כספם ל Blockhive וקיבלו 8 אחוז מהאסימונים. שלושים אחוז מסימני הכוורת מוקצים ל- ILP הציבור. יתקיים סבב ציבורי שני המהווה 15 אחוז מהאסימונים. הצוות וההנהלה יהיו זכאים להלוות כספי Blockhive ולקבל 10 אחוז מהאסימונים כתמריץ לאורך זמן. שני אחוזים מיועדים לאותה פונקציה אך ליועצים, והיתר 50 אחוז הם עתודת החברה.

אילו שירותים אחרים הקשורים לאסימונים מציעים Blockhive?

ל- Blockhive יש גם ארנק חכם משלה, eesty, המאחסן, שולח ומקבל מטבעות קריפטוגרפיים. מי שמשתמש באסטיות יצבור נקודות נאמנות בצורה של ESTY. אלה מגיעים בתמורה לכוח החשיש של מתקני הכרייה באסטוניה. ל- Blockhive יש גם זרוע השקעות, E-Best Venture, שמדגרת פרויקטים עם פוטנציאל לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

איך נראית מפת הדרכים של Blockhive?

Blockhive כבר השיגה הרבה מאוד מאז שהקבוצה הקימה את Spreadi במאי 2012 ו- charitt באפריל 2013. היא החלה בפיתוח הבלוקצ’יין באוקטובר 2013 והקימה את Blockhive באפריל 2017. בחודשים הבאים הקים הצוות שותפויות רבות. בנובמבר 2017 רשמה את E-Best Ventures תחת אסטוניה FSA. בינואר 2018 התחילה ILP והשקת Eesty, עם שותפויות נוספות בתחילת השנה וקרן E-Best הושקה במרץ.

באפריל מתקיימת ההשקעה הראשונה ב- E-Best, וגם KYC תתחיל גם עבור ה- ILP השני. זה גם כאשר אסימונים של ESTY ישתלבו עם eesty. ה- ILP השני אמור לצאת לדרך בחודש מאי עם מבנה טוקנוטה חדש בסתיו. בחורף 2018 תשתלב שילוב של eesty עם כריית Eesti, הסכמי הלוואות ואסימונים של FLAT. פונקציית אוויר-דרופ תתווסף בשנת 2019.

סיכום

Blockhive שואפת לספק את המומחיות שלה לחברות המעוניינות לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הפרויקט החדשני ביותר שלו עד כה הוא פיתוח רכש הלוואות ראשוני במקום ICO, שכנראה הפרויקטים ירצו לנצל בעתיד לגיוס תרומות..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me