Healthbank STO: Ekosystém pre vaše osobné údaje zdravotnej starostlivosti

Healthbank ICO

zdravotná banka si kladie za cieľ spôsobiť revolúciu v spôsobe výmeny, monetizácie a uchovávania osobných údajov o zdravotnej starostlivosti. Táto platforma na výmenu údajov o zdraví spája zainteresované strany v rámci ekosystému zdravia na žiadosť používateľa alebo pacienta. Ak sa používateľ rozhodne, Healthbank navyše spracuje a vymení údaje.

Tím stojaci za Healthbank uznáva, že v dnešnom svete sú údaje o zdravotnej starostlivosti neuveriteľne zložité bez toho, aby ich pacient (koncový používateľ) zvyčajne videl. Údaje sú v súčasnosti uložené v rôznych uzavretých ekosystémoch a bývajú nečinné. V súčasnosti je tiež neuveriteľne náročné vymieňať si osobné údaje o zdravotnej starostlivosti, čo znamená, že je zriedkavé, aby mali pacienti alebo ich poskytovatelia starostlivosti úplné záznamy..

Healthbank ICO

Healthbank prekoná tieto problémy využitím posunu k konzumu v zdravotníctve a spôsobu, akým táto zmena ovplyvňuje spôsob prístupu a poskytovania starostlivosti. Pacienti majú k dispozícii viac možností a údajov ako doteraz. Vďaka ekosystému healthbank môžu používatelia bezpečne ukladať a vymieňať si údaje s poskytovateľmi wellness, životného štýlu, zdravotnej starostlivosti a farmaceutických služieb.

Čo sú kľúčové časti Healthbank?

V rámci banky sú dve organizácie, ktoré majú symbiotický vzťah. Základným riešením je kooperatívna zdravotná banka, kde sa údaje o pacientoch ukladajú na plne bezpečnej digitálnej platforme, ktorú riadia pacienti (členovia). healthbank innovation AG je manažér platformy, ktorý je zodpovedný za vývoj služieb, integráciu partnerov, aplikácií a spracovanie údajov, a to všetko v mene používateľov. družstvo Healthbank vlastní ľudia, zatiaľ čo Healthbanknovation AG je v súlade s predpismi. Tieto organizácie spája neutrálny súhlas používateľov.

Ako to funguje

Výhody zdravotnej banky

healthbank ponúka používateľom zoznam výhod vrátane skutočnosti, že jej minca nie je jednoduchá. Namiesto toho je mincou kooperatívny kapitál zdravotníckej banky, ktorý funguje ako bezpečnostný token a aktívum. Financovanie smeruje k osvedčenému obchodnému modelu.

Healthbank už vytvorila trhovo overený a funkčný ekosystém zdravotnej starostlivosti, ktorý je živý a tokenizovaný. V skutočnosti už existuje viac ako 200 000 živých používateľov. Skutočnosť, že financovanie zdravotníckej banky predstavuje osvedčený model, jej dáva veľkú výhodu oproti iným podobným projektom, ktoré si stále vyžadujú ďalší rozvoj.

Používatelia a investori by navyše mali oceniť skutočnosť, že tím stojaci za bankou zdravia pozostáva zo skúsených lekárov, ako aj z regulačných odborníkov a technológov. Tento tím už má za sebou úspešné škálovanie riešení digitálneho zdravia.

Tokeny HBE healthbank

HBE, token za bankou healthbank, je token ERC-20. Token vlastného imania predstavuje podiel družstva Healthbank. Maximálna ponuka je 4 miliardy HBE, pričom 2,2 miliardy je na predaj. To zahŕňa 5 percent z celkového počtu tokenov za súkromný predaj, 3 percentá za členský predaj, 17 percent za pre-ICO a 30 percent za STO. Pätnásť percent je rezervovaných ako stimul pre prvých používateľov pri registrácii, 5 percent pre poplatky STO, 5 percent pre tím a 20 percent pre trhovú kapitalizáciu. Tí, ktorí sú držiteľmi tokenu HBE, dostanú práva na dividendy a dlhodobé zvýšenie hodnoty tokenu.

Tokeny Healthbank

Token HBC je interný, čo znamená, že sa používa iba v rámci platformy healthbank. V rámci platformy token plní niekoľko funkcií. Môže sa uplatniť za zdravotnícke služby. Používatelia môžu získať token za údaje o zdraví alebo služby, ktoré si jednotliví používatelia vymieňajú. Je tiež možné zameniť tokeny HBC za tokeny HBE v pomere 1: 1. Token HBC je navrhnutý tak, aby poskytoval stimuly pre zúčastnené strany v ekosystéme na rozvoj služieb a výmenu údajov o zdravotnej starostlivosti na platforme.

Podrobnosti o predaji tokenov STO

Počas predaja tokenov je možné prispievať v ETH, CHF a EUR. Neexistuje mäkký uzáver a tvrdý uzáver je nastavený na 27,6 milióna CHF. Ak bude niektorý z pridelených 2,2 miliárd tokenov nepredaný, budú zadržané pre budúce členstvo. Predaj tokenov je už v štádiu STO, pričom v 2. štvrťroku 2018 bol dokončený súkromný predaj a schválenie FINMA a pred-STO v 3. štvrťroku.

Pred predajom členov si existujúci členovia mohli kúpiť HBE so zľavou 30 percent. Poradcovia a členovia tímu healthbank dostanú 5 percent z celkových tokenov HBE, ak bude STO úspešná. Počas verejnej pred STO dostali investori zľavu 25 percent na tokeny HBE. Verejný predaj bude otvorený 12 týždňov.

Výťažok z tokenu bude rozdelený na tri hlavné úlohy. Pripojenie klientov k existujúcej platforme predstavuje 37 percent z výnosu, zdravotná banka 2.0 predstavuje 45 percent a podpora operácií 18 percent. Z týchto podporných operácií je 7 percent určených na splácanie úveru a podmienených záväzkov, 9 percent na správu a 2 percentá na zákaznícke služby. Z výnosov smerujúcich na zdravotnú starostlivosť 2.0 je 21 percent určených na rozvoj; 9 percent pre technológiu blockchain a distribuovanú knihu; a 15 percent na analýzu dát, AI a hlboké vzdelávanie. Z integrovanej alokácie je 12 percent na výrobu zdravotnej banky 1.0, 23 percent na BD a marketing a 2 percentá na ops excellence.

  • program pre-STO je v prevádzke už teraz a bude otvorený do konca februára 2019
  • Hlavná STO bude v prevádzke Q1 / 2019 od 28. februára 2019 do 31. mája 2019

cestovná mapa zdravotnej banky

Plán zdravotnej banky začal úplne v máji 2013, kedy bolo založené družstvo zdravotnej banky s 35 členmi. V júni 2015 tím založil spoločnosť healthbank innovation AG, pričom prvé uvedenie platformy na trh bolo spustené v júli 2016. V tomto mesiaci sa tiež uskutočnilo alfa vydanie a prvý zákazník B2B, zavedenie prvých mobilných aplikácií a druhé vydanie. platformy.

Cestovná mapa

September 2016 zahŕňal vydanie beta verzie a prvého zákazníka B2B. Do mája 2017 urobila zdravotná banka rozhodnutie o architektúre. Do marca 2018 to bolo 200 000 používateľov.

V júni 2018 mala Healthbank platformu 2.0 na PaaS, ako aj end-to-end šifrovanie. Nasledujúci mesiac boli naživo traja zákazníci B2B. Pre-STO je v prevádzke teraz a bude otvorená do konca februára 2019, pričom trh so zdravotníckymi údajmi sa chystá do októbra.

Hlavná STI bude v prevádzke Q1 / 2019 od 28. februára 2019 do 31. mája 2019. Do marca bude pripravená aplikácia pre rozvíjajúci sa trh. Po tomto bude Healthbank pracovať s AI.

Záver

healthbank je platforma navrhnutá tak, aby slúžila ako uzol pre údaje týkajúce sa zdravia. Platforma poskytne súkromie a schopnosť ukladať a monetizovať údaje, a to pri dodržaní regulačných rámcov. Platforma už má 200 000 používateľov, čo naznačuje úspešný produkt namiesto toho, ktorý si ešte vyžaduje úplný vývoj.

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me