Facebook a Square Look, aby sa najali v Blockchain aréne

Aplikácia Square Cash

Facebook a Square v Silicon Valley sa usilujú získať ďalšie zamestnania na aktualizáciu príslušných blockchainových a kryptomenových plánov spoločností. Obhajcovia kryptomeny tvrdia, že tieto nábory môžu byť jedným z prvých podvodov pri prijímaní nových technológií do praxe.

Aplikácia Square Cash

20. marca zverejnili Twitter a výkonný riaditeľ spoločnosti Square Jack Dorsey sériu tweetov, v ktorých oznámil, že nový Square Crypto by sa začala iniciatíva a že hľadal na zamestnanie niekoľkých odborníkov na bitcoinové jadro alebo kryptoverov na vyplnenie pozícií:

„Spoločnosť Square si najíma 3 až 4 kryptoinžinierov a 1 dizajnéra, aby pracovali na plný úväzok v súvislosti s príspevkami otvoreného zdroja do ekosystému bitcoin / krypto. Pracujte odkiaľkoľvek, hláste sa priamo mne a my vám môžeme dokonca zaplatiť v bitcoinoch! “

Square Cash, platobná platforma spoločnosti, sa koncom roka 2018 stala najrozšírenejšou finančnou aplikáciou pre Apple iOS a Google Play Store po tom, čo táto aplikácia začala svojim používateľom ponúkať bitcoiny (BTC) a predávať ich začiatkom roka..

Podľa Dorseyovej však bude Square Crypto nekomerčnou a open-source iniciatívou, ktorej výsledné vydania, nech už budú akékoľvek, budú ponúkané zadarmo v prospech a zdokonalení ekosystému kryptomeny..

Pôjde o prvú otvorenú iniciatívu Square nezávislú od našich obchodných cieľov. Títo ľudia sa úplne zamerajú na to, čo je najlepšie pre krypto komunitu a na posilnenie ekonomického postavenia jednotlivca, nie na obchodné záujmy spoločnosti Square. Všetky výsledné práce budú otvorené a bezplatné.

– jack &# 127757;&# 127759;&# 127758; (@jack) 20. marca 2019

Dorsey, ktorý pravdepodobne predznamenáva ďalšie prenikanie do kryptomien pre Twitter aj Square, neskôr dodal, že ho táto komunita kryptomien fascinuje a nadšene ju objíma:

“Milujem túto technológiu a komunitu.” Zistil som, že je to hlboko zásadové, účelové, nervózne a … naozaj čudné. Rovnako ako ranný internet! Som nadšený, že sa môžem dozvedieť viac priamo. “

Generálny riaditeľ spoločnosti Square uzavrel svoje oznámenie poznámkou, že záujemcovia by sa mohli uchádzať prostredníctvom nového účtu Twitter Square Crypto na Twitteri:

Prispievate v súčasnosti vo voľnom čase zdarma do bitcoin-core alebo iných projektov krypto ekosystému? Chceli by sme vám zaplatiť, aby ste to robili na plný úväzok. V prípade záujmu DM @SqCrypto, a sledujte novinky o našom pokroku. Ďakujem!

– jack (@jack) 20. marca 2019

Blockchain on the Brain, Facebook Hľadá právnika

Nová pozícia bola uvedené ako otvorené na stránke Kariéra na Facebooku: Lead Commercial Counsel, Blockchain.

Nejakí príjemcovia? Obrázok cez Facebook Kariéra

Ako vysvetľuje príspevok, pozícia Menlo Park by sa sústredila na zmluvy o komerčných blockchainových iniciatívach Facebooku:

„Facebook hľadá flexibilného, ​​usilovného, ​​proaktívneho, tímového hráča, ktorý bude pôsobiť ako hlavný obchodný poradca pri podpore svojej novej iniciatívy vo vývoji blockchainových aplikácií. Budete zodpovední za vypracovanie a dojednanie najrôznejších zmlúv týkajúcich sa našich iniciatív blockchain vrátane partnerstiev potrebných na uvedenie nových produktov na trh a ich rozšírenie na medzinárodný trh.. Poradíte klientom aj rôzne právne riziká, obchodné stratégie a ďalšie problémy súvisiace s obchodnými transakciami a všeobecnými operáciami. “

Uverejnenie príspevku nie je prekvapením. Elektráreň na sociálne médiá v Silicon Valley v poslednej dobe zintenzívňuje svoje blockchainové aktivity, takže obchodné úsilie môže byť už za rohom.

Ešte vo februári si tím Facebook blockchain najal niekoľko blockchainových inžinierov z krypto spoločnosti Chainspace, pravdepodobne pre tímovú expertízu v oblasti inteligentných zmlúv.

Neskôr v tom mesiaci spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Mark Zuckerberg uviedol, že sa snaží nahradiť autentifikačný systém Facebook Connect nejakou formou distribuovanej technológie založenej na blockchaine.

Ďalším dôležitým súvisiacim odhalením boli nedávne správy, podľa ktorých bol „basketcoin“ Facebooku – stabilnýcoin viazaný na niekoľko aktív namiesto jedného – vo svojom vývoji dostatočne dlhý čas na to, aby spoločnosť už hovorila s burzami kryptomien, aby sa pripravila na kótovanie mince.

Veľkou výhodou je, že plány kryptomeny a blockchainu spoločnosti Facebook sa zrýchľujú a spoločnosť podniká vážne kroky na podporu tohto zrýchlenia. Podľa významného príkladu Facebooku môžu čoskoro nasledovať ďalšie veľké spoločnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me