כרטיס אפל מגיע אחרי בנקים: שיקולים למרחב הקריפטו

כרטיס אפל

ב -25 במרץ, חברת הכוח הטכנולוגית אפל הודיעה על שורה של שירותים חדשים ופרופיל גבוה, ולפיכך גרמה לסערה תקשורתית מיידית. אחד המיזמים הללו היה כרטיס אפל – חזות מחודשת של חוויית כרטיסי האשראי המיינסטרים – שתגיע לקיץ הקרוב..

גלים הגיעו במהירות למערכת האקולוגית של הצפנה עם ההכרזה. אפל שיווקה השחרור עם חפירות בתעשייה הבנקאית מאוד שמטבעות קריפטוגרפים קמו כמתקוממים חדשים וניסויים.

כרטיס אפל

כמה מומחים כבר הכתירו את כרטיס אפל כאתגר המרכזי האחרון למטבעות קריפטוגרפיים. מצד שני, כמה מתומכי הצפנה אמרו שהנרטיב הקריפטו המתגלגל לעומת אפל קארד הוא עניין “תפוחים ותפוזים” בהחלט..

הנה פריימר מהיר וכמה שיקולים אקטואליים אולם אתה ניגש לשיחה.

כרטיס אפל: במה מדובר

נוצר בשיתוף פעולה עם גולדמן זאקס, כרטיס האפל ללא תשלום ישמש כתוסף של אפליקציית ארנק iOS.

כרטיס הטיטניום המשויך נמנע ממספרי כרטיסים וקודי CVV, מכיוון שמידע מסוג זה ינוהל בתוך האפליקציה. באשר לתמריצים, המשתמשים בכרטיס אפל יוכלו לקבל תגמולי החזר כספי יומיים של שני אחוזים על כל רכישה שבוצעה באמצעות Apple Pay..

Apple Card הוא מחליף משחקים מרכזי ומשבש הן את הגארד הישן והן את הפינטקים החדשים

– עושה “בנקים” סתם עוד אפליקציה בטלפון

– כרטיס טיטניום יפה לשימוש באופן אישי ובכל מקום בו מקבלים Apple Pay

– ניתוח משופר ונקי

– תגמולים: החזר כספי יומי של 2% pic.twitter.com/ytbh2iUCLC

– Varun (@varun_mathur) 25 במרץ, 2019

יתר על כן, כרטיס אפל מחויב כפרטי ומאובטח ביותר. אפל אמרה כי פרטי התשלום המשויכים יבודדו למכשירי המשתמשים כך שלא ניתן יהיה לדלוף נתונים אלה לאחרים:

“כרטיס אפל נועד לוודא שאתה היחיד שיכול להשתמש בו. כל טכנולוגיות האבטחה המתקדמות של Apple Pay – Face ID, Touch ID, קודי עסקאות ייחודיים – מובנות ישירות. לכרטיס הפיזי אין מספרים. לא בחזית. לא על הגב. מה שמעניק לך רמה חדשה לגמרי של אבטחה. “

ככזה, מנכ”ל אפל טים קוק הכריז על הפרויקט כ”שינוי המשמעותי ביותר בחוויית כרטיס האשראי מזה 50 שנה. ” בהתחשב בגודל העצום של אפל ובהקשר של זירת התשלומים, מה המשמעות של כרטיס אפל עבור שטח המטבע הקריפטוגרפי אז?

לא מתחרה בקריפטו?

ראשית, יש שכבר טענו כי כרטיס אפל הוא מתחרה גרוע בתוכניות כרטיסי תגמולים מיינסטרים קיימות, אז יש את זה.

בסיס המשתמשים האדיר ב- iPhone יביא ללא ספק הרבה משתמשים, אך אם מספיק אנשים יישארו בכרטיסים משתלמים אחרים, ייתכן כי כרטיס אפל לא יהפוך למשקל כבד בתשלומים הבלתי מעורערים שתומכיו כבר הוקירו עליו כ.

שלום – אני תופס דברים של אפל ויש לי מושג 0 למה כרטיס האשראי הגיוני? זהו כרטיס אשראי גרוע בהשוואה לתגמולים שאתה מקבל בכרטיסים אחרים (במיוחד אם אתה בכלל נוסע)

– ניקהיל קרישנן (@nikillinit) 26 במרץ, 2019

באשר למטבעות קריפטוגרפיים, הם נובעים משושלת ה- cypherpunk ובכך מכוונים לאפשרויות שונות לחלוטין ממה שכרטיסי אשראי מסוגלים לממש – אפשרויות כמו אי-שינוי, ביזור, ערבויות פרטיות קיצוניות, חוזים חכמים וכו ‘..

אם אתה חושב שכרטיס התפוח מתחרה בביטקוין, אתה עדיין לא מקבל אותו &# 129335; ‍♂️

– מאט אודל (@matt_odell) 25 במרץ, 2019

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין (BTC) הם ניסויים קוד פתוחים רב תחומיים בסף החברה והכסף וכבר משמשים כמטבעות חלופיים כאן ועכשיו. Apple Card הוא השירות הפיננסי האחרון של אחת החברות הגדולות בעולם.

לשני הדחפים את מקומם בעולם של ימינו, אך הם מגיעים ממקומות שונים לחלוטין ולעבר דברים אחרים לגמרי. אל תחפש רחוק יותר מ- מפרט ETH 2.0 לראות שזה מבשר את מה שניתן לאפיין כעתיד זר מתקדם בהשוואה לאפשרויות המימון העכשווי של המיינסטרים.

הקריפטו מכוון לתמונה ארוכת הטווח והגדול יותר.

אם יש משהו, למדו מהמאסטר

חוויית משתמש (UX) וממשקי משתמש (UI) הם נושאים חמים במערכת האקולוגית של קריפטו, כלומר בגלל הגירעון של UX ו- UI בוגרים במרחב החדש..

לעומת זאת, אפל זכתה לכבוד אדוני UX ו- UI. כך שגם אם Apple Card יהפוך לבר המנצח, ה- UX שלו יהיה בר נהדר לשאוף אליו. פתרונות מבוססי מטבעות קריפטוגרפיים שיכולים להתאים ל- UX של אפל יהיו פתרונות שנבנו לטווח הרחוק.

למה להוסיף מעצב לתערובת? אני מאמין שמדובר באזור במימון נמוך במערכת האקולוגית של הצפנה. עיצוב נהדר יעזור ליותר אנשים לגשת לטכנולוגיה זו מהר יותר ויותר. ואנחנו רוצים לראות עוד עבודה לחינוך, כך: https://t.co/3hBdEDLk3e

ג’ק &# 127757;&# 127759;&# 127758; (@ג’ֵק) 20 במרץ, 2019

ואכן, חשיבות העיצוב הודגשה על ידי ג’ק דורסי של טוויטר וכיכר בשבוע שעבר, כאשר הדגיש כי כיכר קריפטו מעסיקה מעצב..

“עיצוב נהדר יעזור ליותר אנשים לגשת לטכנולוגיה זו מהר יותר ויותר,” אמר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me