מדריך למתחילים לכוכבי לומן

מדריך לומן כוכבי

כּוֹכָבִי היא אחת הפלטפורמות המשתמשות בבלוקצ’יין כדי להרוויח כסף מהיר ואמין. הבלוקצ’יין ההיברידי הזה הוא מבוזר ומקור פתוח לחלוטין, כך שכל אחד יכול ליהנות מכך. עם התשתית שמאחורי Stellar, קל להעביר נכסים בין משתמשים ללא קשר למדינה. משתמשים צריכים רק להשתלב עם הרשת בכדי להשתמש במערכת. החשוב מכל, בניגוד למערכות העברת כספים מסורתיות, לבנקים, לרשתות תשלומים ולאנשים יש את אותה ההשתתפות והגישה הכלכלית.

מדריך לומן כוכבי

איזה סוג עסקאות יכול להכיל כוכבים?

Stellar מספקת כמעט את כל סוגי השירותים שאתה רוצה ממוסד בנקאי, אך ברשת מבוזרת ללא בנק חמדן שלוקח את הכסף שלך בצורת עמלות. העברות כספים פשוטות ומאפשרות לך לשלוח כסף מעבר לגבולות שונים עבור חלק קטן ממה שבנק מסורתי יגבה. פעולה זו הופכת עסקאות רב-מטבעיות לפשוטות כמעט כמו עסקאות באותו מטבע.

שימושים כוכבים

הכוכבים מספקים גם יתרונות ספציפיים עבור תשלומי מיקרו על ידי הפחתת העלות והגברת היעילות. זה מאפשר לעסקים להציע ללקוחות אפשרויות תשלום מצטברות ללא כל חסרון. למעשה, עמלה של 0.01 דולר בלבד תטפל בכ- 600,000 עסקאות. חברות בנקאות סוכנויות יכולות גם להשיג סניפים ניידים להרחיב את פעילותם הקמעונאית מבלי לדאוג לעלויות תקורה, כמו שכר דירה וחשמל. סניפים אינם הדבר היחיד הנייד עם סטלר; לקוחות יכולים לשלוח ולקבל כסף נייד לאחרים, ללא קשר לספק. כל אחד ממקרי השימוש הללו עבור Stellar יפנה למוסד פיננסי אחר.

אילו יתרונות נוספים מספקים כוכבים?

בנוסף למקרי השימוש העיקריים של Stellar, הרשת מספקת את היתרון של הסדר עסקה בזמן אמת של שתיים עד חמש שניות בלבד. כל העסקאות מאובטחות בהצפנה. הוא כולל גם המרת מטבע אוטומטית, תאימות לרגולציה, תשלומים הנעים לדוא”ל, וטווח הגעה בינלאומי באינטגרציה אחת בלבד.

איך כוכבים עוזרים ללא בנקים?

בגלל השימוש שלה בבלוקצ’יין, Stellar מעניקה יתרונות ייחודיים לאלו שאינם בנקים כרגע, ומציעה להם את האפשרות לפתוח סוף סוף חשבון במוסד פיננסי. על ידי הפחתת עלויות, Stellar מאפשרת לחברות להגיע ללקוחות חדשים. זה עוזר למי שבדרך כלל אינו בנקאי, כולל אלה הזקוקים לחשבונות בעלות נמוכה, חיסכון מיקרו או הלוואות.

לא בנקאי

Stellar.org היא למעשה עמותה, המסייעת עוד יותר ללא בנקים ולמטרה להרחיב את הגישה לשירותים הפיננסיים בעלות נמוכה הנחוצים ברחבי העולם. הצוות שעומד מאחורי Stellar מבין עד כמה חשובים השירותים הללו, במיוחד היכולת לחסוך ולקבל הלוואות, למקסם את הפוטנציאל של כל אדם ולהילחם בעוני. אם תרצה, תוכל גם להעניק תרומה לניכוי מס ל Stellar.org.

הבנת רשת הכוכבים

כדי לעזור לסטלר לפנות לכולם ברחבי העולם, הצוות מציע הסבר פשוט מאוד על הרשת וכיצד היא מאפשרת למשתמשים לשלוח כסף במטבע אחד כדי שחבר יקבל במטבע אחר במדינה אחרת. זה אפשרי באמצעות רשת Stellar, שמרכזת שרתים ברחבי העולם שמפעילים את ספר החשבונות המבוזר. ספר ספר זה מתעד כל עסקה אחת, כפי שהיא עושה עם מערכות אחרות בבלוקצ’יין כדי לספק שקיפות.

השרתים ברשת Stellar מתקשרים ביניהם כדי לסנכרן את ספר החשבונות ולאמת עסקאות. הכסף שלך מופיע בפנקס האשראי שהונפק על ידי עוגנים, שהם הגשרים המחברים את המטבע לרשת. (עוגן בעולם האמיתי יהיה מעבד תשלומים או בנק.) כאשר אתה מבצע הפקדה, אתה מקבל אשראי בחשבון המקוון, למעשה ארנק וירטואלי. אתה סומך על העוגן שיחזיק כסף ויכבד משיכות כמו שהיית עושה בנק פיזי.

איך עובד כוכבים

אתה יכול לשלוח או לקבל זיכוי זה ברחבי הרשת. הודות לבורסה המבוזרת, Stellar ממירה אוטומטית בין מטבעות בשיעור הנמוך ביותר האפשרי. כאשר אתה מקבל כסף, אתה יכול למשוך אותו באמצעות עוגן במטבע זה.

מה הם לומן?

לומן, או XLM, היא יחידת המטבע הדיגיטלי שמאחורי Stellar. אלה הנכסים המקומיים, כלומר הם מובנים היישר ברשת. בהשקה בשנת 2014 היו 100 מיליארד כוכבים, שהיו הלומנים המקוריים. כאשר הרשת המשודרגת הושקה בשנת 2015, כוכבים הפכו לומן המסייע בהפרדת המטבע משם הרשת והעמותה..

כוכבי לומן XLM

לומן הוא הכרחי מסיבות מרובות, כולל מניעת זבל שולחים להציף את הרשת. מיואש זה אפשרי בשל התשלום הזעיר של 0.00001 לומן לעסקה. לומן גם מסייע להבטיח שהחשבונות הם אותנטיים מכיוון שבעלי החשבונות ברשת Stellar חייבים להכיל לפחות 20 לומן.

בנוסף, לומנים מקלים על ביצוע עסקאות במטבעות מרובים. אם אין שוק ישיר מספיק גדול בין השניים, לומן יכול להיות גשר. כמובן, זה דורש שוק נזיל בין המטבעות והלומן הנתון. אתה יכול לקנות לומן על מרכזיות מרובות.

ארנקי כוכבי לומן

Lumens נתמכים על ידי מספר ארנקים שונים, ישנם ארנקים למחשבים שולחניים, ניידים ואינטרנט להוריד מהאתר הרשמי. Lumens נתמכים גם בארנק Ledger Hardware שהוא הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך לטווח הארוך.

ארנקי כוכבי לומן

כיצד לקנות כוכבי לומן XLM

אינך מסוגל לרכוש XLM במטבע “פיאט”, כך שתצטרך לרכוש תחילה מטבע אחר – הקלות ביותר הן ביטקוין או את’ריום שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז להחליף את זה ל- XLM בבורסה כמו Binance.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות. הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

רכוש את’ריום

עבור מדריך זה, נרכוש את’רום להחלפה במטבע היעד שלנו. הסיבה לכך היא שיש לה עמלות זולות בהרבה מביטקוין למשלוח וגם העסקה מתרחשת הרבה יותר מהר. אז ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנייה / מכירה” בחלק העליון, בחרו “Ethereum”, בחרו את אמצעי התשלום והזינו את הסכום שברצונכם לרכוש – תוכלו להזין סכום של דולר ארה”ב או מספר אתר.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם בכרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

קנה XLM ב- Binance

עכשיו אתה יכול לשלוח את Ether שלך אל Binance כדי לבצע את הרכישה של XLM, עיין בסקירה שלנו על Binance כאן כדי לראות כיצד להירשם ולרכוש בבורסה שלהם.

ארנקים של Binance

לאחר שרכשתם את ה- Lumens, אנו ממליצים לאחסן אותם מחוץ לבורסה אם אתם מתכננים להחזיק אותם לזמן מה.

כיצד משתמשים ברשת הכוכבים?

השימוש ברשת Stellar הוא פשוט להפליא. אתה רק צריך ליצור חשבון. לאחר מכן תוכל לשלוח או לקבל כסף. יש הוראות מפורטות שלב אחר שלב כדי לנקות ספקות.

מה עולה שימוש בכוכבים?

רשת Stellar חופשית לשימוש לחלוטין. הרישיון מאפשר שינוי, שימוש ו / או הפצה מסחרית. רק זכור שכדי לשלב את זה, תצטרך להקדיש משאבים טכניים משלך. השילוב הממוצע דורש פיתוח טכני של בין 120 ל 200 שעות בהתבסס על ניסיון וגודל.

איך כוכבים מקבלים מספיק כסף להפעלה?

מכיוון ש- Stellar.org הוא מלכ”ר והוא חופשי לשימוש, הוא צריך להשיג איכשהו משאבים כדי להמשיך לרוץ. תרומות (בניכוי מס) ומכירת הלומן הראשונית מכסים את עלויות התפעול. חמישה אחוז מאותם לומן מיועדים לכיסוי עלויות התפעול. סטריפ, הסטארטאפ, סיפק גם מימון ראשוני כדי לעזור לסטלר. ישנם מספר רב של תורמים ארגוניים, כולל FastForward, Google.com ו- BlackRock.

סיכום

Stellar.org ורשת Stellar צריכים לעשות פלאים כדי לסייע לאלו שאינם בנקים כרגע, ובמקביל לספק הטבות למי שכבר יש לו חשבונות בנק. העסקאות בעלות נמוכה, השקיפות, קלות השימוש ואופי הקוד הפתוח של Stellar מאפשרים לנו להניח שרשת זו תעשה דברים גדולים..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me