מבצע Cryptosweep מכוון לפרויקטים של Crypto בארה”ב

מבצע NSAA Cryptosweep

פעולה גדולה נגד קריפטו המכונה “מבצע Cryptosweep“עושה כמה גלים גדולים. מאורגן על ידי איגוד מנהלי ניירות ערך בצפון אמריקה, מטרת הפרויקט היא לכוון למספר חברות ICO ופרויקטים אחרים של מטבעות קריפטוגרפים הפועלים או עושים עסקים עם ארצות הברית. חלק מהחברות הממוקדות כוללות את Binance, Coinbase ו- Bittrex רק כדי להזכיר כמה.

מבצע NSAA Cryptosweep

מטאטאים ב- Ready

על פי הודעה לעיתונות האחרונה, לנאס”א יש כיום “יותר מ -200 חקירות אקטיביות של רגולטורי ניירות ערך של המדינה והמחוז”. מאז חודש מאי השנה, כאשר המבצע החל, כבר בוצעו בסך הכל “46 פעולות אכיפה”. הנתונים הסטטיסטיים הזמינים לציבור על מטאטא ההצפנה מראים כי רוב הפעולות שננקטו מגיעות בצורה של הפסקה & להזמין פקודות, וסוגים שונים של מידע דורשים מכתבים.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

רוב הפסקות & מכתבי הפסקה (שניתן לצפות בהם באופן חופשי באתר נאס”א) נוטים להיות ספציפיים למדינה. במילים פשוטות, המכתבים ידרשו שחברה מסוימת תפסיק לעשות עסקים עם מדינה אמריקאית ספציפית. לדוגמא, פרויקט את’ריום שנקרא מטבע ביוניק קיבל הפסקה & מכתב הפסיקה האוסר עליהם לעשות עסקים עם מדינת אינדיאנה.

מטבע ביוניק הוא ICO טיפוסי למדי עבור אסימונים מבוססי את’ריום. הפרויקט קובע כי מטרתו לשמש לרכישת מוצרי אלקטרוניקה ומוצרי מחשב.

חברה נוספת שהייתה ממוקדת היא שירות השלשה של קבוצת שרשרת, שכעת נאסר עליה לעשות עסקים במדינת אלבמה. חשוב לציין שאלה נפסקים & מכתבי הפסיקה אינם חלים ברמה הפדרלית, ולכן חברות אלה יכולות להמשיך ולפעול ולעסוק עם לקוחות הממוקמים במדינות ארה”ב אחרות..

טיפול בחבר’ה רעים

בעוד שמבצע Cryptosweep ניתן לטעון ניסיון לכונן סטארט-אפים של קריפטו עם נשק חזק, הנראה שהפרויקט מוריד לפחות כמה שחקנים רעים פוטנציאליים..

חברה אחת במיוחד שמשתמשת בשם BTCrush טענה כי היא מוכרת שירותי כריית ענן קריפטוגרפי ומבטיחה שיעורי רווח יומיים של 4.1%. אם אתה מתחיל לשמוע את קרלוס מאטוס צועק “BitConnect!” בראש הריאות שלו, אז לא נרגיש מופתעים מדי. הסיבה לכך היא שכל חברה שמבטיחה תשואה כזו היא ללא ספק תוכנית או הונאה של פונזי. האתר למהר BTC אינו מקוון כרגע.

תוכנית BitConnect פונזי

קרא גם: Bitconnect – האם זו תוכנית פונזי?

על פי צו הפסקת החירום וההפסקה שהגיע ממועצת ניירות הערך של מדינת טקסס, הבעלים של החברה כולם נמצאים בלונדון או בפנמה..

Coinbase ושאר השחקנים הגדולים ממוקדים

קבוצה סופית אחת שהייתה ממוקדת לפחות בצורה כלשהי של פעולה כוללת כמה מהשמות הידועים ביותר והאמינים ביותר בקריפטו, כולל Coinbase, Cracken, Gemini, bit flyer ואחרים..

המכתב שקיבלו מהתובע הכללי של מדינת ניו יורק מבקש שהחברות הללו יספקו להם 34 נקודות מידע, כגון מידע על מי שבבעלות החברה, על פעולות החברה והעמלות שהם גובים, מדיניות סחר, כיצד הם להתמודד עם הפסקות שירות ו”השעיות מסחר “אחרות, בקרות פנימיות, מדיניות פרטיות והלבנת הון וכן הלאה.

נראה כי מדובר במידה רבה בבקשת מידע מרצון ואין בה הפסקה או הפסקה או צו בית משפט אחר.

מחשבות אחרונות

קשה להעריך אם פעולות כמו Cryptosweep מזיקות או שפירות לקריפטו. כאשר מיקוד לכאורה של ICO ממוקד לצד תוכניות פונצי רציניות, זה מקשה עוד יותר לברר מהי מטרת הפרויקט..

בלי קשר למניעים, יוזמות כמו אלה עשויות ככל הנראה רק להחניק או להאט את הצמיחה של אימוץ מטבע החוץ בתוך ארצות הברית. למרבה המזל, מספר הפעולות שביצע מבצע Cryptosweep הוא די מינימלי. מבין אלפי ה- ICO שהתקיימו ב -2017 וב -2018, נראה שרק קומץ קטן מהם קיבל צווי הגבלה מאוד ספציפיים ומכילים גיאוגרפית..

כמעט בטוח שזה יוביל לחברות קריפטוגרפיות ממוקדות יותר בארה”ב או בארה”ב ללכת צעד קל עוד יותר מכאן והלאה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map