Trustverse.io: פרוטוקול AI-Wealth Management & Digital Estate Planning

אמון

Trustverse.io היא פלטפורמת עושר אישית וניהול נכסים דיגיטליים שתוכננה סביב השימוש בבלוקצ’יין ובבינה מלאכותית. אפשר לחשוב על זה כעוזר דיגיטלי עצבי עמוק כמעט לכל היבט של האחזקות הדיגיטליות של האדם – במיוחד אחוזות.

“פרויקט TrustVerse החל בשאלות היסודיות, ‘איך אתה מגן בבטחה על האחוזה הדיגיטלית שלך ועל הנכסים האחרים שלך?’ ו’איך נוכל להפחית את חוסר סימטריית המידע ולמקסם את התועלת של dApps (יישומים מבוזרים) עם שירות נישה ויותר מבוקש ניהול עושר? ‘”על פי הספר הלבן של הפרויקט.

אמון

Trustverse.io שואפת לענות על השאלות באמצעות הפלטפורמה המאובטחת שלה, שתשלב באופן אידיאלי ניהול שוטף עם קצבאות אסטרטגיות לעניין מיסים, משפטיים, רגולטוריים ואחרים..

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

מיהו הצוות שמאחורי Trustverse.io?

המייסדים של Trustverse.io הם מייקל ג’ונג וג’ק פון. ג’אונג הוא מנכ”ל Trustverse.io ומתגאה ב- 15 שנים בתחום הפיתוח העסקי בתחום ההיי-טק. בעבר שימש עם סיסקו מערכות כראש ארגון השותפים העולמי. פון הוא המנכ”ל והמנכ”ל של AtCipher, והוא שימש בעבר כמהנדס בחברת אינטל.

איך זה עובד?

פלטפורמת Trustverse.io מכילה שורה של כלים לניהול עושר דיגיטלי, בשילוב עם מספר שירותים המוצעים.

Trustverse.io משלבת את העוצמה של בינה מלאכותית עם הפונקציונליות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין כמו חוזים חכמים לבניית תיקי אופטימיזציה ושקופה. ניתן לארגן מה שנקרא שירותי תזמון חיים באמצעות חוזה חכם, וניתן להשתמש בחוזים חכמים כדי להגן על נכסי העיזבון תרומה פרטית ונכסי ירושה בבלוקצ’יין ציבורי. הצפנה כוללת היא נתון עקב השימוש ב- TVS אסימון השירות.

ליבו ונשמתו של פרויקט Trustverse.io הוא כלי מעקב אוטומטי אחר תיקי תיק שיכולים להפנות משתמשים לאזן מחדש את התיקים הפיננסיים שלהם לצדדים שלישיים בזמן אמת. עמדת צופה בלתי תלויה זו כלפי ניהול נכסים יכולה לבטל ניגודי אינטרסים ולהפחית את העמלות עבור מידע הרבה יותר משתלם.

איך זה עובד

“פלטפורמת Trustverse מספקת רק מידע על פורטפוליו ותכונות חוזיות חכמות עבור רשומות חברות ניהול נכסים”, הצהירו היזמים. “הדיבידנדים ישולמו ויוחלטו על ידי חברת ניהול הנכסים, שאינה תלויה בפלטפורמה. בשונה משירותי תיקי עבודות מסורתיים קיימים, שגובים מהמשתמשים עמלות מופרזות עבור ממשק גוזל זמן מבלי לספק מצב שוק בזמן אמת, שירות הפורטפוליו שלנו מספק שירות מהיר בזמן-לשוק. “

מה גורם לטלוויזיה לבלוט?

צוות Trustverse.io זיהה במהירות כי תחום המטבע הקריפטוגרפי נותר סביבה בעלת אמון נמוך. הדבר נובע בחלקו מחדשנותו היחסית בעולם הפיננסי ובחלקו בשל אופיו הבלתי מוסדר. שוק הקריפטו בכללותו, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים בודדים, כפופים לתנודות גדולות בתנודתיות, ואין מבנה רגולטורי או מיסוי קוהרנטי בארה”ב לניהול מטבעות קריפטוגרפיים. זה מקשה – עם ההיצע הקיים כיום – לסמוך על תחום שמרני ביותר, כמו ניהול עושר דיגיטלי או תכנון עיזבון, על טכנולוגיה מבוססת בלוקצ’יין..

טֶכנוֹלוֹגִיָה

הזן את אסימון TVS, שהצוות מאמין שייחליק את התיקונים המחוספסים בשוק ויספק בסיס אמין שעליו תוכל לתפקד פלטפורמת Trustverse.io.

“VS Token שואף לחסל את החולשות הטמונות של מטבע ההשקעות – א-סימטריית מידע, חוסר תועלת ומספק למשקיעים מידע פיננסי אמין ומבוסס על תיק, שישמש ערך וסמכות כספיים מאוד”, הסבירו היזמים בנייר הלבן שלהם. “יתר על כן, אסימון TVS נותן גישה לטיפול במידע או במידע הקשור למשפחה עבור הנכסים הדיגיטליים והנחלות. אחת המשימות העיקריות של TrustVerse היא לספק למשתמשים סמלים ערך אמיתי ושירות שהם מרוצים ממנו. “

אסימונים TVS

אסימונים TVS

Trustverse.io מתכננת לסכם את מכירת הטלוויזיה המקדימה שלה ב- 23 באוקטובר.

אסימון TVS הוא אסימון ERC-20 בנפח כולל של מיליארד. המטבע היחיד המקובל עבור אסימוני TVS הוא ETH, מכיוון ש- TVS מתפקד כ- dApp ברשת ERC-20. האסימונים יימכרו בקצב של 2,000 TVS לכל ETH אחד.

סך הכל 40 אחוזים מכלל אספקת האסימונים הזמינים יימכרו לציבור הרחב, כאשר 30 אחוזים יישמרו למערכת האקולוגית ולמחקר ופיתוח. מייסד TVS ישמור על 20 אחוז מההיצע הזמין, כאשר 6 אחוזים יוקצו לקבוצה ויועצי האסימון. 4% נוספים יעמדו לרשות השותפים לצורך פיתוח שוק.

שימוש באסימונים

מה הלאה במפת הדרכים?

מפת הדרכים של Trustverse.io נוגעת בעיקר בתוכניות מכירת האסימונים שלה. המכירה המוקדמת אמורה להסתיים עד 23 באוקטובר, ואז יחל הצעת המטבע הראשונית בפועל. המכירות הציבוריות יימשכו בין ה -24 באוקטובר ל -19 בנובמבר.

סיכום

Trustverse.io מציג מקרה שימוש מוצק לטכנולוגיית בלוקצ’יין המציע יתרונות משמעותיים על פני שירותי ניהול נכסים ונדל”ן מסורתיים. מעמדה כמתווך בין משתמשים ומנהלי קרנות מעניק שליטה רבה יותר בידי המשתמשים בכך שהוא מעניק להם גישה לשירותי תיקי בינה מלאכותית וניהול נכסים בזמן אמת..

יתר על כן, השימוש החדשני של Trustverse.io בחוזים חכמים עם מה שמכונה “הוכחת מוות” מוציא הרבה מניחושים ואי וודאות מתכנון העיזבון והירושה..

אחד היתרונות המרכזיים של Trustverse.io לעומת תכנון עיזבון וירושה מסורתי הוא השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להבטיח שרשרת בעלות בטוחה, מאובטחת ושקופה על נכסים באמצעות אסימון TVS. אסימון TVS עצמו מבוסס על טכנולוגיית ה- ERC-20 המנוסה. מכיוון ש- Ethereum מספקת את הטכנולוגיה הבסיסית לפלטפורמה Trustverse.io ול- dApp, כמעט מובטח שיש לה אורך חיים בשוק. כלומר, Trustverse.io עומדת בשמה בכך שהיא מספקת פלטפורמה ארוכה ומאובטחת לניהול פינה שמרנית באופן מסורתי במגזר הפיננסי..

Trustverse.io צופה פני עתיד גם מבחינת הרגולציה. בעוד שהקריפטוספירה בכללותה סובלת מחוסר עקביות גדול במיסים, בצעדים רגולטוריים וכדומה, Trustverse.io מוכנה לעמוד בראשם באתגרים הללו ולמעשה לטפל בהם בסביבה מתפתחת. יכולת זו מעמידה אותה בראש ובראשונה מעל לתחרותה, הנאבקת לעמוד אפילו באתגרים הרגולטוריים העומדים בפני שוק הקריפטו בלבד, שלא לדבר על מקרים מסובכים לשימוש קצה, כמו ניהול תיקים ותכנון עיזבון..

אתה יכול לבקר בדף הבית של Trustverse.io כאן וקרא את הנייר הלבן המלא כאן.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map