מדריך למתחילים ל- BitMEX: סקירה מלאה

סקירת BitMEX

נוסדה על ידי HDR Global Trading Limited (אשר בתורו הוקמה על ידי הבנקאים לשעבר ארתור הייז, סמואל ריד ובן דלו) בשנת 2014, BitMEX הינה פלטפורמת מסחר הפועלת ברחבי העולם ורשומה באיי סיישל.

פירוש הדבר ש- Bitcoin Mercantile Exchange, BitMEX היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות בביטקוין הפועלות כיום, עם נפח מסחר יומי של למעלה מ- 35,000 BTC ומעל 540,000 גישות חודשיות והיסטוריית מסחר של ביטקוין בשווי של יותר מ- 34 מיליארד דולר מאז הקמתה..

סקירת BitMEX

שלא כמו בורסות מסחר רבות אחרות, BitMEX מקבל רק פיקדונות באמצעות ביטקוין, שניתן להשתמש בהם לרכישת מגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. BitMEX מתמחה בפעולות פיננסיות מתוחכמות כמו מסחר בשוליים, שנסחר במינוף. כמו רבים מהבורסות הפועלות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, BitMEX אינה מוסדרת כרגע בתחום שיפוט כלשהו.

בקר ב- BitMEX

כיצד להירשם ל- BitMEX

כדי צור חשבון ב- BitMEX, המשתמשים צריכים קודם להירשם לאתר. רישום דורש רק כתובת דוא”ל, כתובת הדוא”ל חייבת להיות כתובת אמיתית מכיוון שמשתמשים יקבלו דוא”ל לאישור ההרשמה על מנת לאמת את החשבון. לאחר שנרשמו משתמשים, אין מגבלות מסחר. סוחרים חייבים להיות בני 18 לפחות כדי להירשם.

רישום BitMEX

עם זאת, יש לציין כי BitMEX אינו מקבל אף סוחר מבוסס ארה”ב וישתמש בבדיקות IP כדי לוודא שמשתמשים אינם בארה”ב. בעוד שחלק מהמשתמשים בארה”ב עקפו זאת באמצעות שימוש ב- VPN, לא מומלץ שאנשים אמריקאים יירשמו לשירות BitMEX, במיוחד בהתחשב בעובדה כי קיימות מרכזיות חלופיות לשרות לקוחות ארה”ב הפועלים במסגרת החוק האמריקני..

כיצד להשתמש ב- BitMEX

BitMEX מאפשר למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מול מספר מטבעות פיאט, כלומר הדולר האמריקאי, הין היפני והיואן הסיני. BitMEX מאפשרת למשתמשים לסחור במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כלומר Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Ripple, Tezos ו- Zcash.

פלטפורמת המסחר ב- BitMEX היא מאוד אינטואיטיבית וקלה לשימוש למי שמכיר שווקים דומים. עם זאת, זה לא למתחילים. הממשק נראה קצת מיושן בהשוואה לבורסות חדשות יותר כמו Binance ו- Kucoin.

לאחר שמשתמשים נרשמו לפלטפורמה, עליהם ללחוץ על סחר וכל מכשירי המסחר יוצגו למטה.

לחיצה על המכשיר המסוים פותחת את פקודת ההזמנות, עסקאות אחרונות ותלוש ההזמנה משמאל. פנקס ההזמנות מציג שלוש עמודות – ערך ההצעה עבור נכס הבסיס, כמות ההזמנה וסך הערך הכולל של כל ההזמנות, הן קצרות והן ארוכות..

ניתן לשנות את הווידג’טים בפלטפורמת המסחר בהתאם להעדפות הצפייה של המשתמש, ומאפשרים למשתמשים שליטה מלאה במה שמוצג. יש לו גם תכונה מובנית המספקת תרשימים של TradingView. זה מציע מגוון רחב של כלי תרשימים ונחשב לשיפור ברבים מההיצע הזמין אצל רבים ממתחריו.

תצוגת מסחר של BitMex

לאחר ביצוע עסקאות, ניתן לצפות בקלות בכל ההזמנות בממשק פלטפורמת המסחר. ישנן כרטיסיות בהן משתמשים יכולים לבחור את ההזמנות הפעילות שלהם, לראות את התחנות שנמצאות במקום, לבדוק את ההזמנות שמולאו (באופן מלא או חלקי) ואת היסטוריית הסחר. בכרטיסיות Active Orders and Stops, סוחרים יכולים לבטל כל הזמנה על ידי לחיצה על כפתור “ביטול”. משתמשים רואים גם את כל המיקומים הפתוחים כרגע, עם ניתוח אם הוא בשחור או באדום.

BitMEX משתמשת בשיטה הנקראת פירוק אוטומטי של ביטוח, בה משתמשת BitMEX כדי להבטיח סגירת עמדות מחוסלות אפילו בשוק תנודתי. פירוק המימוש האוטומטי פירושו שאם עמדה פושטת רגל ללא נזילות זמינה, הצד החיובי של העמדה מנוטרל, לפי רווחיות ומינוף, המיקום הממונף הגבוה ביותר בתור. סוחרים תמיד מוצגים היכן הם יושבים בתור לדיסק-פירוק אוטומטי, אם יש צורך בכך.

למרות שפלטפורמת BitMEX מותאמת לניידים, יש לה רק אפליקציית Android (שאינה רשמית). כרגע אין אפליקציית iOS זמינה. עם זאת, מומלץ למשתמשים להשתמש בו על שולחן העבודה במידת האפשר.

BitMEX מציעה מגוון סוגי הזמנות למשתמשים:

 • הגבלת צו (ההזמנה מתקיימת אם יושג המחיר הנתון);
 • צו שוק (ההזמנה מבוצעת במחיר השוק הנוכחי);
 • הפסק צו הגבלה (כמו הזמנת עצירה, אך מאפשר למשתמשים לקבוע את מחיר ההזמנה לאחר הפעלת מחיר העצירה);
 • עצור את סדר השוק (זהו פקודת עצירה שלא נכנסת לספר ההזמנות, נשארת בלתי נראית עד שהשוק מגיע לטריגר);
 • צו עצירה נגרר (זה דומה להזמנת Stop Market, אך כאן משתמשים קובעים ערך נגרר המשמש לביצוע הזמנת השוק);
 • קח צו הגבלת רווח (זה יכול לשמש, בדומה להזמנת עצור, לקביעת מחיר יעד על עמדה. במקרה זה, מדובר בהשגת רווחים, ולא בקיצוץ הפסדים);
 • קח צו שוק רווח (זהה לסוג הקודם, אך במקרה זה, ההזמנה שתופעל תהיה צו שוק ולא מוגבלת)

הבורסה מציעה מסחר בשוליים בכל המטבעות הקריפטוגרפיים המוצגים באתר. היא מציעה גם לסחור בחוזים עתידיים ונגזרים – החלפות.

עתיד והחלפות

חוזה עתידי הוא הסכם קנייה או מכירה של נכס נתון בעתיד במחיר קבוע מראש. ב- BitMEX, משתמשים יכולים למנף עד 100x על חוזים מסוימים.

החלפות תמידיות דומות לחוזים עתידיים, אלא שאין תאריך תפוגה עבורם ואין הסדר. בנוסף, הם נסחרים קרוב למחיר המדד הבסיסי, בניגוד לחוזים עתידיים, אשר עשויים לסטות באופן משמעותי ממחיר המדד.

BitMEX מציעה גם חוזים לסדרה בינארית, שהם חוזים מבוססי חיזוי שיכולים להסתפק רק ב 0 או 100. למעשה, החוזים מסדרה בינארית הם דרך מסובכת יותר להמר על אירוע נתון..

מכשיר ההימורים היחיד בסדרה בינארית הקיים כרגע קשור לחסימה הבאה של 1mb בבלוקצ’יין ביטקוין. חוזים מסדרה בינארית נסחרים ללא מינוף, עמלת יצרן של 0%, עמלת נוטל של 0.25% ועמלת הסדר של 0.25%.

מינוף ביטמקס

BitMEX מאפשרת לסוחרים שלה למנף את עמדתם בפלטפורמה. מינוף הוא היכולת לבצע הזמנות שגדולות מהיתרה הקיימת של המשתמשים. זה יכול להוביל לרווח גבוה יותר בהשוואה בעת ביצוע הזמנה עם יתרת הארנק בלבד. סחר בתנאים כאלה נקרא “מסחר בשוליים”.

ישנם שני סוגים של מסחר בשוליים: מבודד וחוצה שוליים. הראשון מאפשר למשתמש לבחור את סכום הכסף בארנקו שיש להשתמש בו כדי להחזיק את עמדתו לאחר ביצוע ההזמנה. עם זאת, האחרון קובע כי ניתן להשתמש בכל הכסף בארנק המשתמשים בכדי להחזיק בעמדתם, ולכן יש להתייחס אליו בזהירות רבה..

מסחר בשוליים

פלטפורמת BitMEX מאפשרת למשתמשים להגדיר את רמת המינוף שלהם באמצעות מחוון המינוף. ניתן להשיג מינוף מרבי של 1: 100 (בביטקוין ובביטקוין מזומן). זוהי רמת מינוף גבוהה למדי עבור מטבעות קריפטוגרפיים, כאשר הממוצע שמציעות בורסות אחרות לעתים רחוקות עולה על 1:20.

עמלות BitMEX

למסחר עתידי מסורתי, ל- BitMEX יש לוח זמנים עמלה פשוט. כאמור, מבחינת המינוף המוצע, BitMEX מציע עד 100% מינוף, כאשר כמות המינוף משתנה ממוצר למוצר..

עם זאת, יש לציין כי המסחר במינופים הגבוהים ביותר הוא מתוחכם ומיועד למשקיעים מקצועיים המכירים את המסחר הספקולטיבי. העמלות והמנף הם כדלקמן:

  ביטקוין מזומן ביטקוין את’ריום לזנק את. קלַאסִי
טֵלֵפּרִינטֶר XBT BCH ETH לזנק וכו
השוליים ההתחלתיים 1% 1% 2% 5% 5%
תחזוקה 0.5% 0.5% 1% 2.5% 2.5%
עמלת יצרנית -.025% -.025% -.025% -.025% -.025%
שכר טרחה .075% .075% .075% .075% .075%
עמלת הסדר .05% .05% .05% .05% .05%
מינוף X100 X100 X50 X20 X20

  ליטקוין מונרו אַדְוָה טזוס זקש
טֵלֵפּרִינטֶר LTC XMR XRP XTZ ZEC
השוליים ההתחלתיים 3% 4% 5% 50% 20%
תחזוקה 1.5% 2% 2.5% 25% 10%
עמלת יצרנית -.025% -.025% -.025% 0 0
שכר טרחה .075% .075% .075% .25% .25%
עמלת הסדר .05% .05% .05% .25% .25%
מינוף X33.33 X25 X20 X2 X5

עם זאת, ישנם עמלות נוספות עבור הזמנות נסתרות / קרחון. הזמנה נסתרת משלמת את דמי הלוקח עד לביצוע מלא של כל הכמות הנסתרת. לאחר מכן, ההזמנה תהפוך לתקינה, והמשתמש יקבל הנחה ליצרן עבור הסכום שאינו נסתר.

פיקדונות ומשיכות

BitMEX אינה גובה עמלות על פיקדונות או משיכות. עם זאת, בעת משיכת ביטקוין, עמלת הרשת המינימלית מבוססת על עומס הבלוקצ’יין. העלויות היחידות לפיכך הן אלה של הבנקים או רשתות המטבעות.

כפי שצוין קודם לכן, BitMEX מקבל פיקדונות בביטקוין בלבד ולכן הביטקוין משמש כבטוחה בחוזי מסחר, בין אם המסחר כרוך בביטקוין ובין אם לאו..

ההפקדה המינימלית היא 0.001 BTC. אין מגבלות על משיכות, אך משיכות יכולות להיות בביטקוין בלבד. כדי לבצע משיכה, כל מה שמשתמשים צריכים לעשות הוא להכניס את הסכום למשיכה ואת כתובת הארנק להשלמת ההעברה.

פיקדונות BitMex

ניתן לבצע הפקדות 24/7 אך המשיכות מעובדות ביד בזמן חוזר פעם ביום. המשיכות המעובדות ביד נועדו להגדיל את רמות האבטחה של כספי המשתמשים על ידי מתן זמן נוסף (והודעה בדוא”ל) לביטול בקשות משיכה במרמה, וכן עקיפת השימוש במערכות אוטומטיות. & ארנקים חמים שעשויים להיות נוטים יותר להתפשר.

מטבעות נתמכים

BitMEX פועלת כמחליף קריפטו לקריפטו ועושה שימוש במבנה Bitcoin-in / Bitcoin-out. לכן, משתמשי פלטפורמה אינם יכולים כעת להשתמש במטבעות פיאט עבור תשלומים או העברות כלשהם, עם זאת, הצד החיובי בכך הוא שאין מגבלות למסחר והבורסה משלבת צמדי מסחר המקושרים לדולר האמריקני (XBT), ליפן היפני ( XBJ) ויואן סיני (XBC).

BitMEX תומך במטבעות הקריפטו הבאים:

 • ביטקוין (XBT)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • אתריום (ETH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • ליטקוין (LTC)
 • אסימון אדווה (XRP)
 • מונרו (XMR)
 • מקף (DASH)
 • Zcash (ZEC)
 • קרדנו (ADA)
 • טרון (TRX)
 • אסימון EOS (EOS)

BitMEX מציעה גם אפשרויות מינוף על המטבעות הבאים:

 • 5x: Zcash (ZEC)
 • פי 20: אדווה (XRP), מזומן ביטקוין (BCH), קרדנו (ADA), אסימון EOS (EOS), טרון (TRX)
 • 25x: מונרו (XMR)
 • 33x: Litecoin (LTC)
 • 50x: Ethereum (ETH)
 • 100x: ביטקוין (XBT), ביטקוין / ין (XBJ), ביטקוין / יואן (XBC)

שותפות בינלאומית לטכנולוגיות מסחר

HDR Global Trading, החברה שבבעלותה BitMEX, הודיעה לאחרונה על שותפות עם Trading Technologies International, Inc. (TT), ספקית בינלאומית מובילה עם ביצועי ביצועים גבוהים..

פלטפורמת TT תוכננה במיוחד עבור סוחרים מקצועיים, מתווכים וספקי גישה לשוק, ומשלבת מגוון רחב של כלי מסחר ואינדיקטורים אנליטיים המאפשרים גם לסוחרים המתקדמים ביותר להתאים את התוכנה כך שתתאים לסגנונות המסחר הייחודיים שלהם. פלטפורמת TT מספקת לסוחרים גם גישה לשוק העולמי וביצוע סחר באמצעות התשתית המנוהלת באופן פרטי והשותפות תראה שמשתמשי BitMEX יקבלו גישה לכלי המסחר בכל מוצרי BitMEX, כולל זיווג החלפת ה- XBT / USD הפופולרי..

קרן הביטוח BitMEX

היכולת לסחור במינוף היא אחת מנקודות המכירה העיקריות של הבורסה והצעת מינוף ומתן אפשרות לסוחרים לסחור זה נגד זה עלולה לגרום למצב בו הזוכים לא יקבלו את כל הרווחים הצפויים שלהם. כתוצאה מכמויות המינוף המעורבות, יתכן שלמפסידים לא יהיה מספיק מרווח בעמדותיהם כדי לשלם למנצחים..

בורסות מסורתיות כמו בורסת הסחר בשיקגו (CME) קיזזו את הבעיה על ידי שימוש בכמה שכבות הגנה ופלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים המציעות מינוף אינן יכולות להתאים כרגע לרמות ההגנה הניתנות לסוחרים הזוכים..

בנוסף, בורסות קריפטוגרפיות המציעות עסקאות ממונפות מציעות חיסרון מוגבל והפוך בלתי מוגבל בנכס תנודתי ביותר, כאשר האזהרה היא שלעתים לא יהיו מספיק כספים במערכת כדי לשלם את הזוכים..

בכדי לסייע בפתרון בעיה זו, BitMEX פיתחה מערכת של קרנות ביטוח, וכאשר לסוחר יש מיקום ממונף פתוח, עמדתו נסגרת בכוח או מחוסלת כאשר מרווח האחזקה שלהם נמוך מדי..

כאן, הרווח וההפסד של סוחר אינם משקפים את המחיר בפועל עמדתם נסגרה בשוק, ועם BitMEX כאשר סוחר מחוסל, ההון העצמי המשויך למיקום יורד לאפס..

בדוגמה הבאה, הסוחר תפס עמדה ארוכה פי 100. במקרה שמחיר הסימן של ביטקוין יירד ל -3,980 $ (ב -0.5%), אז הפוזיציה תחוסל עם עמדת 100 הביטקוין שתצטרך להימכר בשוק..

פירוש הדבר כי לא משנה באיזה מחיר מבצע הסחר הזה, כלומר אם מדובר ב -3,995 דולר או 3,000 דולר, מבחינת הסוחר המחוסל, ללא קשר למחיר, הם מאבדים את כל ההון שהיה להם בעמדתם, ומאבדים את כל זה ביטקוין אחד.

בהנחה שקיים שוק נזיל לחלוטין, על פריסת ההצעה / בקשה להיות הדוקה יותר מרווח התחזוקה. כאן, הפירוקים מתבטאים בתור תרומות לקרן הביטוח (למשל אם מרווח האחזקה הוא 50 סמ”ק, אך השוק הוא רוחב של 1 נק ‘), ועל קרן הביטוח לעלות כמעט באותה סכום כמו מרווח האחזקה בעת חיסול של מיקום. בתרחיש זה, כל עוד שווקים נזילים בריאים נמשכים, על קרן הביטוח להמשיך בצמיחה המתמדת שלה.

הגרפים הבאים ממחישים עוד יותר את הדוגמה, ובתרשים הראשון, תנאי השוק בריאים עם מרווח הצעות מחיר / בקשה (2 דולר בלבד) בזמן הפירוק. כאן, המסחר הסוגר מתרחש במחיר גבוה יותר ממחיר פשיטת הרגל (המחיר בו יתרת השוליים היא אפס) וקרן הביטוח נהנית..

דוגמה ממחישה לתרומת ביטוח – ארוכה פי 100 עם ביטחונות 1 BTC

(הערה: האיור לעיל מבוסס על פתיחת עמדה ארוכה פי 100 ב -4,000 דולר לבט”ק וביטקוין ביטחוני אחד. האיור הוא פשטנות יתר ומתעלם מגורמים כגון עמלות והתאמות אחרות..

מחירי ההצעה וההצעה מייצגים את מצב פקודת ההזמנות בעת הפירוק. מחיר הסחר הסוגר הוא 3,978 דולר, המהווה החלקה של 1 דולר לעומת מחיר ההצעה של 3,979 דולר בעת הפירוק.)

התרשים השני מראה פריסת הצעות מחיר / בקשות רחבה בזמן הפירוק, כאן, הסחר הנסגר מתרחש במחיר נמוך יותר ממחיר פשיטת הרגל, וקרן הביטוח משמשת כדי לוודא שהסוחרים הזוכים יקבלו את הרווחים הצפויים שלהם.

פעולה זו פועלת לייצוב פוטנציאל התשואה מכיוון שאין כל ערובה שתנאי השוק הבריאים יוכלו להימשך, במיוחד בתקופות של תנודתיות מוגברת במחירים. בתקופות אלה, ייתכן שניתן יהיה לנצל את קרן הביטוח מכפי שהיא בנויה.

 דוגמה ממחישה לדלדול ביטוח – ארוכה פי 100 עם ביטחונות 1 BTC

(הערות: האיור לעיל מבוסס על פתיחת עמדה ארוכה פי 100 בסכום של 4,000 $ ל- BTC ו -1 ביטקוין ביטחוני. האיור מהווה פשטנות יתר ומתעלם מגורמים כגון עמלות והתאמות אחרות..

מחירי ההצעה וההצעה מייצגים את מצב פקודת ההזמנות בעת הפירוק. מחיר הסחר הסופי הוא 3,800 $, המהווה החלקה של 20 $ בהשוואה למחיר ההצעה של 3,820 $ בעת הפירוק.)

הבורסה הצהירה בפברואר 2019 כי קרן הביטוח BitMEX החזיקה קרוב ל -21,000 ביטקוין (בסביבות 70 מיליון דולר בהתבסס על מחירי הספוט של ביטקוין באותה תקופה).

נתון זה מייצג רק 0.007% מהיקף המסחר השנתי הרעיוני של BitMEX, שצוטט כטריליון דולר. זה גבוה יותר מקופות הביטוח כחלק מהיקף המסחר של ה- CME, ולכן סוחרים מנצחים ב- BitMEX חשופים לסיכונים גדולים בהרבה מסוחרי CME כ:

 • ל- BitMEX אין חברות סליקה עם מאזנים גדולים וסוחרים חשופים זה לזה ישירות.
 • BitMEX אינו דורש תשלומים מסוחרים עם יתרות חשבוניות שליליות.
 • המכשירים הבסיסיים ב- BitMEX הם תנודתיים יותר מאשר הכלים המסורתיים יותר הקיימים ב- CME.

לכן, כאשר קרן הביטוח נותרה מהוונת, המערכת אכן עובדת עם משתתפים שמקבלים חיסול בתשלום בגין פירוק, או מנגנון של מפסידים לשלם עבור מפסידים..

מערכת זו עשויה להיראות שנויה במחלוקת כראשונה, אם כי יש הטוענים שיש בה מידה של אחידות. ראוי גם לציין כי הבורסה עושה שימוש גם במכשיר אוטומטי ממונע, כלומר לעיתים, עדיין ניתן להפחית עמדות ממונפות ברווח בפרקי זמן מסוימים אם לא ניתן לבצע הזמנה חיסול בשוק..

סוחרים הרפתקנים יותר צריכים לציין כי בעוד שקופת הביטוח מחזיקה ב -21,000 ביטקוין, בשווי של כ 0.1% מסך היצע הביטקוין, BitMEX עדיין לא מציעה אותה רמת ערבויות לסוחרים מנצחים הניתנים על ידי פלטפורמות מסחר ממונפות מסורתיות יותר..

לאור התנודתיות הטבועה בשוק הקריפטו, קיימת אפשרות מסוימת שהקרן תתנקז לאפס למרות גודלה הנוכחי. זה עלול לגרום לסוחרים מצליחים יותר לחוסר אמון בפלטפורמה ולבחור להגביל את החשיפה שלהם במקרה של ביטמקס לא תוכל לפצות סוחרים מנצחים..

עד כמה מתאים BitMEX למתחילים?

BitMEX מייצר רמות מסחר גבוהות בביטקוין, וגם מושך רמות טובות של נפח בהעברות אחרות של קריפטו לקריפטו. זה עוזר לשמור על באז סביב הבורסה, וגם BitMEX גובה דמי מסחר נמוכים יחסית, והוא זמין ברחבי העולם (למעט תושבי ארה”ב)..

זה עוזר למשוך את תשומת ליבם של אנשים חדשים בתהליך המסחר במינוף וכאשר מתחילים בפלטפורמה יש 5 כרטיסיות ניווט עיקריות להתרגל:

 • סַחַר:לוח המחוונים למסחר של BitMEX. כרטיסייה זו מאפשרת לך לבחור את מכשיר המסחר המועדף עליך, ולבחור מינוף, וכן לבצע ולבטל הזמנות. אתה יכול גם לראות את פרטי המיקום שלך ולראות מידע מרכזי בפרטי החוזה.
 • חֶשְׁבּוֹן:כאן, כל פרטי חשבונך מוצגים כולל יתרות מרווח ביטקוין זמינות, פיקדונות ומשיכות והיסטוריית סחר.
 • חוזים:לשונית זו מכסה מידע נוסף על המכשירים כולל היסטוריית מימון וגודל חוזים; מינוף תפוגה מוצעת, נתוני אינדקס מחירים עיקריים, ותכונות מפתח אחרות.
 • הפניות:מרכז משאבים זה מאפשר לך ללמוד על חוזים עתידיים, חוזים קבועים, סימון תפקידים ופירוק.
 • ממשק API:מכאן תוכלו להגדיר חיבור API עם BitMEX, ולהשתמש ב- REST API וב- WebSocket API.

BitMEX מעסיקה גם תמיכת לקוחות 24/7 וניתן ליצור קשר עם הצוות גם בחשבונות הטוויטר והרדיט שלהם.

בנוסף, BitMEX מספקת מגוון משאבים חינוכיים הכוללים מדור שאלות נפוצות, מדריכים עתידיים, מדריכי חוזים תמידית ומשאבים נוספים בכרטיסיית החשבון “הפניות”..

למשתמשים המחפשים ניתוח מעמיק יותר, הבלוג BitMEX מייצר תיאורים ברמה גבוהה של מספר נושאים וצבר מוניטין טוב בקרב קהילת המטבעות..

והכי חשוב, הבורסה מתחזקת גם פלטפורמת testnet, הבנויה על גבי bitcoin של testnet, שמאפשרת לכל אחד לנסות תוכניות ואסטרטגיות לפני שעוברים לבורסה החיה..

הדבר חיוני מכיוון שלמרות שפע המשאבים הזמינים, BitMEX אינה ממש מתאימה למתחילים, ומסחר בשוליים, חוזים עתידיים והחלפות עדיף להשאיר לסוחרים מנוסים, מקצועיים או מוסדיים..

מסחר בשוליים ובחירה לעסוק בפעילות ממונפת הם תהליכים מסוכנים ואף סוחרים מתקדמים יותר יכולים לתאר את התהליך כ”משחק “בסיכון גבוה ובתגמול גבוה. מצטרפים חדשים לתחום צריכים להקדיש זמן ניכר ללמוד על מסחר בשוליים ולבדוק אסטרטגיות לפני שהם שוקלים אם לפתוח חשבון חי..

האם BitMEX בטוח?

BitMEX נחשב כבעל רמות אבטחה חזקות. הפלטפורמה משתמשת בפיקדונות בריבוי חתימות ותוכניות משיכה אשר יכולות לשמש רק על ידי שותפי BitMEX. BitMEX משתמשת גם בשירותי האינטרנט של אמזון כדי להגן על השרתים באמצעות הודעות טקסט ואימות דו-גורמי, כמו גם אסימוני חומרה..

ל- BitMEX יש גם מערכת לבדיקת סיכונים, הדורשת שסכום כל החזקות החשבון באתר חייב להיות אפס. אם זה לא, כל המסחר נעצר באופן מיידי. כפי שצוין בעבר, משיכות נבדקות באופן ידני על ידי העובדים, ומפתחות פרטיים לעולם אינם נשמרים בענן. כתובות הפקדה מאומתות חיצונית כדי לוודא שהן מכילות מפתחות תואמים. אם לא, יש כיבוי מיידי של המערכת.

BitMex אבטחה

בנוסף, פלטפורמת המסחר של BitMEX נכתבת ב- kdb +, בסיס נתונים וכלים פופולריים בקרב הבנקים הגדולים ביישומי מסחר בתדירות גבוהה. נראה שמנוע BitMEX מהיר ואמין יותר מחלק מהמתחרים שלו, כמו פולוניקס וביטרקס..

יש להם התראות בדוא”ל, והצפנת PGP משמשת לכל תקשורת.

הבורסה לא נפרצה בעבר.

כמה מאובטחת הפלטפורמה?

כאמור, BitMEX נחשבת לבורסה בטוחה ומשלבת מספר פרוטוקולי אבטחה שהופכים להיות סטנדרטיים בין הבורסות המובילות בתחום. בנוסף לשימוש באבטחת הענן של שירותי האינטרנט של אמזון, ניתן לגשת לכל מערכות הבורסה רק לאחר מעבר דרך מספר צורות אימות, ומערכות בודדות מסוגלות לתקשר זו עם זו רק בערוצים מאושרים ומפוקחים..

התקשורת מאובטחת עוד יותר מכיוון שההחלפה מספקת הצפנת PGP אופציונאלית לכל הודעות הדוא”ל האוטומטיות, ומשתמשים יכולים להכניס את המפתח הציבורי שלהם ל- PGP לטופס בתוך חשבונותיהם.

לאחר ההגדרה, BitMEX יצפין ויחתום על כל הודעות הדוא”ל האוטומטיות שנשלחו על ידך או לחשבונך באמצעות כתובת הדוא”ל [email protected] משתמשים יכולים גם ליזום שיחות מאובטחות עם צוות התמיכה באמצעות כתובת הדוא”ל והמפתח הציבורי בקשר הטכני, והצוות הפך את מפתח ה- PGP של המערכת האוטומטית שלהם לזמין לאימות במדור האבטחה שלהם..

מנוע המסחר של הפלטפורמה כתוב ב- kdb +, בסיס נתונים וערכת כלים המשמשים מוסדות פיננסיים מובילים ביישומי מסחר בתדירות גבוהה, ומהירות ואמינות המנוע משמשת גם לביצוע בדיקת סיכון מלאה לאחר כל ביצוע הזמנה, סחר, הסדר , הפקדה ומשיכה.

כל החשבונות במערכת חייבים להסתכם באפס באופן עקבי, ואם זה לא קורה, המסחר בפלטפורמה ייפסק באופן מיידי עבור כל המשתמשים..

בכל הנוגע לאבטחת הארנק, BitMEX עושה שימוש בתכנית הפקדה ומשיכה מרובת אותות, וכל כתובות ההחלפה הן ברירת מחדל כשכל האחסון נשמר במצב לא מקוון. מפתחות פרטיים אינם מאוחסנים בשום שרתי ענן ואחסון קר עמוק משמש לרוב הכספים.

יתר על כן, כל כתובות ההפקדה שנשלחות על ידי מערכת BitMEX מאומתות על ידי שירות חיצוני הפועל כדי להבטיח שהן מכילות את המפתחות הנשלטים על ידי המייסדים, ובמקרה שהמפתחות הציבוריים נבדלים, המערכת מושבתת מייד והמסחר נעצר. נוהלי האבטחה של הבורסה רואים גם כי כל משיכה נבדקת ביד על ידי מינימום של שני עובדים לפני שנשלחה.

תמיכת לקוחות BitMEX

לפלטפורמת המסחר יש תמיכה 24/7 במספר ערוצים, כולל דוא”ל, מערכות כרטיסים ומדיה חברתית. זמן התגובה האופייני לצוות תמיכת הלקוחות הוא כשעה, ומשוב על תמיכת הלקוחות בדרך כלל מצביע על כך שתגובות שירות הלקוחות מועילות ואינן מוגבלות לתגובות אוטומטיות..

תמיכת לקוחות BitMex

BitMEX מציע גם בסיס ידע ושאלות נפוצות אשר, למרות שהם לא בהכרח מועילים תמיד, עשויים לסייע ולהפנות משתמשים לעבר הערוצים הנחוצים לקבלת סיוע..

BitMEX מציעה גם מדריכי מסחר אליהם ניתן לגשת כאן.

סיכום

נראה שיש מעט תלונות מקוונות על BitMEX, כאשר רוב הנושאים קשורים לעניינים טכניים או על מורכבות השימוש באתר. נראה כי תלונות ישנות יותר כוללות נושאים הנוגעים לנזילות נמוכה, אך נראה כי זה כבר אינו נושא.

BitMEX היא בבירור לא פלטפורמה שלא מיועדת למשקיע החובב. הממשק מורכב ולכן זה יכול להיות קשה מאוד למשתמשים להתרגל לפלטפורמה ואף לנווט באתר.

עם זאת, הפלטפורמה אכן מספקת מגוון רחב של כלים וברגע שמשתמשים יתנסו בפלטפורמה הם יעריכו את מגוון המידע הרחב שהפלטפורמה מספקת..

בקר ב- BitMEX

BitMEX

src = “~ images \ beginners-guide-to-bitmex-complete-review.gif”

alt = “ביקורת BitMEX”

class = “photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

קלות שימוש

7.0 / 10

תדמית

9.0 / 10

עמלות

9.0 / 10

שירות לקוחות

9.0 / 10

שיטות תשלום

7.0 / 10

יתרונות

 • מבוסס היטב
 • אָמִין & לבטח
 • חילופי נפחים גבוהים
 • אפשרויות מסחר בשוליים
 • מסחר מתקדם

חסרונות

 • אין אפשרויות תשלום של פיאט
 • לא למתחילים

לְבַקֵר {"@הֶקשֵׁר":"http: \ / \ / schema.org \ /","@סוּג":"מוצר","שֵׁם":"BitMEX","תמונה":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 01 \ /bitmex-review.gif","תיאור":"נוסדה על ידי HDR Global Trading Limited (אשר בתורו הוקמה על ידי הבנקאים לשעבר ארתור הייז, סמואל ריד ובן דלו) בשנת 2014, BitMEX היא פלטפורמת מסחר הפועלת ברחבי העולם ורשומה באיי סיישל. פירוש הדבר ש- Bitcoin Mercantile Exchange, BitMEX היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות ביותר בביטקוין הפועלות כיום, עם יומי…","הצעות": {"@סוּג":"הַצָעָה","מחיר":"0.00","priceCurrency":"$","מוֹכֵר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אנדרו נורי"}},"סקירה": {"@סוּג":"סקירה","סקירה דירוג": {"@סוּג":"דֵרוּג","bestRating":"10","דירוג גרוע ביותר":"0","ratingValue":"8.20"},"שֵׁם":"BitMEX","reviewBody":"נוסדה על ידי HDR Global Trading Limited (אשר בתורו הוקמה על ידי הבנקאים לשעבר ארתור הייז, סמואל ריד ובן דלו) בשנת 2014, BitMEX היא פלטפורמת מסחר הפועלת ברחבי העולם ורשומה באיי סיישל. \ R \ n \ r \ n משמעות Exchange Mercantile Exchange, BitMEX היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות ביותר בביטקוין הפועלות כיום, עם נפח מסחר יומי של מעל 35,000 BTC ומעל 540,000 גישות חודשיות והיסטוריית מסחר של ביטקוין בשווי של מעל 34 מיליארד דולר מאז הקמתה. \ R \ n \ r \ n בניגוד לבורסות רבות אחרות, BitMEX מקבל רק פיקדונות באמצעות ביטקוין, שניתן להשתמש בהם לרכישת מגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. BitMEX מתמחה בפעולות פיננסיות מתוחכמות כמו מסחר בשוליים, שנסחר במינוף. כמו רבות מהבורסות הפועלות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, BitMEX אינו מוסדר כרגע בתחום שיפוט כלשהו. \ R \ n בקר ב- BitMEX \ r \ n \ r \ n כיצד להירשם ל- BitMEX \ r \ n על מנת ליצור חשבון ב- BitMEX, המשתמשים ראשונים צריך להירשם לאתר. רישום דורש רק כתובת דוא”ל, כתובת הדוא”ל חייבת להיות כתובת אמיתית מכיוון שמשתמשים יקבלו דוא”ל לאישור ההרשמה על מנת לאמת את החשבון. לאחר שנרשמו משתמשים, אין מגבלות מסחר. סוחרים חייבים להיות בני 18 לפחות כדי להירשם. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n עם זאת, יש לציין כי BitMEX אינו מקבל אף סוחר מבוסס ארה”ב וישתמש בבדיקות IP כדי ודא שהמשתמשים אינם בארה”ב. בעוד שחלק מהמשתמשים בארה”ב עקפו זאת באמצעות שימוש ב- VPN, לא מומלץ שאנשים אמריקאים יירשמו לשירות BitMEX, במיוחד לאור העובדה כי קיימות מרכזיות חלופיות ללקוחות אמריקאים המתפקדים במסגרת החוק האמריקני. \ r \ n כיצד להשתמש ב- BitMEX \ r \ n BitMEX מאפשר למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים כנגד מספר מטבעות פיאט, כלומר הדולר האמריקני, הין היפני והיואן הסיני. BitMEX מאפשר למשתמשים לסחור במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כלומר ביטקוין, ביטקוין קאש, דאש, את’ריום, את’ריום קלאסי, ליטקוין, מונרו, ריפל, טזוס וזקאש. \ R \ n \ r \ n פלטפורמת המסחר ב- BitMEX היא מאוד אינטואיטיבית ו קל לשימוש למי שמכיר שווקים דומים. עם זאת, זה לא למתחילים. הממשק נראה מעט מיושן בהשוואה לבורסות חדשות יותר כמו Binance ו- Kucoin. \ R \ n \ r \ n לאחר שמשתמשים נרשמו לפלטפורמה, עליהם ללחוץ על Trade, וכל מכשירי המסחר יוצגו למטה. \ r \ n \ r \ n לחיצה על המכשיר המסוים פותחת את פנקס ההזמנות, עסקאות אחרונות ותלוש ההזמנה משמאל. פנקס ההזמנות מציג שלוש עמודות – ערך הצעת המחיר עבור נכס הבסיס, כמות ההזמנה וסך הערך הכולל של כל ההזמנות, הן קצרות והן ארוכות. \ R \ n \ r \ n ניתן ליישם את הווידג’טים בפלטפורמת המסחר. השתנה בהתאם להעדפות הצפייה של המשתמש, ומאפשר למשתמשים שליטה מלאה במה שמוצג. יש לו גם תכונה מובנית המספקת תרשימים של TradingView. זה מציע מגוון רחב של כלי תרשימים ונחשב לשיפור ברבים מההיצע הזמין אצל רבים מהמתחרים שלו. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n לאחר ביצוע עסקאות, כל ההזמנות יכולות ניתן לצפות בקלות בממשק פלטפורמת המסחר. ישנן כרטיסיות בהן משתמשים יכולים לבחור את ההזמנות הפעילות שלהם, לראות את התחנות שנמצאות במקום, לבדוק את ההזמנות שמולאו (באופן מלא או חלקי) ואת היסטוריית הסחר. בכרטיסיות הזמנות ופסיקים פעילים, סוחרים יכולים לבטל כל הזמנה על ידי לחיצה על כפתור \ u201c ביטול \ u201d. משתמשים רואים גם את כל המיקומים הפתוחים כרגע, עם ניתוח אם הוא בשחור או באדום. \ R \ n \ r \ nBitMEX משתמש בשיטה הנקראת פירוק אוטומטי של ביטול החוזר שבו BitMEX משתמשת כדי להבטיח שניתן יהיה לסגור עמדות מחוסלות גם ב שוק תנודתי. פירוק המימוש האוטומטי פירושו שאם עמדה פושטת רגל ללא נזילות זמינה, הצד החיובי של העמדה מנוטרל, לפי רווחיות ומינוף, המיקום הממונף הגבוה ביותר בתור. סוחרים תמיד מוצגים איפה הם יושבים בתור של חילוק אוטומטי, אם יש צורך בכך. \ R \ n \ r \ n למרות שפלטפורמת BitMEX מותאמת לניידים, יש לה רק אפליקציית Android (שאינה רשמית). כרגע אין אפליקציית iOS זמינה. עם זאת, מומלץ שמשתמשים ישתמשו בו על שולחן העבודה במידת האפשר. \ R \ n \ r \ nBitMEX מציע מגוון סוגי הזמנות למשתמשים: \ r \ n \ r \ n \ t הזמנת הגבלה (ההזמנה מתמלאת אם מחיר נתון מושג); \ r \ n \ t הזמנת שוק (ההזמנה מבוצעת במחיר השוק הנוכחי); \ r \ n \ t הזמנת הגבלת עצירה (כמו הזמנת עצירה, אך מאפשרת למשתמשים לקבוע את מחיר ההזמנה ברגע שה מחיר עצירה מופעל); \ r \ n \ t הפסק הזמנת שוק (זהו צו עצירה שאינו נכנס לספר ההזמנות, נותר בלתי נראה עד שהשוק מגיע לטריגר); \ r \ n \ t הזמנת עצירה נגררת (זה דומה להזמנת שוק עצור, אך כאן משתמשים קובעים ערך נגרר המשמש לביצוע הזמנת השוק); \ r \ n \ t קח צו הגבלת רווח (ניתן להשתמש בו, בדומה להזמנת עצירה, כדי לקבוע מחיר יעד על עמדה. במקרה זה, מדובר בהשגת רווחים ולא בקיצוץ הפסדים); \ r \ n \ t קח צו שוק רווח (זהה לסוג הקודם, אך במקרה זה, ההזמנה שהופעלה תהיה צו שוק , ולא א הגבלה אחת) \ r \ n \ r \ n הבורסה מציעה מסחר בשוליים בכל המטבעות הקריפטוגרפיים המוצגים באתר. כמו כן, היא מציעה לסחור בחוזים עתידיים ונגזרים \ u2013. \ R \ n עתידיים והחלפות \ r \ n חוזה עתידי הוא הסכם לרכישה או מכירה של נכס נתון בעתיד במחיר קבוע מראש. ב- BitMEX, משתמשים יכולים למנף עד 100x על חוזים מסוימים. \ R \ n \ r \ n החלפות נצחיות דומות לחוזים עתידיים, אלא שאין תאריך תפוגה עבורם ואין הסדר. בנוסף, הם נסחרים קרוב למחיר המדד הבסיסי, בניגוד לחוזים עתידיים, שעשויים לסטות באופן משמעותי ממחיר המדד. \ R \ n \ r \ n ביטמקס מציעה גם חוזים של סדרות בינאריות, שהם חוזים מבוססי חיזוי שיכולים להסתפק רק בשני האפשרויות. 0 או 100. למעשה, חוזי הסדרה הבינארית הם דרך מסובכת יותר להמר על אירוע נתון. \ R \ n \ r \ n מכשיר ההימורים היחיד בסדרה בינארית הקיים כרגע קשור לחסימה הבאה של 1mb בביטקוין. בלוקצ’יין. \ u00a0 חוזי סדרות בינאריות נסחרים ללא מינוף, עמלת יצרן של 0%, עמלת נוטל של 0.25% ודמי הפשרה של 0.25%. \ r \ nBitmex מינוף \ r \ nBitMEX מאפשר לסוחרים שלה למנף את מעמדם בפלטפורמה. מינוף הוא היכולת לבצע הזמנות שגדולות מהיתרה הקיימת של המשתמשים. זה יכול להוביל לרווח גבוה יותר בהשוואה בעת ביצוע הזמנה עם יתרת הארנק בלבד. מסחר בתנאים כאלה נקרא \ u201c מסחר בשוליים. \ U201d \ r \ n \ r \ n ישנם שני סוגים של מסחר בשוליים: בודד ושולי רוחב. הראשון מאפשר למשתמש לבחור את סכום הכסף בארנקו שיש להשתמש בו כדי להחזיק את עמדתו לאחר ביצוע ההזמנה. עם זאת, האחרון קובע כי ניתן להשתמש בכל הכסף בארנק המשתמשים לשמירת תפקידם, ולכן יש להתייחס אליו בזהירות רבה. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n BitMEX הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לקבוע את רמת המינוף שלהם באמצעות מחוון המינוף. ניתן להשיג מינוף מרבי של 1: 100 (בביטקוין ובביטקוין מזומן). זוהי רמת מינוף גבוהה למדי עבור מטבעות קריפטוגרפיים, כאשר הממוצע המוצע על ידי בורסות אחרות עולה לעתים רחוקות על 1: 20. \ r \ n עמלות BitMEX \ r \ n עבור מסחר עתידי מסורתי, BitMEX כולל לוח זמנים עמלה פשוט. כאמור, מבחינת המינוף המוצע, BitMEX מציע מינוף של עד 100%, כאשר כמות המינוף משתנה ממוצר למוצר. \ R \ n \ r \ n עם זאת, יש לציין כי המסחר במינופים הגבוהים ביותר הוא מתוחכם מיועד למשקיעים מקצועיים המכירים את המסחר הספקולטיבי. העמלות והמנוף הם כדלקמן: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u00a0 \ r \ nBitcoin \ r \ nBitcoin Cash \ r \ n את’ריום \ r \ nDash \ r \ n אתת. \ R \ n \ r \ n \ r \ n טיקר \ r \ nXBT \ r \ nBCH \ r \ nETH \ r \ nDASH \ r \ nETC \ r \ n \ r \ n \ r \ n שוליים ראשוניים \ r \ n1 % \ r \ n1% \ r \ n2% \ r \ n5% \ r \ n5% \ r \ n \ r \ n \ r \ n תחזוקה \ r \ n0.5% \ r \ n0.5% \ r \ n1% \ r \ n2.5% \ r \ n2.5% \ r \ n \ r \ n \ r \ n עמלת יצרן \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n- .025% \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n \ r \ n \ r \ n עמלת הטוריק \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n .075% \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n \ r \ n \ r \ n עמלת התיישבות \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n.05 % \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n \ r \ n \ r \ n ממוצע \ r \ nX100 \ r \ nX100 \ r \ nX50 \ r \ nX20 \ r \ nX20 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u00a0 \ r \ nLitecoin \ r \ nMonero \ r \ n אדווה \ r \ nTezos \ r \ nZcash \ r \ n \ r \ n \ r \ n טיקר \ r \ nLTC \ r \ nXMR \ r \ nXRP \ r \ nXTZ \ r \ nZEC \ r \ n \ r \ n \ r \ n שוליים ראשוניים \ r \ n3 % \ r \ n4% \ r \ n5% \ r \ n50% \ r \ n20% \ r \ n \ r \ n \ r \ n תחזוקה \ r \ n1.5% \ r \ n2% \ r \ n2. 5% \ r \ n25% \ r \ n10% \ r \ n \ r \ n \ r \ n עמלת יצרנית \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n-.025% \ r \ n0 \ r \ n0 \ r \ n \ r \ n \ r \ n עמלת טייקר \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n.075% \ r \ n.25% \ r \ n.25% \ r \ n \ r \ n \ r \ n עמלת התיישבות \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n.05% \ r \ n.25% \ r \ n .25% \ r \ n \ r \ n \ r \ n עוצמה \ r \ nX33.33 \ r \ nX25 \ r \ nX20 \ r \ nX2 \ r \ nX5 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n עם זאת, ישנם עמלות נוספות עבור h הזמנות \ / קרחון. הזמנה נסתרת משלמת את דמי הלוקח עד לביצוע מלא של כל הכמות הנסתרת. לאחר מכן, ההזמנה תהפוך לתקינה, והמשתמש יקבל הנחה ליצרן עבור הסכום שאינו נסתר. \ R \ n הפקדות ומשיכות \ r \ n ביטמקס אינה גובה עמלות על הפקדות או משיכות. עם זאת, בעת משיכת ביטקוין, עמלת הרשת המינימלית מבוססת על עומס הבלוקצ’יין. העלויות היחידות לפיכך הן אלה של הבנקים או רשתות המטבעות הקריפטוגרפיים. \ R \ n \ r \ n כפי שצוין בעבר, BitMEX מקבל רק פיקדונות בביטקוין ולכן ביטקוין משמש כבטוחה בחוזי המסחר, בין אם המסחר כרוך בביטקוין ובין אם לאו . \ r \ n \ r \ n ההפקדה המינימלית היא 0.001 BTC. אין מגבלות על משיכות, אך משיכות יכולות להיות בביטקוין בלבד. כדי לבצע משיכה, כל מה שמשתמשים צריכים לעשות זה להכניס את הסכום למשיכה ואת כתובת הארנק להשלמת ההעברה. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n ניתן לבצע הפקדות 24 \ / 7 אך המשיכות מעובדות ביד בזמן חוזר פעם ביום. המשיכות המעובדות ביד נועדו להגדיל את רמות האבטחה של כספי המשתמשים על ידי מתן זמן נוסף (והודעה בדוא”ל) לביטול בקשות משיכה במרמה, וכן לעקוף את השימוש במערכות אוטומטיות. & ארנקים חמים שעשויים להיות נוטים יותר להתפשר. \ r \ n מטבעות נתמכים \ r \ n BitMEX פועל כמחליף קריפטו לקריפטו ועושה שימוש במבנה Bitcoin-in \ / Bitcoin-out. לכן, משתמשי פלטפורמה אינם יכולים כעת להשתמש במטבעות פיאט עבור תשלומים או העברות כלשהם, עם זאת, הצד החיובי בכך הוא שאין מגבלות למסחר והבורסה משלבת צמדי מסחר המקושרים לדולר האמריקני (XBT), ליפן היפני ( XBJ) ויואן סיני (XBC). \ R \ n \ r \ nBitMEX תומך במטבעות הקריפטו הבאים: \ r \ n \ r \ n \ tBitcoin (XBT) \ r \ n \ tBitcoin Cash (BCH) \ r \ n \ tEthereum (ETH) \ r \ n \ tEthereum Classic (ETC) \ r \ n \ tLitecoin (LTC) \ r \ n \ Tipple Token (XRP) \ r \ n \ tMonero (XMR) \ r \ n \ tDash ( DASH) \ r \ n \ tZcash (ZEC) \ r \ n \ tCardano (ADA) \ r \ n \ tTron (TRX) \ r \ n \ tOS אסימון (EOS) \ r \ n \ r \ nBitMEX מציע גם מינוף אפשרויות על המטבעות הבאים: \ r \ n \ r \ n \ t5x: Zcash (ZEC) \ r \ n \ t20x: Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Cardano (ADA), EOS Token (EOS), טרון (TRX) \ r \ n \ t25x: Monero (XMR) \ r \ n \ t33x: Litecoin (LTC) \ r \ n \ t50x: Ethereum (ETH) \ r \ n \ t100x: Bitcoin (XBT), Bitcoin \ / ין (XBJ), ביטקוין \ / יואן (XBC) \ r \ n \ r \ n שותפות בינלאומית למסחר טכנולוגיות \ r \ nHDR Global T חברת rading, שבבעלותה BitMEX, הכריזה לאחרונה על שותפות עם Trading Technologies International, Inc. (TT), ספקית מובילה של תוכנות סחר בעלות ביצועים גבוהים. \ r \ n \ r \ n פלטפורמת TT תוכננה במיוחד עבור סוחרים מקצועיים. , מתווכים וספקי גישה לשוק, ומשלב מגוון רחב של כלי מסחר ואינדיקטורים אנליטיים המאפשרים אפילו לסוחרים המתקדמים ביותר להתאים את התוכנה כך שתתאים לסגנונות המסחר הייחודיים שלהם. פלטפורמת TT מספקת גם לסוחרים גישה לשוק העולמי וביצוע סחר באמצעות התשתית המנוהלת באופן פרטי והשותפות תראה שמשתמשי BitMEX יקבלו גישה לכלי המסחר בכל מוצרי BitMEX, כולל זיווג החלפת ה- XBT \ / USD הפופולרי. \ R \ n \ r \ n \ r \ n קרן הביטוח BitMEX \ r \ n היכולת לסחור במינוף היא אחת מנקודות המכירה העיקריות של הבורסה והצעת מינוף ומתן אפשרות לסוחרים לסחור זה נגד זה עלולה לגרום למצב כאשר הזוכים לא מקבלים את כל הרווחים הצפויים שלהם. כתוצאה מכמויות המינוף הכרוכות בכך, יתכן שלמפסידים לא יהיה מספיק מרווח בעמדותיהם כדי לשלם למנצחים. \ R \ n \ r \ n חילופי מסורת כמו בורסת הסחר בשיקגו (CME) קיזזו את הבעיה הזו. על ידי שימוש בשכבות מרובות של הגנה ופלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים המציעות מינוף אינן יכולות להתאים כרגע לרמות ההגנה הניתנות לסוחרים הזוכים. \ r \ n \ r \ n בנוסף, חילופי מטבעות קריפטו המציעים עסקאות ממונפות מציעים חיסרון מוגבל והפוך בלתי מוגבל על תנודתי מאוד. הנכס עם האזהרה הוא שלעתים, ייתכן שלא יהיו מספיק כספים במערכת כדי לשלם את הזוכים. \ r \ n \ r \ n כדי לעזור לפתור בעיה זו, BitMEX פיתחה מערכת של קרנות ביטוח, וכאשר סוחר יש עמדה ממונפת פתוחה, מיקומם נסגר או מחוסל בכוח כאשר מרווח האחזקה שלהם נמוך מדי. \ r \ n \ r \ n הנה, רווח והפסד של סוחר אינו משקף את המחיר בפועל שמיקומם נסגר o בשוק, ועם BitMEX כאשר סוחר מחוסל, ההון המשויך למיקום יורד לאפס. \ r \ n \ r \ n בדוגמה הבאה, הסוחר תפס עמדה ארוכה פי 100. במקרה שמחיר הסימן של ביטקוין יורד ל -3,980 $ (ב -0.5%), אז המיקום יתמחק עם עמדת 100 הביטקוין שצריכה להימכר בשוק. \ R \ n \ r \ n זה אומר שזה לא משנה באיזה מחיר מבצע הסחר הזה, כלומר אם מדובר ב -3,995 דולר או 3,000 דולר, מבחינת הסוחר המחוסל, ללא קשר למחיר, הם מאבדים את כל ההון שהיה להם בעמדתם, ומאבדים את הביטקוין כולו. \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בהנחה שיש שוק נזיל לחלוטין, על פריסת ההצעה \ / ask להיות קצרה יותר מרווח התחזוקה. כאן, הפירוקים מתבטאים בתור תרומות לקרן הביטוח (למשל אם מרווח האחזקה הוא 50 סמ”ק, אך השוק הוא רוחב של 1 נק ‘), ועל קרן הביטוח לעלות כמעט באותה סכום כמו מרווח האחזקה בעת חיסול של מיקום. בתרחיש זה, כל עוד שווקים נזילים בריאים נמשכים, על קרן הביטוח להמשיך בצמיחה המתמדת שלה. \ R \ n \ r \ n הגרפים הבאים ממחישים עוד יותר את הדוגמה, ובתרשים הראשון, תנאי השוק בריאים עם הצעה מצומצמת. מרווח \ / שאל (רק $ 2) בזמן הפירוק. כאן, המסחר הנסגר מתרחש במחיר גבוה יותר ממחיר פשיטת הרגל \ u00a0 (המחיר בו יתרת השוליים היא אפס) וקרן הביטוח נהנית. \ R \ n \ r \ n דוגמא illustrative של תרומת ביטוח \ u2013 ארוכה פי 100 עם 1 בטחונות BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n (הערה: האיור לעיל מבוסס על פתיחת עמדה ארוכה פי 100 ב -4,000 דולר ל- BTC ו- ביטקוין אחד. האיור הוא פשטנות יתר ומתעלם גורמים כגון עמלות והתאמות אחרות. \ r \ n \ r \ n מחירי ההצעה וההצעה מייצגים את מצב פקודת ההזמנות בעת הפירוק. מחיר הסחר הסופי הוא 3,978 $, המייצג החלקה של 1 $ לעומת מחיר ההצעה של 3,979 $. בזמן הפירוק.) \ r \ n \ r \ n התרשים השני מראה פריסת הצעה רחבה \ / בקשה בזמן הפירוק, כאן, הסחר הנסגר מתרחש במחיר נמוך יותר ממחיר פשיטת הרגל, והביטוח הקרן משמשת כדי לוודא שהסוחרים הזוכים יקבלו את הרווחים הצפויים שלהם. \ r \ n \ r \ n זה פועל לייצוב פוטנציאל לתשואות מאחר ואין ערובה לכך שתנאי שוק בריאים יכולים להימשך, במיוחד בתקופות של תנודתיות מחירים מוגברת. במהלך תקופות אלה, ייתכן שניתן יהיה לנצל את קרן הביטוח מכפי שהיא בנויה. \ R \ n \ r \ n \ u00a0 דוגמא ממצה לדלדול ביטוח \ u2013 ארוכה פי 100 עם ביטחונות BTC 1 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n (הערות: האיור לעיל מבוסס על פתיחת עמדה ארוכה פי 100 בסכום של 4,000 דולר לביטקוין וביטקוין ביטחוני אחד. האיור הוא פשטנות יתר ומתעלם מגורמים כגון עמלות והתאמות אחרות . \ r \ n \ r \ n מחירי ההצעה וההצעה מייצגים את מצב פקודת ההזמנות בעת הפירוק. מחיר הסחר הסוגר הוא 3,800 $, המייצג 20 $ החלקה לעומת מחיר ההצעה של 3,820 $ בעת הפירוק.) \ r \ n \ r \ n הבורסה הצהירה בפברואר 2019 כי קרן הביטוח BitMEX החזיקה קרוב ל -21,000 ביטקוין (בסביבות 70 מיליון דולר בהתבסס על מחירי ספוט ביטקוין באותה תקופה). \ r \ n \ r \ n נתון זה מייצג 0.007 בלבד. % מנפח המסחר השנתי הרעיוני של BitMEX, שצוטט כטריליון דולר. זה גבוה יותר מקופות הביטוח כחלק מהיקף המסחר של ה- CME, ולכן, סוחרים מנצחים ב- BitMEX נחשפים לסיכונים גדולים בהרבה מסוחרי CME שכן: \ r \ n \ r \ n \ t ל- BitMEX אין חברי סליקה. עם מאזן גדול וסוחרים נחשפים ישירות זה לזה. \ r \ n \ tBitMEX אינו דורש תשלומים מסוחרים עם יתרות חשבוניות שליליות. \ r \ n \ t המכשירים הבסיסיים ב- BitMEX הם תנודיים יותר מאשר המכשירים המסורתיים יותר הקיימים ב- CME. \ R \ n \ r \ n לכן, כאשר קרן הביטוח נותרה מהוונת, המערכת אכן עובדת עם משתתפים שמקבלים חיסול בתשלום בגין פירוק, או שמנגנון המפסיד משלם עבור מפסידים. \ R \ n \ r \ n מערכת זו עשויה להיראות שנויה במחלוקת. כראשונה, אם כי יש הטוענים שיש בכך מידה של אחידות. ראוי גם לציין כי הבורסה עושה שימוש גם במיקוד אוטומטי \ מה שמשמעותו שלעתים, עמדות ממונפות ברווח עדיין יכולות להיות מופחתות בפרקי זמן מסוימים אם לא ניתן לבצע הזמנה מחוסלת בשוק. \ R \ n \ r \ nסוחרים הרפתקנים נוספים צריכים לציין כי בעוד שקופת הביטוח מחזיקה ב -21,000 ביטקוין, בשווי של כ 0.1% מסך היצע הביטקוין, BitMEX עדיין לא מציעה אותה רמת ערבויות לסוחרים הזוכים הניתנים על ידי פלטפורמות מסחר ממונפות יותר. בהתחשב בתנודתיות הגלומה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, קיימת אפשרות כלשהי שהקרן תתנקז לאפס למרות גודלה הנוכחי. זה עלול לגרום לסוחרים מצליחים יותר לחוסר אמון בפלטפורמה ולבחור להגביל את החשיפה שלהם במקרה ש- BitMEX לא יוכל לפצות סוחרים מנצחים. \ R \ n עד כמה מתאים BitMEX למתחילים? \ R \ n BitMEX מייצר רמות מסחר גבוהות בביטקוין, וגם מושך רמות טובות של נפח על פני העברות אחרות של קריפטו לקריפטו. זה עוזר לשמור על באז סביב הבורסה, וביטמקס גם גובה דמי מסחר נמוכים יחסית, והוא זמין ברחבי העולם (למעט תושבי ארה”ב). \ R \ n \ r \ n זה עוזר למשוך את תשומת הלב של אנשים חדשים בארה”ב. תהליך מסחר במינוף וכאשר מתחילים בפלטפורמה יש 5 כרטיסיות ניווט עיקריות להתרגל אליהם: \ r \ n \ r \ n \ t מסחר: לוח המחוונים למסחר של BitMEX. כרטיסייה זו מאפשרת לך לבחור את מכשיר המסחר המועדף עליך, ולבחור מינוף, וכן לבצע ולבטל הזמנות. אתה יכול גם לראות את פרטי המיקום שלך ולהציג מידע מרכזי בפרטי החוזה. \ R \ n \ t חשבון: כאן, כל פרטי חשבונך מוצגים כולל יתרות מרווח ביטקוין זמינות, \ u00a0 הפקדות \ u00a0 ו \ u00a0 משיכות והיסטוריית סחר. \ R \ n \ t חוזים: לשונית זו מכסה מידע נוסף על מכשירים כולל היסטוריית מימון, גודל חוזים; מינוף תפוגה מוצעת, \ u00a0 בסיס נתונים של אינדקס מחירים, \ u00a0 ותכונות מפתח אחרות. \ r \ n \ t הפניות: מרכז משאבים זה מאפשר לך ללמוד על \ futa0 עתידיים, \ u00a0 חוזים תמידית, סימון מיקום ופירוק. \ r \ n \ tAPI: מכאן תוכלו להגדיר חיבור API עם BitMEX, ולהשתמש ב- REST API \ u00a0 ו- WebSocket API. \ r \ n \ r \ nBitMEX מעסיקה גם תמיכת לקוחות 24 \ / 7 וניתן ליצור קשר עם הצוות בטוויטר שלהם וחשבונות Reddit. \ r \ n \ r \ n בנוסף, BitMEX מספקת מגוון משאבים חינוכיים, כולל סעיף שאלות נפוצות, מדריכים עתידיים, \ u00a0 מדריכי חוזים קבועים, ומשאבים נוספים בכרטיסיית החשבון \ u201c רפרנסים \ u201d. \ r \ n \ r \ n עבור משתמשים המחפשים ניתוח מעמיק יותר, הבלוג BitMEX מייצר תיאורים ברמה גבוהה של מספר נושאים וצבר מוניטין טוב בקרב קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. \ r \ n \ r \ n והכי חשוב, הבורסה שומרת גם על פלטפורמת testnet, שנבנתה על גבי testnet Bitcoin, המאפשרים אם מישהו ינסה תוכניות ואסטרטגיות לפני שעבר לבורסה החיה. \ r \ n \ r \ n זה קריטי, שכן למרות עושר המשאבים הקיים, BitMEX לא ממש מתאים למתחילים, ומסחר בשוליים, חוזים עתידיים והחלפות. נשאר הכי טוב לסוחרים מנוסים, מקצועיים או מוסדיים. \ r \ n \ r \ n מסחר בשוליים ובחירה לעסוק בפעילות ממונפת הם תהליכים מסוכנים וסוחרים מתקדמים עוד יותר יכולים לתאר את התהליך כסיכון גבוה ופרס גבוה \ u201cgame \ u201d . על המצטרפים החדשים לתחום להשקיע זמן ניכר בלימוד אודות מסחר בשוליים ובדיקת אסטרטגיות לפני שהם שוקלים אם לפתוח חשבון חי. \ R \ n האם BitMEX בטוח? \ R \ n ביטמיקס נחשב באופן נרחב כבעל רמות אבטחה חזקות. הפלטפורמה משתמשת בפיקדונות בריבוי חתימות ותוכניות משיכה אשר יכולות לשמש רק את שותפי BitMEX. BitMEX משתמשת גם בשירותי האינטרנט של אמזון כדי להגן על השרתים באמצעות הודעות טקסט ואימות דו-גורמי, כמו גם אסימוני חומרה. \ R \ n \ r \ n ל- BitMEX יש גם מערכת לבדיקת סיכונים, הדורשת סכום כל החזקות החשבון. באתר חייב להיות אפס. אם זה לא, כל המסחר נעצר באופן מיידי. כפי שצוין בעבר, משיכות נבדקות באופן ידני על ידי העובדים, ומפתחות פרטיים לעולם אינם נשמרים בענן. כתובות הפקדה מאומתות חיצונית כדי לוודא שהן מכילות מפתחות תואמים. אם הם לא עושים זאת, יש כיבוי מיידי של המערכת. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בנוסף, פלטפורמת המסחר של BitMEX נכתבת ב- kdb +, בסיס נתונים וערכת כלים פופולריים בקרב הבנקים הגדולים בתדירות גבוהה. יישומי מסחר. נראה שמנוע ה- BitMEX מהיר ואמין יותר מחלק מהמתחרים שלו, כמו Poloniex ו- Bittrex. \ R \ n \ r \ n יש להם הודעות דוא”ל, והצפנת PGP משמשת לכל תקשורת. \ R \ n \ r \ n הבורסה לא נפרצה בעבר. \ r \ n כמה מאובטחת היא הפלטפורמה? \ r \ n כפי שכבר הוזכר בעבר, BitMEX נחשבת לבורסה בטוחה ומשלבת מספר פרוטוקולי אבטחה שהופכים להיות סטנדרטיים בקרב המגזר \ החילופים המובילים של u2019. בנוסף לשימוש באבטחת הענן של שירותי האינטרנט של אמזון, ניתן לגשת לכל מערכות הבורסה רק לאחר מעבר דרך צורות אימות מרובות, ומערכות בודדות מסוגלות לתקשר זו עם זו רק בערוצים מאושרים ומפוקחים. \ r \ n \ r \ n התקשורת מאובטחת עוד יותר מכיוון שההחלפה מספקת הצפנת PGP אופציונאלית לכל הודעות האימייל האוטומטיות, ומשתמשים יכולים להכניס את המפתח הציבורי שלהם ל- PGP לטופס שבחשבונות שלהם. \ r \ n \ r \ n לאחר ההגדרה, BitMEX יצפין ויחתום על כל הודעות הדוא”ל האוטומטיות שנשלחו על ידך או לחשבונך באמצעות כתובת הדוא”ל [email protected] משתמשים יכולים גם ליזום שיחות מאובטחות עם צוות התמיכה באמצעות כתובת הדוא”ל והמפתח הציבורי של איש הקשר הטכני, והצוות הפך את מפתח ה- PGP למערכת האוטומטית שלהם לזמין לאימות במדור האבטחה שלהם. \ R \ n \ r \ n מנוע המסחר של הפלטפורמה כתוב ב- kdb +, בסיס נתונים וערכת כלים המשמשים מוסדות פיננסיים מובילים ביישומי מסחר בתדירות גבוהה, ומהירות ואמינות המנוע משמשת גם לביצוע בדיקת סיכון מלאה לאחר כל ביצוע הזמנה, סחר , הסדר, הפקדה ומשיכה. \ r \ n \ r \ n כל החשבונות במערכת חייבים להסתכם באפס באופן עקבי, ואם זה לא קורה אז המסחר בפלטפורמה ייעצר באופן מיידי עבור כל המשתמשים. \ r \ n \ r \ n בכל הנוגע לאבטחת הארנק, BitMEX עושה שימוש בתכנית הפקדה ומשיכה מרובת אותות, וכל כתובות ההחלפה הן ברירת מחדל כאשר כל האחסון נשמר במצב לא מקוון. מפתחות פרטיים אינם מאוחסנים בשום שרתי ענן ואחסון קר עמוק משמש לרוב הכספים. \ R \ n \ r \ n יתר על כן, כל כתובות ההפקדה שנשלחות על ידי מערכת BitMEX מאומתות על ידי שירות חיצוני הפועל כדי להבטיח שהן מכילים את המפתחות הנשלטים על ידי המייסדים, ובמקרה שהמפתחות הציבוריים נבדלים, המערכת מושבתת באופן מיידי ונפסקת המסחר. נוהלי האבטחה של הבורסה רואים גם כי כל משיכה נבדקת ביד על ידי מינימום של שני עובדים לפני שהיא נשלחת. \ R \ n תמיכת לקוחות BitMEX \ r \ n לפלטפורמת המסחר יש תמיכה של 24 \ / 7 במספר ערוצים, כולל דוא”ל, מערכות כרטיסים ומדיה חברתית. זמן התגובה האופייני של צוות תמיכת הלקוחות הוא כשעה, ומשוב על תמיכת הלקוחות בדרך כלל מצביע על כך שתגובות שירות הלקוחות מועילות ואינן מוגבלות לתגובות אוטומטיות. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n BitMEX מציע גם בסיס ידע ושאלות נפוצות אשר, למרות שהם לא בהכרח תמיד מועילים, עשויים לסייע ולהפנות משתמשים לעבר הערוצים הדרושים לקבלת סיוע. \ r \ n \ r \ nBitMEX מציע גם מדריכי מסחר אליהם ניתן לגשת. כאן. \ r \ n המסקנה \ r \ n נראה שיש מעט תלונות מקוונות על BitMEX, כאשר רוב הנושאים קשורים לעניינים טכניים או לגבי מורכבות השימוש באתר. נראה כי תלונות ישנות יותר כוללות נושאים הנוגעים לנזילות נמוכה, אך נראה כי זה כבר אינו נושא. \ R \ n \ r \ n BitMEX היא בבירור לא פלטפורמה שאינה מיועדת למשקיע החובב. הממשק מורכב ולכן זה יכול להיות מאוד קשה למשתמשים להתרגל לפלטפורמה ואף לגלוש באתר. \ R \ n \ r \ n עם זאת, הפלטפורמה אכן מספקת מגוון רחב של כלים וברגע שמשתמשים חוו ניסיון את הפלטפורמה הם יעריכו את מגוון המידע הרחב שהפלטפורמה מספקת. \ r \ n בקר ב- BitMEX","מְחַבֵּר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אנדרו נורי"},"תאריך פורסם":"2019-12-09"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me