Healthbank STO: מערכת אקולוגית לנתוני הבריאות האישיים שלך

ICO של Healthbank

בנק בריאות מטרתה לחולל מהפכה בדרך בה אנו מחליפים, מייצרים רווח ואוחסנים נתוני בריאות אישית. פלטפורמת חילופי נתוני בריאות זו מחברת בין בעלי העניין בתוך המערכת האקולוגית לבריאות על פי בקשת המשתמש, או המטופל. כאשר המשתמש בוחר בכך, בנק הבריאות מעבד ומחליף נתונים בנוסף.

הצוות העומד מאחורי בנק הבריאות מכיר בכך שבעולם של ימינו, נתוני הבריאות מורכבים להפליא מבלי שהמטופל (משתמש הקצה) רואה זאת בדרך כלל. הנתונים מאוחסנים כיום במערכות אקולוגיות סגורות שונות ונוטים לשבת רדומים. כרגע זה גם מאתגר להפליא להחליף נתוני בריאות אישיים, כלומר נדיר שלמטופלים או נותני הטיפול שלהם יש רקורד מלא..

ICO של Healthbank

בנק הבריאות יתגבר על הנושאים הללו על ידי ניצול המעבר לצרכנות בריאות וכיצד שינוי זה מניע את האופן בו הגישה וההעברה של הטיפול נגזרים. למטופלים יש יותר אפשרויות ונתונים העומדים לרשותם מבעבר. בעזרת המערכת האקולוגית של בנק הבריאות, משתמשים יכולים לאחסן ולהחליף נתונים באופן מאובטח עם ספקי שירותי בריאות, סגנון חיים, שירותי בריאות ותרופות.

מהם החלקים המרכזיים של בנק הבריאות?

ישנם שני ארגונים בבנק הבריאות, ויש להם קשר סימביוטי. הפיתרון המרכזי הוא שיתוף פעולה של בנקי הבריאות, בו נתוני המטופלים נשמרים בפלטפורמה דיגיטלית מאובטחת לחלוטין בה חולים (חברים) מנהלים. healthbank innovation AG הוא מנהל הפלטפורמה שאחראי על פיתוח שירותים, שילוב של שותפים, יישומים ועיבוד נתונים, הכל מטעם המשתמשים. קואופרטיב בריאות הבריאות הוא בבעלות אנשים, בעוד חדשנות הבריאות של בריאות בנק תואמת. הסכמת משתמש נייטרלית מקשרת בין ארגונים אלה.

איך זה עובד

יתרונות בנק הבריאות

healthbank מציע למשתמשים רשימת יתרונות, כולל העובדה שהמטבע שלו אינו פשוט. במקום זאת, המטבע הוא הון שיתופי של בנק הבריאות הפועל כאסימון ונכס ביטחוני. המימון עובר למודל עסקי מוכח.

בנק הבריאות כבר יצר מערכת אקולוגית רפואית מוכחת ותפעולית שהיא חיה ומסומנת. למעשה, ישנם כבר יותר מ 200,000 משתמשים חיים. העובדה שמימון בנק הבריאות נועד למודל מוכח מקנה לו יתרון חזק על פני פרויקטים דומים אחרים, אשר עדיין דורשים פיתוח נוסף.

בנוסף, משתמשים ומשקיעים צריכים להעריך את העובדה כי הצוות העומד מאחורי בריאות הבנק מורכב מעוסקים בתחום הבריאות המנוסה, כמו גם ממומחי רגולציה וטכנולוגים. לצוות זה כבר יש רקורד של קנה מידה מוצלח של פתרונות בריאות דיגיטליים.

אסימונים של בנק HBE

HBE, האסימון שמאחורי בנק הבריאות, הוא אסימון ERC-20. אסימון ההון מייצג נתח מקואופרטיב בנק הבריאות. יש היצע מרבי של 4 מיליארד HBE, עם 2.2 מיליארד למכירה. זה כולל 5 אחוזים מכלל האסימונים למכירה פרטית, 3 אחוזים למכירת חברים, 17 אחוזים לפני ה- ICO ו- 30 אחוזים ל- STO. 15% שמורים כתמריץ מוקדם למשתמשים, 5% עבור דמי STO, 5% עבור הקבוצה ו- 20% עבור שווי השוק. המחזיקים באסימון HBE יקבלו זכויות דיבידנד ועליית ערך האסימון לטווח הארוך.

אסימונים לבנק הבריאות

אסימון HBC הוא פנימי, כלומר משתמשים בו רק בפלטפורמת בנק הבריאות. בתוך הפלטפורמה האסימון משרת מספר פונקציות. ניתן לממש אותו לשירותי בריאות. משתמשים יכולים לקבל את האסימון עבור נתוני בריאות או שירותים שהוחלפו על ידי המשתמשים הבודדים. אפשר גם להחליף את אסימוני HBC באסימונים של HBE ביחס של 1: 1. אסימון HBC נועד לספק תמריץ לבעלי העניין במערכת האקולוגית לפתח שירותים ולהחליף נתוני בריאות בפלטפורמה..

פרטי מכירת אסימונים STO

במהלך מכירת האסימונים ניתן לבצע תרומות ב- ETH, CHF ו- EUR. אין מכסה רך, והגבול הקשיח נקבע על 27.6 מיליון פרנק שוויצרי. אם אחד מ -2.2 מיליארד האסימונים שהוקצו לא נמכר, הם יוחזקו לחברות עתידית. מכירת האסימונים כבר נמצאת בשלב STO, לאחר שסיימה את המכירה הפרטית ואישור FINMA ברבעון השני של שנת 2018 ואת הקדם STO ברבעון השלישי.

לפני מכירת החברים, החברים הקיימים הצליחו לרכוש את HBE בהנחה של 30 אחוזים. יועצים וחברי צוות בבנק הבריאות יקבלו 5 אחוזים מכלל אסימוני HBE אם ה- STO יצליח. במהלך קדם STO הציבורי, המשקיעים קיבלו הנחה של 25 אחוז על אסימוני HBE. המכירה הציבורית תהיה פתוחה למשך 12 שבועות.

הכנסות האסימונים יחולקו בכמות שלוש משימות עיקריות. עליית לקוחות על הפלטפורמה הקיימת מהווה 37 אחוז מההכנסות, כאשר בריאות בנק 2.0 מהווה 45 אחוז ותמיכה בפעילות של 18 אחוזים. מבין התומכים בפעילות, 7 אחוזים הם להחזר הלוואות והתחייבויות מותנות, 9 אחוזים למשרד האחורי ושני אחוזים לשירות לקוחות. מתוך ההכנסות המיועדות לבריאות 2.0, 21 אחוזים מיועדים לפיתוח; 9 אחוזים לטכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרים; ו- 15 אחוזים לניתוח נתונים, AI ולמידה מעמיקה. מתוך הקצאת המשולבים, 12 אחוזים מיועדים לייצור של בנק הבריאות 1.0, 23 אחוזים עבור BD ושיווק, ו -2 אחוזים על מצוינות אופ..

  • pre-STO פועל כעת ויהיה פתוח עד סוף פברואר 2019
  • STO הראשי יפעל ברבעון הראשון של 2019 מה- 28 בפברואר 2019 עד ה- 31 במאי 2019

מפת דרכים של בנק הבריאות

מפת הדרכים של בנק הבריאות החלה כל הדרך בחודש מאי 2013, אז הוקם קואופרטיב בנק הבריאות המונה 35 חברים. ביוני 2015 הקים הצוות את Healthbank innovation AG, עם הפעלת הגרסה הראשונה של הפלטפורמה ביולי 2016. באותו חודש התפרסמה גם אלפא והלקוח הראשון ב- B2B, השקת היישומים הניידים הראשונים והמהדורה השנייה של הפלטפורמה.

מפת דרכים

ספטמבר 2016 כלל את מהדורת הביטא ואת הלקוח הראשון ב- B2B. עד מאי 2017, בנק הבריאות קיבל את החלטת האדריכלות. עד מרץ 2018 היו 200,000 משתמשים.

ביוני 2018 הייתה לבנק הבריאות פלטפורמה 2.0 ב- PaaS וכן הצפנה מקצה לקצה. בחודש שלאחר מכן התגוררו שלושה לקוחות B2B. ה- Pre-STO פועל כעת ויהיה פתוח עד סוף פברואר 2019, כאשר שוק נתוני הבריאות יתכונן עד אוקטובר..

ה- STI הראשי יפעל ברבעון הראשון של 2019 מה- 28 בפברואר 2019 ועד ה- 31 במאי 2019. עד חודש מרץ, היישום לשוק המתפתח יהיה מוכן. לאחר מכן, בנק הבריאות יעבוד עם AI.

סיכום

healthbank היא פלטפורמה המיועדת לשמש מרכז לנתונים הקשורים לבריאות. הפלטפורמה תספק פרטיות ויכולת לאחסן ולייצר רווחים מנתונים, תוך עמידה במסגרות הרגולציה. בפלטפורמה יש כבר 200,000 משתמשים, מה שמצביע על מוצר מוצלח במקום מוצר שעדיין זקוק לפיתוח מלא.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me