סקירה של CLEO.one: פלטפורמת המסחר של Crypto Bot עבור אסטרטגיות אוטומטיות

CLEO.one סקירה

אנשים רבים שקלו לנסות את אמנות הסחר לפחות פעם אחת. אחרי הכל, זה בא עם הבטחה של עושר ותחכום. עם זאת, התנודתיות הטבועה בשוק, איום ההפסד והיעדר המשאבים הם לעתים קרובות הגורמים המרתיעים.

ואז, יש מי שמנסה למצוא הזדמנויות גם בסיכונים של שוק צונח. הסוד שלהם נחשב להבנתם את השוק או מה שמכונה ‘תחושת בטן’. נהפוך הוא, סוחרים מנוסים מסתמכים על מערכת אסטרטגיות אשר העצימו את החלטותיהם ומשפרות את סיכויי הרווחיות.

מכיוון שיותר ויותר אנשים שוקלים את שוק המסחר להכנסה פסיבית, עולה הביקוש לכלים הזמינים בנישת המסחר.

אם אין לך את הזמן הנדרש לבנות את ידע המסחר שלך – כדאי לשקול בוט מסחר אוטומטי. טכנולוגיה זו יכולה לעזור לך לבצע אסטרטגיות טובות יותר ובכך – לתת לך את הסיכוי הטוב ביותר שאפשר להשיג רווחים עקביים.

במאמר זה אנו בוחנים CLEO.one – אחת מפלטפורמות הבוט המסחר המבטיחות ביותר שיכולות לפשט את ההיבטים המורכבים של המסחר בצורה אוטונומית ומאפשרת לך לנסות אסטרטגיות שונות במהירות, לספק נתונים סטטיסטיים ותובנות.

בקר ב- CLEO.one

מה זה CLEO.one?

במילים פשוטות, Cleo.one היא ספקית טכנולוגית פיננסית המספקת כלים חזקים להתמודדות עם שוק המסחר. המוצר הוא פרי יצירתם של סוחר הניסיון קווין גרוליך ומרטין קסנר. הצמד הגיע למסקנה כי הכלים הקיימים בשוק אינם מספקים עבור המשקיע המתחיל.

לפני זמן מה, כמעט בלתי אפשרי היה ליצור בוט שניתח יותר מסתם תנועות מחירים. היית צריך לעשות מחקר משמעותי כדי לפתח אסטרטגיות אוטומטיות שניתן להשתמש בהן בתרחישים מרובים.

בכוח המומחיות בארכיטקטורת נתונים, מסחר אלגוריתמי, למידת מכונות ושוק הון – CLEO.one משמשת כפלטפורמה ידידותית למשתמש שפשטה באופן דרמטי את אסטרטגיות המסחר..

במילים אחרות, זה נותן לך את היכולת לפתח ולבדוק בוטים של קריפטו. יתר על כן, הכלי מספק לך תובנות שיכולות לעזור לך לא רק להשיג זכיות עקביות אלא גם לעזור לך להשיג חופש כלכלי.

החלק המרשים ביותר הוא שהפלטפורמה פונה הן לטירונים והן לסוחרים ותיקים. קל ופשוט להגדיר אסטרטגיות, והכי חשוב, מתאים למסחר בקריפטו, מט”ח ומניות.

מה אתה יכול לעשות עם CLEO.one?

הפלטפורמה מציעה לך שפע של נתונים לניתוח וגיבוש תכנית משחק המסחר שלך.

הנה סקירה כללית של מה שאתה יכול לעשות עם CLEO.one:

 • צור אסטרטגיות לקריפטו, מט”ח או מניות
 • התאמן אסטרטגיות המבוססות על פעולות מחירים, דומיננטיות ב- BTC, אינדיקטורים ועוד
 • בצע מבחנים אחוריים לאסטרטגיה שלך.
 • אוטומט אסטרטגיות בבורסות התומכות בבוטים למסחר בקריפטו
 • בצע עסקאות ידניות עם ניהול סיכונים מוצק.
 • גישה למתקני סחר בנייר
 • צמצם את סיכוני המסחר באמצעות הזמנות עצירה והפסד רווח בו זמנית
 • השתמש באסטרטגיות בחינם ורווחיות שנבדקו מראש

בניגוד לספקים אחרים בתחום – אשר פשוט מספקים אותות מסחר וכך – לעיתים קרובות משאירים אותך מבולבל לגבי דרך הפעולה הבאה, CLEO.one מספקת את כל הפרטים הדרושים לך כדי להקים בוט מסחר משלך..

כיצד ליצור אסטרטגיה חדשה באמצעות CLEO.one

נקודת מכירה מרכזית של CLEO.one היא עד כמה הממשק שלה מאורגן למשתמשים שיוכלו ליצור אסטרטגיה בקלות. הממשק אינטואיטיבי למדי וקל לניווט מדי, כששימושיות בקדמתו.

גם אם מעולם לא השתמשת בבוט מסחר לפני כן, תוכל ליצור כזה ביעילות בפלטפורמה זו. כל הנתונים הזמינים הם ממוסדות פיננסיים מובילים, שנבדקו על ידי מומחים כדי להבטיח דיוק.

משתמשים יכולים לבחור בין הון עצמי, מט”ח וקריפטו כדי ליצור את האסטרטגיות שלהם. כאן תוכלו להגדיר תנאים שהוגדרו מראש, זוגות מסחר ובאיזה נקודה יש ​​לבצע את הפוזיציה.

ישנם מאות פרמטרים וזוגות מסחר לבחירה גם כן. CLEO.one נותן לך שליטה מוחלטת עם גמישות ניכרת להגיע לאסטרטגיות שלך.

כדי לתת לך הצצה לאפשרויות שלך:

 • אינדיקטורים טכניים, דפוסי פמוטים, פעולת מחירים, יסודות קריפטו ועוד.
 • דרכים רבות להגדיר כמויות מיקום כגון מספרים סטטיים, מעלה, מטה על ידי, חציית מעלה, מעבר מטה ועוד.
 • באפשרותך להתאים את ניהול הנכסים והכסף על ידי קביעת הזמנות Take-profit או Stop-Loss בהתבסס על מחיר שוק, אחוז מחיר השוק, אחוז היתרה הנוכחית או סכום סטטי..

אתה יכול לעשות את כל אלה לא רק עבור נכס יחיד אלא עבור כמה מכשירי נכסים שאתה אוהב. נכון לעכשיו, ישנם למעלה מ -40 זוגות מט”ח, מאות זוגות מסחר בקריפטו ומעל 80,000 מניות אמריקאיות המוצעות באתר.

במקום שתצטרך לקודד או לתכנת את דרכך לבוט מסחר, כל שעליך לעשות הוא להזין את הרעיונות שלך. לאחר מכן תוכל להמשיך לשלב הבדיקה האחורית, והאסטרטגיות שלך מומרות לבוטים למסחר.

אם וכאשר אתה מרוצה מהביצועים של הנוסחה שלך, תוכל להפוך את האסטרטגיות האלו לאוטומטיות גם לבוטים למסחר בקריפטו. אם לא, קיימת גם אפשרות המסחר הידנית.

פתק: מכיוון שתשמור את האסטרטגיות שלך בפלטפורמה, יש צורך לוודא שלאף אחד אחר אין גישה לרעיונות שלך. CLEO.one מבטיחה שהאסטרטגיה שלך תהיה לגמרי הקניין הרוחני שלך, וההתחייבויות המשפטיות שלהם מונעות מהם לשתף זאת או להשתמש בו במקום אחר.

אסטרטגיות חינם

מלבד היכולת ליצור אסטרטגיות משלך, CLEO.one גם נותן לך גישה חופשית לאסטרטגיות שנבדקו. בסך הכל יש שש אסטרטגיות הפועלות למניות, מט”ח ומטבעות קריפטוגרפיים.

אלה תוכננו על בסיס יסודות ואינדיקטורים פופולריים. תוכל גם לבסס את האסטרטגיה האישית שלך על אחת מהשיטות החינמיות על ידי עריכתן עד שתתאים ליעדי המסחר שלך. לאחר שתסיים, תוכל להריץ אותם כבוטני מסחר מלאים.

תמיכה בבורסות סחר במטבעות קריפטוגרפיים

נכון לעכשיו, CLEO.one מציעה תמיכה בבורסה רק למסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

ישנן חמש מרכזיות נתמכות:

 • בינאנס
 • לָנוּ
 • בוטפינקס
 • HitBTC
 • Coinbase Pro

התמיכה בכל חילופי הדברים האלה משתפרת כל הזמן, וניתן לצפות לשילוב חלק בעתיד.

תמחור אחד

הפלטפורמה כוללת מודל תמחור שיכול להתאים לצרכים והתקציב האישי שלך. אתה יכול לבחור לשלם חודשי או שנתי, ומעניק לך הנחה ניכרת על החיובים הכוללים.

חשבון חינם עם Binance

בזמן כתיבת שורות אלה, ל- CLEO.one יש חבילה בלעדית בעת ההרשמה ל- Binance.

אם כבר יצרת חשבון Binance;

 • לאחר 21 ביולי 2020, ו
 • ללא קוד הפניה,

יש לך הזדמנות להשתמש בשירות Cleo.one בחינם.

משתמשים ב- CLEO.one יכולים להירשם בחינם עם Binance ולנצל את פלטפורמת המסחר על ידי שילוב בין תכונות הרובוטים המסחריות שלך..

אתה יכול לחבר את חשבון Binance שלך ​​עם CLEO.one דרך ה- API שלך. לאחר השלמת האימות, תוכל לבחור לבצע עסקאות אוטומטיות או לעבור למסחר ידני.

תוכנית חינמית זו מאפשרת לך גם לבצע 10 אסטרטגיות מסחר חיות בזמן אמת ומסחר ידני מוסמך ללא הגבלה. אתה יכול גם ליצור אסטרטגיות עם מקסימום 3 נכסים לכל כלל.

לצד פונקציות הליבה האחרות, תקבל גם גישה לנתונים היסטוריים – המכסים 5 שנים של מט”ח ו- 15 שנות מניות.

מַתנֵעַ

 • 69 אירו לחודש בתכנית החודשית
 • 49 אירו לחודש בתכנית השנתית

אם אינך רוצה לבחור בחשבון Binance, זהו נדבך המנוי הראשון ב- CLEO.one. מלבד זאת, כל התכונות של תוכנית זו נשארות זהות.

אתה מקבל 100 בדיקות חוזרות ו -3 נכסים לעבוד איתם. ההבדל הבולט הוא שאתה מצליח לקבוע 10 כללים לכל אסטרטגיה במקום 3. התוכנית כוללת 10 אסטרטגיות מסחר נייר בזמן אמת..

סוחר

 • 199 אירו לחודש בתכנית החודשית
 • 149 אירו לחודש בתכנית השנתית

בעזרת תוכנית הסוחר תוכלו לבצע 50 עסקאות בזמן אמת בזמן אמת ו -500 בדיקות חוזרות לאסטרטגיות שלכם. ההטבה הגדולה ביותר כאן היא שאתה מקבל להקצות כללים ללא הגבלה לכל אסטרטגיה – אם כי יש מגבלה של 10 נכסים לכל כלל.

אתה גם מקבל גישה לכל הנתונים ההיסטוריים הזמינים של קריפטו, מט”ח ומניות. יש גם אפשרות לבדוק מסחר בנייר עם עד 50 אסטרטגיות.

טריידר פרו

 • 349 אירו לחודש בתכנית החודשית
 • 249 אירו לחודש בתכנית השנתית

התוכנית היקרה ביותר מביאה לך 100 אסטרטגיות מסחר בזמן אמת ו -1,000 בדיקות חוזרות. ניתן להשתמש ב -30 נכסים לכל כלל כדי ליצור אסטרטגיות עם כללים ללא הגבלה.

כל המאפיינים האמורים של תוכנית הסוחר חלים גם כאן, יחד עם קישוריות לחילופים בלתי מוגבלים. תוכל גם לעסוק במסחר בנייר עם 100 אסטרטגיות.

כמה בטוח CLEO.one?

הפלטפורמה מדגישה שהיא לא אסטרטגיות מכירה. במקום זאת, זה נותן לסוחרים את כל הכלים הדרושים להשקעה בכישוריהם עם גישה לנתונים ולגמישות שאין שני להם. הטכנולוגיה עצמה מתמקדת בסיוע לך להשיג רווחיות ארוכת טווח.

עם זאת, אינך נדרש להעביר כספים לפלטפורמה בשום זמן אחר למעט מנויים. השילוב שלך עם מרכזיות מטופל באמצעות ממשק API, וכך הכספים שלך יישארו בפלטפורמה המתאימה.

באופן מכריע, הבוט של CLEO.one הגביל את הגישה שאינה חלה על הכספים שלך. בוט המסחר יכול לבצע עסקאות בשמך, אך אינו יכול להפקיד או למשוך כסף או נכסים אחרים.

כאמצעי זהירות, ל- CLEO.one יש גם הצפנה חדישה כדי להגן על הנתונים האישיים שלך.

תיעוד ותמיכה

למרות ש- CLEO.com פעיל כבר כמה שנים, הפלטפורמה עדיין מלטשת כמה מהתכונות החדשות ביותר שלה. זה כולל בוטים למט”ח ומניות. הכלים שלה נתמכים על ידי תיעוד מקיף והדרכות שמגיעות עם הדגמות כיצד להשתמש בפונקציות השונות שלו.

למרות שהם לא מכסים כל פינה, הנחיות אלה מציעות את כל מה שנדרש בכדי להתחיל להשתמש בכלים.

מלבד זאת, טופס יצירת קשר זמין גם עבורך ליצירת קשר עם צוות תמיכת הלקוחות. ממשק הצ’אט החי יכול גם להפנות אותך לתמיכה טכנית או לעזור לך למצוא משאבים באתר.

CLEO.one – איפה זה מבקיע

CLEO.one לא דומה לשום פלטפורמה אחרת שתיתקל בה. למרות שישנן מערכות אחרות המאפשרות אסטרטגיות ושימוש בבוטים, הם בדרך כלל דורשים ממך ידע בקידוד. יתר על כן, הם לא תמיד ידידותיים למתחילים.

בהקשר זה, היכולת ליצור אסטרטגיות רק על ידי הקלדת הכללים שלך היא גולת הכותרת של CLEO.one. הוא מציע גמישות ללא תחרות ומאפשר לך לבדוק אותם מיד מבלי להסתכן בכספיך.

יש גם מספר עצום של פרמטרים עליהם ניתן לבסס את האסטרטגיות שלך, והגדרת כללים אלה היא פשוטה. אם אתה מתקשה להתחיל, האסטרטגיה החינמית היא בונוס לבנות עליו את התוכניות שלך. עבור אלה שאינם רוצים לבדוק ידנית על כל עסק, אוטומציה היא גם תכונה נהדרת.

בסך הכל, ממה שראינו, ל- CLEO.one יש פוטנציאל אדיר שיכול לעזור לך לבסס את קריירת המסחר שלך בביטחון. חלק מהתכונות המיוחלות ביותר, כגון מסחר ממונף, עדיין במצב בטא. מכיוון שהפלטפורמה עובדת עליהם, היא משאירה הרבה מקום לתכונות שיכולות להעלות את רמת הביצועים של הכלי.

CLEO.one – פסק הדין?

CLEO.one הוא יישום מסחר ייחודי עם תכונות הולכות וגדלות. הפלטפורמה מספקת את כל הכלים הדרושים לך כדי ליצור אינסוף אסטרטגיות רווחיות. אם אי פעם התייאשתם מהאותות המבלבלים והממשק הקשה לניווט של פלטפורמות אוטומטיות אחרות, CLEO.one מרענן מאוד.

הכלי הציג תכונות מציגות להפליא המציגות תוצאות מקיפות. אתה יכול להסתכל על סטטיסטיקה ואנליטיקה עם תובנה הניתנת לפעולה. והכי חשוב, CLEO.one יכול לעזור לך להוציא את הניחושים מהמסחר על ידי בדיקת אילו אסטרטגיות עובדות עבורך.

התוכנה מתבססת על המאפיינים הנוכחיים שלה, הכוללים שווקים, סחר עתידי ועוד. זה לא מופרך לחזות שבעתיד הקרוב מאוד, CLEO.one תתפתח לכלי מסחר מן המניין המתאים למשקיעים בכל הרמות..

בקר ב- CLEO.one

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me