סקירת Coinbase: המדריך האולטימטיבי לבורסת הקריפטו המובילה

סקירת Coinbase

עם התעניינות ההשקעה במטבעות קריפטוגרפיים במהלך השנים האחרונות, הדרישה לבורסה בטוחה ומאובטחת כדי להקל על רכישת הקריפטו נעשתה חשובה יותר ויותר..

אחת הבורסות הפופולריות ביותר שיש כיום היא Coinbase.

הושק בסן פרנסיסקו בשנת 2012, Coinbase פועלת ב -32 מדינות ושירתה מעל 12 מיליון לקוחות להחליף יותר מ -40 מיליארד דולר במטבעות דיגיטליים.

עד שנת 2013, Coinbase היה הסטארט-אפ הגדול ביותר במימון הביטקוין, וכן חילופי המטבעות הגדולים בעולם. בניגוד לבורסות אחרות הדורשות מהמשתמשים לסחור בשוק, Coinbase מאפשר למשתמשים לסחור במטבע הקריפטוגרפי שלהם במחיר קבוע המבוסס על שווי השוק שלהם, המאפשר למשתמשים לרכוש את מטבעות הקריפטו שלהם מהר יותר מהבורסות האחרות..

Coinbase הוא אחת הבורסות הקלות ביותר לשימוש לרכישת ביטקוין & מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עם פיאט באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי, כרטיס חיוב & אפילו פייפאל.

המשך לקרוא לבדיקה המלאה שלנו.

דף הבית של Coinbase

בקר ב- Coinbase

עמלות Coinbase

עמלות תשלום על Coinbase נע בין כ- 1.49% ל- 3.99%, תלוי בשיטת התשלום שלך, כאשר עסקאות בכרטיס אשראי מביאות לעמלות בקצה הגבוה יותר של הסולם.

דמי Coinbase נמוכים בדרך כלל ממתחרים אחרים המפעילים מודל עסקי דומה, כגון Coinmama או CEX.

Coinbase מאפשר למשתמשים לקנות ביטקוין, Ethereum ו- Litecoin יחד עם מגוון שלם של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כאשר נוספים נוספים כל הזמן.

בנוסף, Coinbase מפעילה את בורסת Coinbase Pro, שנועדה להתמקד בסוחרים מתקדמים יותר.

אתר Coinbase

הגדרת חשבון Coinbase

על ידי ביצוע המדריך להלן שלב אחר שלב, תוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase.

 1. הרשמה – ל צור חשבון ב- Coinbase, כל מה שאתה צריך זה שמך, כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך.
 2. סוג החשבון – על פי בקשה, תתבקש לאשר את כתובת הדוא”ל שלך. לאחר השלמתך, תועבר לדף ההפעלה, שם תתבקש לראשונה לאשר אם ברצונך ליצור חשבון אישי או עסקי..
 3. אמת את מספר הטלפון שלך – השלב הבא הוא אימות מספר הטלפון שלך. הסיבה לכך היא ליצור צורה של זיהוי דו-גורמי על מנת להבטיח שחשבונך יישאר מאובטח. ישנן גם שיטות זיהוי דו-גורמיות אחרות, כמפורט להלן.
 4. הגדר אמצעי תשלום – כאמור לעיל, Coinbase מאפשר ללקוחות לבחור משתי אמצעי תשלום – העברה בנקאית וכרטיס אשראי. לצורך העברות בנקאיות, Coinbase יגדיר לעיתים קרובות עסקאות קטנות או שניים מחשבונך וממנו על מנת לאמת את חשבונך. בכרטיסי אשראי יש צורך בצילום מסך של כרטיס האשראי. העברות בנקאיות בארה”ב עשויות להימשך עד 4 עד 5 ימים, או 1-3 ימים באמצעות העברות SEPA באיחוד האירופי, בעוד שעסקאות כרטיסי אשראי וחיוב הן מיידיות. Coinbase מאפשר גם למשתמשים לקשר את חשבון ה- Paypal שלהם לפלטפורמה, אך ניתן להשתמש בזה תמורת הכנסות ממכירת מטבעות קריפטו בלבד..
 5. קנו מטבעות קריפטוגרפיים – ברגע שיש לך כספים בחשבונך אתה יכול לקנות מטבע. חשוב לוודא שאתה נמצא בכרטיסיה הנכונה של חשבונך לרכישת המטבע הנכון. לפני אישור העסקה, Coinbase מספק לך פרטים על דמי השירות וכמות המטבע הקריפטוגרפי שנרכש בעסקה. לאחר האישור, כמות המטבעות שרכשתם תיזקף לארנק Coinbase הרלוונטי.

חשבון Coinbase

האם Coinbase בטוח?

אחת התפיסות של מטבע קריפטוגרפי בקרב עולים חדשים לפלטפורמה היא שזה עדיין מסוכן להשקיע בו. ולמרות שנכון היו בעיות סביב חילופי מטבעות קריפטו בעבר (כמו הר גוקס).,

Coinbase נחשב לאחת הפלטפורמות הבטוחות ביותר הקיימות כיום. ראשית, Coinbase מבוסס על ארה”ב ולכן נדרש לציית לחוקי מדינת ארה”ב והפדרל. זה יכול להיות מנוגד לחלק מהמתחרים שלהם שפועלים במדינות שעשויות להיות תקנות קלות יותר כשמדובר בפלטפורמות כאלה.

Coinbase המשיך באופן פעיל דיונים עם הרגולטורים על מנת להבטיח שהם מספקים מערכת פיננסית פתוחה וחדשנית, והרגולציה על Coinbase נחשבת בעיני חלקם להחזיר את הביטחון במטבעות קריפטוגרפיים לאחר קריסת הר גוקס (אם כי פרשנים אחרים התלוננו כי Coinbase פועל. יותר כמו בנק, שבתוך הקהילה, מנוגד לאופי הבסיסי של מטבע מבוזר).

תשלומים בטוחים

בנוסף, Coinbase קיבלה השקעה ממספר תומכים בולטים, כולל בנק טוקיו ו- BBVA, מה שמגביר את הלגיטימיות שלו.

בכל הנוגע לאחסון כספים, Coinbase שקוף לגבי שיטותיו. Coinbase מפריד את כספי הלקוחות מכספי התפעול של החברה, כאשר Coinbase מציין באתר שלהם כי כל הכספים המוחזקים מטעם הלקוחות מאוחסנים בחשבונות בנק אפוטרופוסיים, ובמקרה של חדלות פירעון, לא ל- Coinbase ולא לנושיו יהיו זכויות או זכויות כלשהן כספי לקוחות.

מבחינת אחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלה, Coinbase מציין כי 98% מכספי הקריפטוגרפים של הלקוחות ומאוחסנים במצב לא מקוון, באמצעות ארנקי חומרה וארנקי נייר המאוחסנים בכספות ובכספות ברחבי העולם.

בנוסף, Coinbase קובע כי החלק הנותר של מטבע הקריפטו המאוחסן באופן מקוון מבוטח, וכי במקרה של פריצה, הלקוחות יהיו רשאים לקבל כל הכספים שאבדו באמצעות פוליסת ביטוח זו..

אבטחת Coinbase

Coinbase מציע ללקוחות שיטת אימות דו-גורמית, שיכולה להיות באמצעות SMS לטלפון שלך, או באמצעות אפליקציות של צד שלישי כגון Google Authenticator או Duo.

בנוסף, Coinbase מודיע למשתמשים אם מכשיר או כתובת IP חדשים מנסים לגשת לחשבון הלקוח שלך. עם זאת, למרות זאת, אם חשבונות לקוחות נפגעים, Coinbase אינו מקבל אחריות כלשהי בגין אבדות כספים. מסיבה זו, בדרך כלל מומלץ כי ברגע שרכשתם מטבעות חליפין כלשהם בבורסת Coinbase, תשמרו מטבע מטבע זה במצב לא מקוון בארנק שאתם שולטים בו..

כתבנו פוסט נפרד המפרט יותר אודות אבטחת מטבע הבסיס.

תמיכת לקוחות Coinbase

Coinbase מציע תמיכת לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני, כמו גם שיהיה זמין ללקוחות דף ידע ושאלות נפוצות.

זמני ההמתנה לתמיכת לקוחות עשויים להשתנות, כאשר הגידול העצום בביקוש לשירות בחודשים האחרונים הביא לעיכובים מסוימים.

עם זאת, זמני תגובה אופייניים נוטים להיות בתוך 24-72 שעות. חלק מהמשתמשים הביעו תסכול מקבלת “תגובות משומרות” שלא מתייחסות לחלוטין לנושא שהועלה.

מדינות נתמכות

Coinbase משרת לקוחות במדינות הבאות:

אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קנדה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, ג’רזי, לטביה, ליכטנשטיין, מלטה, מונקו, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סן מרינו, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ, בריטניה וארצות הברית.

מגבלות עסקה

מגבלות העסקה משתנות ממדינה למדינה, כמו גם שינויים כתוצאה מאמצעי תשלום ומצב אימות. תוכל להציג את המגבלות שלך באמצעות קישור בדף המגבלות של החשבון. Coinbase גם מאפשר למשתמשים להגיש בקשה למגבלות גבוהות יותר, אם כי יישומים אלה אינם חלים בדרך כלל על עסקאות בכרטיסי אשראי.

כדי להגיש בקשה למגבלות גבוהות יותר תצטרך לאמת את זהותך ותושבי ארה”ב מאומתים לחלוטין יכולים לבצע עסקאות של עד 50,000 $ לשבוע, בעוד שלקוחות אירופאים מאומתים עשויים להיות מקסימום 30,000 $ בחשבונם בכל עת. משתמשים יכולים לבדוק את המגבלות שלהם באמצעות חשבונם.

עסקאות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

קל לאחסן, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase:

 • כדי לשלוח או לאחסן קריפטו כל שעליך לעשות הוא לנווט לכרטיסיה שלח בחשבונך, בחר את הארנק ממנו תרצה לשלוח מטבעות, הזן את הסכום ואת המפתח הציבורי של כתובת הנמען ולחץ על שלח.
 • כדי לקבל מטבעות קריפטוגרפיים, עליך לנווט לכרטיסייה חשבונות, ללחוץ על הארנק שאליו תרצה הכספים ולחץ על קבל. לאחר שלחצתם לקבל תקבלו את כתובת הארנק של חשבונכם אשר יכולה לשמש את השולח להעברת הקריפטוגרפיה אליכם.

Coinbase לעומת Coinbase Pro (רשמית GDAX)

בשנת 2015 מיתג Coinbase מחדש את אלמנט הבורסה של החברה כ- GDAX ואז שוב בשנת 2018 ל- “Coinbase Pro”, כדי להפריד בין אלמנט “המסחר” של הבורסה לפלטפורמה הצרכנית היותר מזדמנת..

תגלה שתוכל להימנע מדמי Coinbase על ידי שימוש ב- GDAX כפלטפורמת הקנייה / מסחר שלך על ידי שליחת העברה בנקאית ל- Coinbase ואז שימוש ב- Coinbase Pro לרכישה..

לכל לקוחות Coinbase באופן אוטומטי יש חשבון ב- Coinbase Pro, אתה מתחבר עם אותם אישורים שהיית עושה באתר Coinbase. תוכל לברר פרטים נוספים על שתי הבורסות בפוסט השוואת Coinbase לעומת GDAX.

GDAXCoinbase Pro נועד לפנות לסוחרים מתקדמים יותר שרוצים לדעת יותר מאשר רק את היסודות של תנודות השוק הקשורות לזוגות קריפטוגרפיים..

ישנם פנקסי הזמנות בזמן אמת, היסטוריות סחר וכלי תרשים. יחד עם זאת, הממשק ב- Coinbase Pro הוא מאוד אינטואיטיבי ומאפשר לסוחרים להתחיל להשתמש בפלטפורמה מייד..

סקירת Coinbase Pro

אם ברצונך לברר מידע נוסף על הצעת Coinbase Pro שלהם, קרא את הסקירה המלאה שלנו כאן.

מעקב אחר חשבונות

אחת הביקורות מצד הקהילה המקוונת על Coinbase היא הידועה כמעקב לאן לקוחותיה שולחים את המטבע הקריפטוגרפי שלהם, ועשויה לאסור על משתמשים לבצע העברות מסוימות (למשל לעסקאות עם אתרי הימורים או רכישות של darknet).

Coinbase הוא גם מעורב בסכסוך מתנהל עם מס הכנסה שבו הם נלחמים בבקשות למסור את כל הנתונים הכספיים של הלקוח במסגרת זימון “ג’ון דו”.

זמן השבתה של Coinbase

עוד בשנת 2017, כאשר מחיר הביטקוין זינק לגבהים חדשים, לכאורה על בסיס יומי. בתקופות אלה של שימוש גבוה במיוחד, היה זמן השבתה לאתר ולאפליקציה שגרם לאנשים שלא יכולים לסחור או לרכוש במערכת. למרבה הצער אלה הם חלק מכאבי הגידול של השירות שמוסיף לקוחות בקצב חסר תקדים.

Coinbase הבטיח ללקוחות שהם עובדים על בעיית קנה המידה – זה לא עסקה ענקית כרגע ורק השבתה של כמה שעות בסך הכל, אבל חשבנו שנזכיר את זה. נראה כי מדובר בבעיה נפוצה בכמה מרכזיות שכולן מתאמצות תחת משקל השימוש הגואה ואנשים חדשים המעוניינים להסתבך במטבעות קריפטוגרפיים..

נראה כי Coinbase שולט בבעיה זו כעת, אך נצטרך להמתין ולראות מתי תתרחש ריצת השוורים הבאה האם זה הוסיף מספיק יכולת להתמודד עם העומסים.

משמורת מטבעות

Coinbase מציע גם משמורת על נכסי מטבעות קריפטוגרפיים עבור מוסדות בצורה של תוכנית המשמורת שלהם, שגובה דמי הקמה של 100,000 דולר ואחזקה מינימלית של 10 מיליון דולר כדי שתוכלו לראות שהיא מכוונת לבנקים, קרנות גידור ומוסדות פיננסיים אחרים שידרשו. שירות כזה.

בעוד שהתוכנית עדיין נמצאת בשלב המוקדם, יש להם כבר לקוח ראשון וקיבלו את ההפקדה הראשונה שלהם. שירותי משמורת הם דרך עבור ארגונים פיננסיים גדולים להפקיד באופן מאובטח את נכסיהם באופן מבוטח. שירות זה, הראשון מסוגו, עלול להוביל לאימוץ מוסדי גדול יותר של מטבעות קריפטוגרפיים בכלל.

משמורת מטבעות

Coinbase ו Paradex

לאחרונה הודיעה Coinbase על רכישת Paradex המהווה בורסה מבוזרת עבור אסימוני Ethereum ERC-20, הם מקווים לשלב חלק מזה בהיצע שלהם ולהפוך מגוון רחב של אסימונים הניתנים לסחירה בפלטפורמת Coinbase Pro שלהם..

אלו חדשות טובות עבור לקוחותיהם ואכן כל מחזיקי מטבעות אשר יופיעו ברשימה שכן הם אמורים להגדיל מאוד את החשיפה של נכסים אלה למגוון רחב יותר של אנשים..

רכישות בנק מיידיות בבריטניה

Coinbase גילגל לאחרונה רכישות מיידיות של בנק בנק בבריטניה, כלומר, כעת אתה יכול לקשר כל בנק בבריטניה וליהנות מרכישות כמעט מיידיות של המטבעות הנתמכים שלהם..

זה גם אומר שאתה יכול להפקיד ולמשוך בחזרה לבנק שלך, מה שהופך את Coinbase לאחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר להמיר את המטבעות שלך בחזרה לפיאט..

לפני שלב זה, התהליך לקח הרבה יותר זמן וכלל העברות בנקאיות בינלאומיות ועמלות נוספות הכרוכות בהמרת מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה מבוסס בבריטניה, זה חיובי עצום לשימוש ב- Coinbase בתור הפיאט שלך על הרמפה והרמפה..

חשבון הבנק של Coinbase בבריטניה

בקר בדף הגדרות החשבון שלך ולחץ על “קישור חשבון חדש” כדי לראות את האפשרות החדשה של חשבון הבנק בבריטניה.

צרור Coinbase

תוספת חדשה נוספת לפלטפורמת Coinbase היא “Bundle Coinbase” שלהם. החבילה היא דרך קלה לקנות את כל 5 המטבעות הקריפטוגרפיים שהם מציעים כיום (BTC, ETH, LTC, BCH, ETC).

צרור Coinbase

בחשבונך תראה את האפשרות לרכוש את חבילת Coinbase, פשוט הזן סכום שתרצה לרכוש והוא יתחלק אוטומטית בין המטבעות באופן הבא:

 • 75.2% ביטקוין
 • 15.58% את’ריום
 • 6.11% ביטקוין מזומן
 • 2.33% ליטקוין
 • 0.78% אתריום קלאסי

זוהי דרך קלה לזכות בחשיפה למטבעות הקיימים כיום ב- Coinbase.

משמורת מטבעות

Coinbase מפעילה גם שירות משמורת המיועד למוסדות פיננסיים ומפריד ומחזיקה בנאמנות נכסים דיגיטליים לטובת לקוחותיה. משמר Coinbase פועל כעצמאי; עסק בעל הון עצמאי של Coinbase Inc. והינו נאמן על פי חוק הבנקאות במדינת ניו יורק.

בנוסף, הוא מבוטח לחלוטין, תואם רגולציה, עובר ביקורת פיננסית וביטחונית חיצונית קבועה, ומאושר על ידי SOC 2 מסוג I עם הסמכת SOC 2 סוג II, ואישור SOC1 סוג II הצפוי בעתיד הקרוב..

Coinbase מפשט את התהליך של רכישה ואחסון מאובטח של כמויות גדולות של מטבעות קריפטוגרפיים למשקיעים מוסדיים, וכיום יש עמלת יישום של עד 10,000 $ והלקוחות צפויים לשמור על יתרת אחזקה מינימלית של 1,000,000 $.

הימור Coinbase

שירות המשמורת מאפשר גם לבעלי הנכסים “להניח” את האסימונים שלהם, והצוות חשף את ההימור של Tezos (XTZ) עבור לקוחותיהם, והיכולת להשתתף בהימור מאפשרת למוסדות להשתתף בצורה מאובטחת בבסיס הוכחה של הימור (PoS) פרויקטים המתגמלים צדדים על עזרתם באבטחת רשת הבלוקצ’יין על ידי השקעת נכסיהם.

נכסי הלקוחות מוחזקים באחסון קירור מופרד, ו- Coinbase Custody מפעילה צמתים ומאמתים משלה ומפעילה תקני אבטחה ותשתית מהשורה הראשונה, מוסדות. בנוסף להנפקה, Coinbase Custody יציג בקרוב תמיכת ממשל בפרוטוקול ה- Maker (MKR), כאשר ההצבעה של Maker ו- Tezos צפויה להשתלב ברבעון השני של שנת 2019..

תכונות עיקריות:

 • בִּטָחוֹן – Coinbase Custody משתמש באחסון מופרד ומופרד במצב לא מקוון עבור כל כספי הלקוחות, ומפרסם את כל דרישות האג”ח עבור מתמודדיו.
 • תואם – Coinbase קוסטודיאן הוא אפוטרופוס ואפוטרופוס מוסמך ומציע שירותי הימור כפעילות נאמנות לא שיקולית ללקוחותיו..
 • פַּשְׁטוּת – לקוחות יכולים ליהנות מתכונות הפקדה, משיכה, דיווח וקונצנזוס פשוטים בכל הנכסים ב- Coinbase Custody.

מסחר ב- OTC

Coinbase Custody משולב גם בשולחן ה- OTC של Coinbase ושירות המשמורת המשולב אנכית מספק ללקוחות גישה לנזילות מיידית ואנונימית. צוות האפוטרופוס השלים את המסחר הראשון שלו ב- OTC ישירות מחוץ לאחסון קירור בחודש מרץ, ושולחן ה- OTC הוא סוכנות בלבד, כאשר כל הצדדים הנגדיים נדרשים להקפיד על מדיניות KYC ו- AML חזקה..

עם זאת, כאשר Coinbase משמש כמתווך, אנונימיות הצדדים המעורבים נשמרת תוך הבטחה להסדר.

לקוחות משמורת יכולים למנף את שולחן ה- OTC כדי לתמחר ולאשר עסקאות לפני העברת כספים, וצוותי שירותי הלקוחות של OTC ו- Custody עובדים יחד על מנת לפשט את התהליך כולו. כל לקוח היוזם תפקידים יכול לקנות OTC ולהסדיר נכסים ישירות למשמורת.

תכונות עיקריות:

 • מסחר מהיר בקרנות לא מקוונות
 • דלפק OTC סוכנות בלבד מספק גישה אנונימית לצדדים מהימנים
 • צוותי שירותי הלקוחות של OTC ו- Custody מספקים תהליך חלק מהסיכון בתמחור ועד להסדר הסחר

ה- USDC Stablecoin

Coinbase תומך גם במטבע USDC (מטבע USD), אסימון ERC-20 ו- “stablecoin” עם מחיר שמוצמד למחיר הדולר האמריקני. כתוצאה מכך, בעלי המטבע תמיד יוכלו לממש מטבע של 1 דולר תמורת 1.00 דולר ארה”ב ולהגן על עצמם מפני התנודתיות בהחזקת נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’ריום..

USDC מוטבע על ידי סנטר, קונסורציום שמחזיק ביחד 1.00 דולר ארה”ב לכל USDC בודד, כאשר הכספים מוחזקים בחשבון בנק מבוקר ומבוקר באופן עקבי. מטבעות ההנפקה מונפקים על ידי מוסדות פיננסיים מוסדרים ומורשים המחזיקים ברזרבות מלאות של מטבע פיאט שווה ערך, ומנפיקים אלה נדרשים לדווח על אחזקות הרזרבה שלהם בדולר באופן קבוע עם ייצור גרנט ת’ורנטון LLP. דוחות חודשיים על האחזקות הללו.

כתוצאה מכך, USDC שקוף לחלוטין והפרויקט פועל במסגרת חוקי העברת כספים בארה”ב, ופרויקט הטכנולוגיה קוד פתוח של CENTER קיבל תרומות כספיות בשלב מוקדם של Circle ו- Coinbase, ועזר לו להתפתח והוא נותר אחראי על שליטת המטבע וחיבורו. גוף הולך וגדל של משתמשים ורשת של בעלי עניין שונים.

בנוסף לתמיכה על ידי Coinbase ו- Coinbase Pro, USDC ניתנת לסחר גם בבורסות מובילות כמו Binance, Bitfinex, Kucoin, OKEx ו- Poloniex. כמו אסימון ERC-20 הוא גם משתלב עם מגוון ארנקים, וניתן להשתמש בו בפלטפורמות מבוזרות כגון Bitpay, BlockFi, Dharma, Nexo, Melonport ו- Loom.

כיצד להרוויח קריפטו בחינם באמצעות Coinbase

כחלק ממשימתה ליצור מערכת פיננסית פתוחה ולהנגיש את טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מפעילה הבורסה את פורטל הלמידה של Coinbase Earn המאפשר למשתמשים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים, תוך שהם לומדים עליהם במקביל..

מטרת Coinbase Earn היא לתמרץ את המשתמשים לפתח הבנה מעמיקה יותר של נכס דיגיטלי, כמו גם את הטכנולוגיה הבסיסית שלו, ועושה זאת על ידי הפיכת תוכן חינוכי קל לצריכה, זמין.

להרוויח Coinbase

הרשמה ל- Coinbase Earn

משתמשים מאומתים יכולים להרוויח קריפטו על ידי השלמת סדרת משימות חינוכיות כגון צפייה בסרטונים ומילוי חידונים, והיוזמה פתוחה לאנשים זכאים הנמצאים ברחבי העולם..

בנוסף לצפייה בהדרכות ומענה לשאלות חידון, המשתמשים מתוגמלים גם על שיתוף קישורי ההפניה הייחודיים שלהם והזמנת חברים מתאימים אחרים להשלים את השיעורים.

נכון לעכשיו ניתן ללמוד קורסים בנושא מטבעות דיגיטליים כגון Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) ו- 0x (ZRX) כאשר מטבעות נוספים צפויים להתווסף בעתיד..

אפליקציית Coinbase Wallet

ארנק Coinbase הוא ארנק מטבע דיגיטלי שאינו משמורן על ידי המשתמש ודפדפן האפליקציה המבוזרת (dApp).

כאן, המפתחות הפרטיים (המייצגים בעלות על נכס דיגיטלי) נשמרים ישירות במכשיר שלך ולא מוחזקים במרכזית בבורסה. זה מציב את המשתמשים בשליטה בכספים שלהם ואין צורך שיהיה להם חשבון Coinbase Consumer כדי להשתמש בארנק.

הארנק זמין גם למשתמשי iOS וגם לאנדרואיד, ואת האפליקציה ניתן להוריד מחנויות האפליקציות Apple ו- Google Play.

לאחר ההורדה, משתמשים יכולים לקשר את חשבונות Coinbase.com שלהם לאפליקציית Coinbase Wallet, ולאחר השלמתם, הם יכולים להעביר בקלות קריפטו לאפליקציית הארנק בכל עת עם לחיצות בודדות בלבד..

ארנק Coinbase

הארנק משלב תמיכה מרובה מטבעות ומאפשר למשתמשים לנהל מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) וכל אסימוני ERC-20 כולל המטבע היציב USDC..

בנוסף, הארנק מאפשר גם אחסון של פריטי אספנות דיגיטליים ומכיל את כל האספנות ERC-721 ותווים ויצירות דיגיטליות ייחודיות..

ארנק Coinbase משתלב גם עם מגוון של dApps, ומאפשר למשתמשים לעסוק במשחקים מקוונים ובשווקים, כמו גם בפרויקטים של פיננסים מבוזרים (DeFi) כמו Augur, ולסחור בבורסות ובממסרים מבוזרים כמו Kyber Network, Paradex ו- Radar. ממסר.

הארנק מאובטח מכיוון שמפתחות המשתמשים מוגנים בטכנולוגיית Secure Enclave ובאימות ביומטרי, וכל משתמש נמצא בבעלותם הבלעדית של המפתח הפרטי שלהם (ויש לו ידע בלעדי לגישה אליו)..

כיצד להשתמש באפליקציית ארנק Coinbase

 • הורד את אפליקציית iOS או Android
 • חבר את חשבון Coinbase.com שלך על ידי לחיצה על “התחבר עכשיו” בהודעה, או על ידי בחירה באפשרות “התחבר ל- Coinbase” מתפריט ההגדרות..

לאחר קישור חשבונך, תוכל להעביר כספים מתפריט ההגדרה בכל עת, ותוכל גם להשתמש בתפריט ההגדרות כדי לבטל את הקישור לחשבונך במידת הצורך..

תוכל ללמוד עוד על ידי קריאת המאמר שלנו המכסה את שילוב ארנק Coinbase.

כרטיס Coinbase

כרטיס Coinbase שהוכרז לאחרונה מאפשר ללקוחות Coinbase שבבריטניה להוציא בקלות מטבעות קריפטוגרפיים הן בחנות והן ברשת.

ניתן להשתמש בכרטיס בכל מקום המשולב ברשת ויזה, ולקוחות יכולים להשתמש בכרטיס שלהם במיליוני מיקומים ברחבי העולם, לבצע תשלומים באמצעות טכנולוגיית שבב ו- PIN ללא מגע, תוך משיכת מזומנים מכספומטים נתמכים..

כרטיס Coinbase

כרטיס החיוב של ויזה מקושר ליתרות חשבון הקריפטו של הלקוחות ב- Coinbase, ומעניק להם גישה ישירה להוצאות מגוון מטבעות קריפטוגרפיים, וכאשר משתמשים בכרטיס, Coinbase ממיר באופן מיידי את הקריפטו למטבע פיאט, כיום GBP, המשמש להשלמה רכישה.

כרטיס Coinbase הוא כרטיס החיוב הראשון שמתקשר ישירות עם בורסת מטבעות קריפטוגרפית מובילה בבריטניה ובאיחוד האירופי, ומתקן הכרטיסים זמין כיום בבריטניה, עם תמיכה במדינות אחרות באירופה שתוכנן בחודשים הקרובים..

ראה כרטיסי חיוב נוספים של ביטקוין.

אגרות ומגבלות הוצאה

 • עמלת הנפקת כרטיסי פלסטיק: £ 4.95
 • עמלת משיכת מזומנים מקומית (חל על כספומטים והן על משיכות “OTC” ללא מרשם):
 • עד 200 ליש”ט לחודש: חינם
 • כל סכום מעל 200 ליש”ט לחודש: 1.00% מערך משיכת כספומט (לעסקה)
 • עמלת משיכת מזומנים בינלאומית (חל על כספומטים והן על משיכות “OTC” ללא מרשם):
 • עד 200 ליש”ט או שווה ערך במטבע לחודש: חינם
 • כל סכום מעל 200 ליש”ט או שווה ערך במטבע לחודש: 2.00% מערך משיכת כספומט (לעסקה)
 • עמלת עסקה ברכישה מקומית: חינם
 • עמלת עסקת רכישה בתוך EEA: 0.20% מערך עסקת קופה
 • עמלת עסקת רכישה בינלאומית: 3.00% מערך עסקת קופה (לכל עסקה)
 • עמלת החלפת כרטיס: £ 4.95 (לכל כרטיס שהונפק)
 • עמלת עיבוד חיוב חוזר: 20.00 פאונד
 • דמי חיסול קריפטו: 2.49% מהעסקה

נכון לעכשיו, על משתמשי כרטיס Coinbase לעמוד במגבלת ההוצאה היומית של 10,000 ליש”ט, בנוסף למגבלת הרכישה החודשית של 20,000 ליש”ט ולמגבלת הרכישה השנתית של 50,000 ליש”ט..

יש גם מגבלת משיכת כספומט יומית של 500 ליש”ט, ולקוחות יכולים ליצור קשר עם [email protected] על מנת לשנות את מגבלות ההוצאות היומיות שלהם.

רשימה מלאה של עמלות ומגבלות כלולה בהסכם בעל הכרטיס, אשר ניתן למצוא בהגדרת אפליקציית כרטיסי Coinbase.

אפליקציית כרטיס ה- Coinbase מאפשרת ללקוחות לגשת לחשבונות שלהם בדרכים, ולבחור באיזה מארנקי הצפנה שלהם ישתמשו למימון הוצאות הכרטיסים שלהם..

האפליקציה מספקת גם קבלות מיידיות, סיכומי עסקאות וקטגוריות הוצאות עם גרסאות i0S ואנדרואיד זמינות וניתן להוריד את האפליקציה בחנויות האפליקציות Apple ו- Google Play..

על מנת לחגוג את השקת כרטיס החיוב הצפוני שלהם, Coinbase מוותרים על דמי הנפקת כרטיס בסך 4.95 ליש”ט עבור 1,000 האנשים הראשונים שנרשמים להצטרף לרשימת ההמתנה..

לקוחות יכולים להוריד את אפליקציית iOS ואנדרואיד ולקשר את חשבון Coinbase שלהם, לאחר קישור יתרות הצפנה המוחזקות ב- Coinbase יהיו זמינות להוצאה מיידית באמצעות הכרטיס הווירטואלי עם כרטיס Coinbase שנשלח בהמשך..

אבטחת Coinbase

Coinbase ממשיכה להתייחס ברצינות להגנת נתוני הלקוחות ומפעילה מספר פרוטוקולי אבטחה כדי להגן על מידע רגיש. לדוגמא, סיסמאות ואסימונים של OAuth מאוחסנים באמצעות הצפנת AES-256 בשרתיהם, וכל התעבורה עוברת על SSL כדי למנוע מגורמי צד שלישי לפקח על חיבורים..

יתר על כן, כל הנתונים האישיים מוחזקים על ידי Coinbase ושותפיה באופן מאובטח ובהתאם לכל החוקים הרלוונטיים, כולל חוק הגנת הנתונים 2018 והתקנה הכללית להגנת נתונים, ניתן למצוא פרטים נוספים במדיניות הפרטיות של Coinbase..

בנוסף, כרטיס Coinbase מוסדר ומונפק על ידי Paysafe Financial Services Limited, אשר בתורו מורשה על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA) על פי תקנות הכסף האלקטרוני לשנת 2011 (FRN: 900015) להנפקת כסף אלקטרוני ומכשירי תשלום..

כרגע כרטיסים נמשכים בין 5 ל -7 ימי עסקים, לאחר הזמנתם, עם כרטיס במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים. כרטיסים שהוזמנו לאחר שעה זו יישלחו בדרך כלל ביום העסקים הבא.

הרחבה נוספת

לאחרונה הודיעה הבורסה על התפתחויות נוספות בנוגע לתוכניות ההרחבה שלה עם לקוחות ברחבי אמריקה הלטינית ואסיה המסופקות עם גישה רבה יותר לשירות Coinbase..

כ -11 מדינות חדשות בשני האזורים שולבו ברשת Coinbase ומשתמשים בקרוב ל -53 מדינות בארבע יבשות יכולים כעת לרכוש, לאחסן, לסחור, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase.com וב- Coinbase Pro..

לקוחות במרכזי אסיה כמו הונג קונג, הודו, אינדונזיה, דרום קוריאה והפיליפינים; כמו גם תושבי מדינות אמריקה הלטינית, כולל ארגנטינה, צ’ילה, קולומביה, מקסיקו ופרו, התקבלו כולם בברכה, בנוסף לניו זילנד של אוקיאניה..

סיכום

למרות שזה לא מושלם, Coinbase מציע ללקוחות (ובעיקר חדשים למטבעות קריפטוגרפיים) שירות מעשי וקל לשימוש לקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים.

עם זאת, כמו בכל בורסה מקוונת, למרות רמות האבטחה שתוארו לעיל, ההמלצה תהיה תמיד כי כל מטבע קריפטוגרפי שנרכש באמצעות Coinbase צריך להיות מועבר לארנקים אישיים המאפשרים לך גישה מלאה למפתח הפרטי למטבע הקריפטוגרפי שלך..

בסך הכל, זהו מבוא טוב לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים ומאפשר למשתמשים לטבול את האצבעות בעולם הקריפטו מבלי שזה ירגיש כאילו זה עולם חדש ומשונה..

עדכנו סקירה זו בשנת 2020 כדי לכסות את כל האפשרויות והתכונות החדשות שהציגה Coinbase.

הם ממשיכים לעבור מכוח לעוצמה ולהישאר הדרך הבטוחה והקלה ביותר עבור עולים חדשים להסתבך בקריפטו. הם זכו בצדק לתפקידם כמובילים בתחום.

בקר ב- Coinbase

Coinbase

src = “~ תמונות \ coinbase-review-ultimate-guide-to-the-top-crypto-exchange.gif”

alt = “סקירת Coinbase”

class = “photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.4

קלות שימוש

10.0 / 10

תדמית

10.0 / 10

עמלות

9.0 / 10

שירות לקוחות

8.0 / 10

שיטות תשלום

10.0 / 10

יתרונות

 • מוניטין מצוין
 • FDIC מבוטח
 • קל לשימוש
 • מאובטח מאוד
 • מקבל כרטיסי אשראי / חיוב

חסרונות

 • תמיכת לקוחות איטית
 • מטבעות מוגבלים זמינים

לְבַקֵר {"@הֶקשֵׁר":"http: \ / \ / schema.org \ /","@סוּג":"מוצר","שֵׁם":"Coinbase","תמונה":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / העלאות \ / 2020 \ / 02 \ /coinbase-review.gif","תיאור":"עם עליית העניין וההשקעה במטבעות קריפטוגרפיים בשנים האחרונות, הדרישה להחלפות בטוחות ומאובטחות כדי להקל על רכישת הקריפטו נעשתה חשובה יותר ויותר. אחת הבורסות הפופולריות ביותר הקיימות כיום היא Coinbase. הושק בסן פרנסיסקו בשנת 2012, Coinbase פועל ב -32 מדינות…","הצעות": {"@סוּג":"הַצָעָה","מחיר":"0.00","priceCurrency":"$","מוֹכֵר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"}},"סקירה": {"@סוּג":"סקירה","סקירה דירוג": {"@סוּג":"דֵרוּג","bestRating":"10","דירוג גרוע ביותר":"0","ratingValue":"9.40"},"שֵׁם":"Coinbase","reviewBody":"עם התעניינות ההשקעה במטבעות קריפטוגרפיים בשנים האחרונות, הדרישה לבורסות בטוחות ומאובטחות בכדי להקל על רכישת הקריפטו נעשתה חשובה יותר ויותר. \ R \ n \ r \ n אחת מהבורסות הפופולריות ביותר שיש כיום הוא Coinbase. \ r \ n \ r \ n שהופעל בסן פרנסיסקו בשנת 2012, Coinbase פועל ב -32 מדינות ושירת למעלה מ -12 מיליון לקוחות להחליף יותר מ -40 מיליארד דולר במטבעות דיגיטליים. \ r \ n \ r \ n עד 2013, Coinbase היה הסטארט-אפ של הביטקוין במימון הגבוה ביותר וכן חילופי המטבעות הגדולים בעולם. בניגוד לבורסות אחרות הדורשות מהמשתמשים לסחור בשוק, Coinbase מאפשר למשתמשים לסחור במטבע הקריפטוגרפי שלהם במחיר קבוע המבוסס על שווי השוק שלהם, המאפשר למשתמשים לרכוש את מטבעות הקריפטו שלהם מהר יותר מהבורסות האחרות. \ R \ n \ r \ nCoinbase היא אחת הבורסות הקלות לשימוש לרכישת ביטקוין & מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עם פיאט באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי, כרטיס חיוב & אפילו PayPal. \ R \ n \ r \ n המשך לקרוא את הסקירה המלאה שלנו. \ R \ n \ r \ n \ r \ n בקר ב Coinbase \ r \ n \ r \ n עמלות Coinbase \ r \ n דמי חיוב Coinbase נעים בערך 1.49% עד 3.99%, תלוי בשיטת התשלום שלך, כאשר עסקאות בכרטיסי אשראי מביאות לעמלות בקצה הגבוה יותר של הסולם. \ r \ n \ r \ n עמלות בסיס המטבעות בדרך כלל נמוכות יותר מאשר מתחרים אחרים המפעילים מודל עסקי דומה, כגון Coinmama או CEX. \ r \ n \ r \ n Coinbase מאפשר למשתמשים לקנות ביטקוין, Ethereum ו- Litecoin יחד עם מגוון שלם של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כאשר נוספים מתווספים כל הזמן. \ r \ n \ r \ n בנוסף, Coinbase מפעיל את Coinbase חילופי מקצוענים, שנועדו להתמקד בסוחרים מתקדמים יותר. \ R \ n \ r \ n \ r \ n הגדרת חשבון Coinbase \ r \ n על ידי ביצוע ההוראות הבאות שלב אחר שלב תוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase . \ r \ n \ r \ n \ t הרשמה \ u2013 כדי ליצור חשבון ב- Coinbase, כל מה שאתה צריך זה שמך, כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. \ r \ n \ t סוג חשבון \ u2013 על פי בקשה, תתבקש לאשר כתובת המייל שלך. לאחר השלמתך, תועבר לדף ההפעלה, שם תתבקש תחילה לאשר אם ברצונך ליצור חשבון אישי או עסקי. \ R \ n \ t אמת את מספר הטלפון שלך \ u2013 השלב הבא הוא אימות מספר הטלפון שלך. . הסיבה לכך היא ליצור צורה של זיהוי דו-גורמי על מנת להבטיח שחשבונך יישאר מאובטח. ישנן גם שיטות זיהוי דו-גורמיות אחרות, כמפורט להלן. \ R \ n \ t הגדרת אמצעי תשלום \ u2013 כאמור לעיל, Coinbase מאפשר ללקוחות לבחור בין שתי אמצעי תשלום \ u2013 העברה בנקאית וכרטיס אשראי. לצורך העברות בנקאיות, Coinbase יגדיר לעיתים קרובות עסקאות קטנות או שניים מחשבונך וממנו על מנת לאמת את חשבונך. בכרטיסי אשראי יש צורך בצילום מסך של כרטיס האשראי. העברות בנקאיות בארה”ב עשויות להימשך עד 4 עד 5 ימים, או 1-3 ימים באמצעות העברות SEPA באיחוד האירופי, בעוד שעסקאות כרטיסי אשראי וחיוב הן מיידיות. Coinbase מאפשר גם למשתמשים לקשר את חשבון ה- Paypal שלהם לפלטפורמה, אך ניתן להשתמש בזה לצורך הכנסות שמכירות מטבעות קריפטו בלבד. \ R \ n \ t קנה מטבעות קריפטוגרפיים \ u2013 ברגע שיש לך כספים בחשבונך תוכל לקנות מטבע. חשוב לוודא שאתה נמצא בכרטיסיה הנכונה של חשבונך לרכישת המטבע הנכון. לפני אישור העסקה, Coinbase מספק לך פרטים על דמי השירות וכמות המטבע הקריפטוגרפי שנרכש בעסקה. לאחר האישור, כמות המטבעות שרכשתם תיזקף לארנק Coinbase הרלוונטי. \ R \ n \ r \ n \ r \ n האם Coinbase בטוח? \ R \ n אחת התפיסות של מטבע קריפטוגרפי בקרב עולים חדשים לפלטפורמה היא שעדיין מסוכן להשקיע. ולמרות שנכון בעבר היו בעיות סביב חילופי מטבעות קריפטוגרפיים (כמו הר גוקס), \ r \ n \ r \ n Coinbase נחשב לאחד המאובטחים ביותר פלטפורמות זמינות כרגע. ראשית, Coinbase מבוסס על ארה”ב ולכן נדרש לציית לחוקי מדינת ארה”ב והפדרל. זה יכול להיות מנוגד לחלק מהמתחרים שלהם שפועלים במדינות שעשויות להיות בהן תקנות קלות יותר בכל מה שקשור לפלטפורמות כאלה. \ R \ n \ r \ nCoinbase ניהל פעיל דיונים עם הרגולטורים במטרה להבטיח שהם מספקים פתוח ופתוח. מערכת פיננסית חדשנית והסדרת Coinbase נחשבת בעיני חלקם להחזיר את הביטחון במטבעות קריפטוגרפיים לאחר קריסת הר גוקס (אם כי פרשנים אחרים התלוננו כי Coinbase פועל יותר כמו בנק, אשר בקהילה הוא מנוגד לאופיו הבסיסי של קריפטוגרפיה מבוזרת). \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בנוסף, Coinbase קיבלה השקעה ממספר תומכים בולטים, כולל בנק טוקיו ו- BBVA, מה שמגביר את הלגיטימיות שלו \ r \ n \ r \ n כשמדובר באחסון כספים, Coinbase שקוף לגבי השיטות שלו. Coinbase מפריד את כספי הלקוחות מכספי התפעול של החברה, כאשר Coinbase מציין באתר שלהם כי כל הכספים המוחזקים מטעם הלקוחות מאוחסנים בחשבונות בנק אפוטרופוסיים, ובמקרה של חדלות פירעון, לא ל- Coinbase ולא לנושיו יהיו זכויות או זכויות כלשהן. כספי לקוחות. \ r \ n \ r \ n מבחינת אחסון המטבע הצפוני שלה, Coinbase מצהיר כי 98% מהלקוחות \ u2019 מממנים כספים מטופלים ומאוחסנים במצב לא מקוון, באמצעות ארנקי חומרה וארנקי נייר המאוחסנים בכספות ובכספות ברחבי העולם. \ r \ n \ r \ n בנוסף, Coinbase מציין כי החלק הקריפטוגרפי שנותר המאוחסן באופן מקוון מבוטח, וכי במקרה של פריצה, הלקוחות יהיו רשאים לקבל את כל הכספים שאבדו באמצעות פוליסת ביטוח זו. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCoinbase מציע ללקוחות שיטת אימות דו-גורמית, שיכולה להיות באמצעות SMS לטלפון שלך, או באמצעות אפליקציות של צד שלישי כגון Google Authenticator או Duo. \ r \ n \ r \ n בנוסף, הודעת Coinbase משתמשים אם מכשיר או כתובת IP חדשים מנסים לגשת לחשבון הלקוח שלך. עם זאת, למרות זאת, אם חשבונות לקוחות נפגעים, Coinbase אינו מקבל אחריות כלשהי בגין אבדות כספים. מסיבה זו, בדרך כלל מומלץ כי ברגע שרכשתם מטבעות חליפין כלשהם בבורסת Coinbase, תשמרו מטבע מטבע זה במצב לא מקוון בארנק שבשליטתם. \ R \ n \ r \ n כתבנו פוסט נפרד המפרט יותר על אבטחת Coinbase. \ r \ nCoinbase תמיכת לקוחות \ r \ nCoinbase מציע תמיכה בלקוחות באמצעות דוא”ל, כמו כן ישנו דף בסיסי ושאלות נפוצות ללקוחות. \ r \ n \ r \ n זמני ההמתנה לתמיכת לקוחות עשויים להשתנות. , עם הגידול העצום בביקוש לשירות בחודשים האחרונים וכתוצאה מכך עיכובים מסוימים. \ r \ n \ r \ n עם זאת, זמני תגובה אופייניים נוטים להיות בתוך 24-72 שעות. חלק מהמשתמשים הביעו תסכול מכך שקיבלו תגובות מבוקרות שאינן מטפלות לחלוטין בסוגיה שהועלתה. \ R \ n מדינות נתמכות \ r \ n Coinbase משרת לקוחות במדינות הבאות: \ r \ n \ r \ n אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה , בולגריה, קנדה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, ג’רזי, לטביה, ליכטנשטיין, מלטה, מונקו, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סן מרינו, סינגפור, סלובקיה, סלובניה , ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה וארצות הברית. \ R \ n מגבלות עסקה \ r \ n מגבלות העסקה משתנות ממדינה למדינה, כמו גם שינויים כתוצאה משיטות התשלום ומצב האימות. אתה יכול להציג את המגבלות שלך באמצעות קישור בדף המגבלות של החשבון. Coinbase גם מאפשר למשתמשים להגיש בקשה למגבלות גבוהות יותר, אם כי יישומים אלה אינם חלים בדרך כלל על עסקאות בכרטיסי אשראי. \ R \ n \ r \ n כדי להגיש בקשה למגבלות גבוהות תצטרך לאמת את זהותך ותושבי ארה”ב מאומתים יכולים לבצע עסקאות עד 50,000 $ לשבוע, בעוד שלקוחות אירופאים מאומתים עשויים להיות מקסימום 30,000 $ בחשבונם בכל עת. משתמשים יכולים לבדוק את גבולותיהם באמצעות חשבונם. \ R \ n עסקאות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים \ r \ n קל לאחסן, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase: \ r \ n \ r \ n \ כדי לשלוח או לאחסן קריפטו כל מה שאתה צריך לעשות מנווט לכרטיסיה שלח בחשבונך, בחר את הארנק ממנו תרצה לשלוח מטבעות, הזן את הסכום ואת המפתח הציבורי של כתובת הנמען ולחץ על שלח. \ r \ n \ כדי לקבל מטבעות קריפטוגרפיים, עליך לנווט אל בכרטיסייה חשבונות, לחץ על הארנק שאליו תרצה הכספים ולחץ על קבל. לאחר שתלחץ על קבל תקבל את כתובת הארנק של חשבונך שתשמש את השולח כדי להעביר לך את המטבע. \ R \ n \ r \ nCoinbase לעומת Coinbase Pro (רשמית GDAX) \ r \ nIn 2015, Coinbase מיתג מחדש את אלמנט החליפין של החברה כ- GDAX ואז שוב בשנת 2018 ל- \"Coinbase Pro \", כדי להפריד בין אלמנט המסחר של הבורסה לפלטפורמה הצרכנית היותר מזדמנת. \ r \ n \ r \ n תגלה שתוכל להימנע מדמי Coinbase על ידי שימוש ב- GDAX כפלטפורמת הקנייה \ / המסחר שלך על ידי שליחת העברה בנקאית אל Coinbase ואז שימוש ב- Coinbase Pro לרכישה. \ R \ n \ r \ n לכל לקוחות Coinbase יש חשבון באופן אוטומטי ב- Coinbase Pro, אתה מתחבר לאותם אישורים כמו באתר Coinbase. אתה יכול לברר מידע נוסף על שתי הבורסות בפוסט ההשוואה שלנו ב- Coinbase לעומת GDAX. \ R \ nCoinbase Pro נועד לפנות לסוחרים מתקדמים יותר שרוצים לדעת יותר מאשר רק את יסודות התנודות בשוק הקשורים לזוגות מטבעות קריפטוגרפיים. n קיימים פנקסי הזמנות בזמן אמת, היסטוריות סחר וכלי תרשים. יחד עם זאת, הממשק ב- Coinbase Pro הוא מאוד אינטואיטיבי ומאפשר לסוחרים להתחיל להשתמש בפלטפורמה באופן מיידי. \ R \ n \ r \ n אם ברצונך לברר מידע נוסף על הצעת Coinbase Pro שלהם, קרא את השלם שלנו סקירה כאן. \ r \ n פיקוח על חשבונות \ r \ n אחת הביקורות מצד הקהילה המקוונת על Coinbase היא הידועה כמעקב לאן לקוחותיה שולחים את הקריפטו שלהם, ועשויה לאסור על משתמשים לבצע העברות מסוימות (למשל לעסקאות עם אתרי הימורים או רכישות של darknet). \ r \ n \ r \ nCoinbase מעורב גם בסכסוך מתנהל עם מס הכנסה, שם הם נלחמים בבקשות למסור את כל הנתונים הכספיים של הלקוח תחת \"פלוני אלמוני\" זימון. \ r \ n זמן השבתה של Coinbase \ r \ n חזרה בשנת 2017 כאשר מחיר הביטקוין זינק לגבהים חדשים, לכאורה על בסיס יומי. בתקופות אלה של שימוש גבוה במיוחד, היה זמן השבתה לאתר ולאפליקציה שגרם לאנשים שלא יכולים לסחור או לרכוש במערכת. למרבה הצער אלה הם חלק מכאבי הגידול של השירות שמוסיף לקוחות בקצב חסר תקדים. \ R \ n \ r \ n Coinbase הבטיח ללקוחות שהם עובדים על בעיית קנה המידה – כרגע זה לא עניין ענק. וראיתי רק השבתה של כמה שעות בסך הכל אבל חשבנו שנזכיר את זה. נראה שזו בעיה נפוצה במספר מרכזיות שכולן מתאמצות תחת משקל השימוש הגואה ואנשים חדשים המעוניינים להסתבך במטבעות קריפטוגרפיים. \ R \ n \ r \ n נראה כי ל- Coinbase יש שליטה על הבעיה הזו עכשיו, אבל צריך לחכות ולראות מתי ריצת השוורים הבאה תתרחש אם זה הוסיף מספיק יכולת להתמודד עם העומסים. \ r \ n משמר Coinbase \ r \ n CoinBase מציע גם משמורת על נכסי מטבעות קריפטוגרפיים למוסדות בצורה של תוכנית המשמורת שלהם, דמי הקמה של 100,000 דולר ואחזקה מינימלית של 10 מיליון דולר כדי שתוכלו לראות שהיא מכוונת לבנקים, קרנות גידור ומוסדות פיננסים אחרים שיזדקקו לשירות כזה. \ r \ n \ r \ n בזמן שהתוכנית עדיין בשלב המוקדם שלה , יש להם כבר לקוח ראשון שלהם וקיבלו את ההפקדה הראשונה שלהם. שירותי משמורת הם דרך עבור ארגונים פיננסיים גדולים להפקיד באופן מאובטח את נכסיהם באופן מבוטח. שירות זה, הראשון מסוגו, עשוי להוביל לאימוץ מוסדי גדול יותר של מטבעות קריפטוגרפיים בכלל. \ R \ n \ r \ n \ r \ n Coinbase ו- Paradex \ r \ n לאחרונה, Coinbase הודיעה על רכישת Paradex שהיא בורסה מבוזרת. עבור אסימונים Ethereum ERC-20, הם מקווים לשלב חלק מזה בהיצע שלהם ולהפוך מגוון רחב של אסימונים הניתנים לסחירה בפלטפורמת Coinbase Pro שלהם. \ r \ n \ r \ n זו חדשות טובות עבור לקוחותיהם ואכן כל המחזיקים. של מטבעות אשר יופיעו ברשימה משום שהדבר אמור להגדיל מאוד את חשיפת הנכסים הללו למגוון רחב יותר של אנשים. \ r \ n רכישות בנק מיידיות בבריטניה \ r \ nCoinbase גילגל לאחרונה רכישות מיידיות של חשבון בנק בבריטניה, כלומר כעת אתה מסוגל קשר בין כל בנק בבריטניה ותהנה מרכישות כמעט מיידיות של המטבעות הנתמכים שלהם. \ r \ n \ r \ n זה גם אומר שאתה יכול להפקיד ולמשוך בחזרה לבנק שלך, מה שהופך את Coinbase לאחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר להמיר את המטבעות שלך בחזרה fiat. \ r \ n \ r \ n לפני שלב זה, גם התהליך הרבה יותר זמן והיה כרוך בהעברות בנקאיות בינלאומיות ועמלות נוספות הכרוכות בהמרת מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה מבוסס בבריטניה, זה חיובי עצום לשימוש ב- Coinbase כעל הרמפה והרמפה שלך. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בקר בדף הגדרות החשבון שלך ולחץ על \"קישור חשבון חדש \" כדי לראות את האפשרות החדשה של חשבון הבנק בבריטניה. \ r \ n CoinBase Bundle \ r \ n תוספת חדשה נוספת לפלטפורמת Coinbase היא \"צרור Coinbase \". הצרור הוא דרך קלה לקנות את כל 5 המטבעות הקריפטוגרפיים שהם מציעים כרגע (BTC, ETH, LTC, BCH, ETC). \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בצד החשבון שלך תראה אפשרות לרכוש את חבילת Coinbase, פשוט הזן סכום שתרצה לרכוש והוא יתחלק אוטומטית בין המטבעות באופן הבא: \ r \ n \ r \ n \ t75.2% ביטקוין \ r \ n \ t15.58% את’ריום \ r \ n \ t6.11% Bitcoin Cash \ r \ n \ t2.33% Litecoin \ r \ n \ t0.78% Ethereum Classic \ r \ n \ r \ n זוהי דרך קלה להשיג חשיפה למטבעות כרגע זמין ב- Coinbase. Coinbase Custody \ CoinBase מפעיל גם שירות משמורת המיועד למוסדות פיננסיים ומפריד ומחזיק בנכסים דיגיטליים בנאמנות לטובת לקוחותיו. משמר Coinbase פועל כעצמאי; עסק בעל הון עצמאי של Coinbase Inc. והינו נאמן על פי חוק הבנקאות במדינת ניו יורק. \ r \ n \ r \ n בנוסף, הוא מבוטח במלואו, תואם רגולציה, עובר ביקורות פיננסיות וביטחוניות חיצוניות קבועות, והוא סוג SOC 2 הסמכתי עם SOC 2 סוג II, והסמכת SOC1 סוג II הצפויה בעתיד הקרוב. \ R \ n \ r \ n Coinbase מפשט את תהליך הרכישה ואחסון מאובטח של כמויות קריפטוגרפיות גבוהות עבור משקיעים מוסדיים, וכיום יש דמי יישום של עד 10,000 דולר והלקוחות צפויים לשמור על יתרת אחזקה מינימלית של 1,000,000 דולר. \ r \ n \ r \ n \ r \ n החזקת מטבעות בסיס \ r \ n שירות המשמורת מאפשר גם לבעלי הנכסים לבצע את האסימונים שלהם ואת צוות חשף את ההשקעה של Tezos (XTZ) עבור לקוחותיהם, והיכולת להשתתף בהימורים מאפשרת למוסדות להשתתף באופן מאובטח בפרויקטים מבוססי Proof-of-Stake (PoS) המתגמלים צדדים על עזרתם לאבטחת רשת הבלוקצ’יין על ידי הצבתם כ- סטים. \ r \ n \ r \ n נכסי הלקוחות מוחזקים באחסון קירור מופרד, ו- Coinbase Custody מפעילה צמתים ומאמתים משלה ומפעילה תקני אבטחה ותשתית מהשורה הראשונה, מוסדות. בנוסף להימצאות, Coinbase Custody יציג בקרוב תמיכת ממשל בפרוטוקול Maker (MKR), כאשר Maker ו- Tezos יצביעו לשילוב ברבעון השני של 2019. \ r \ n \ r \ n תכונות עיקריות: \ r \ n \ r \ n \ t אבטחה \ u2013 Coinbase Custody משתמש ב- 100% אחסון מופרד, מופרד עבור כל כספי הלקוחות, ומפרסם את כל דרישות האג”ח עבור הסטייקטים שלו. \ r \ n \ t תואם – Coinbase Custody הוא אפוטרופוס מוסמך ומוסמך ומציע שירותי הימור כ פעילות נאמנות לא שיקולית ללקוחותיה. \ r \ n \ t פשטות – הלקוחות יכולים ליהנות מתכונות הפקדה, משיכה, דיווח וקונצנזוס פשוטים בכל הנכסים ב- Coinbase Custody. \ r \ n \ r \ nOTC מסחר \ r \ n משמורת Coinbase היא משולב גם בשולחן OTC של Coinbase ושירות המשמורת המשולב אנכית מספק ללקוחות גישה לנזילות מיידית ואנונימית. צוות האפוטרופוס השלים את המסחר הראשון שלו ב- OTC ישירות מאחסון קירור בחודש מרץ, ושולחן ה- OTC הוא סוכנות בלבד, כאשר כל הצדדים הנגדיים נדרשים להקפיד על מדיניות KYC ו- AML חזקה. \ R \ n \ r \ n עם זאת, כאשר Coinbase פועל. כמתווך, האנונימיות של הצדדים המעורבים נשמרת תוך הבטחה להסדר. \ r \ n \ r \ n לקוחות האפוטרופוס יכולים למנף את שולחן ה- OTC לתמחר ואישור עסקאות לפני העברת כספים, וצוותי שירותי הלקוחות של OTC ו- Custody עובדים יחד כדי לפשט את התהליך כולו. כל לקוח היוזם תפקידים יכול לקנות OTC ולהסדיר נכסים ישירות למשמורת. \ R \ n \ r \ n תכונות עיקריות: \ r \ n \ r \ n \ t סחר מהיר עבור קרנות לא מקוונות \ r \ n \ t דלפק OTC המיועד לחירום בלבד מספק אנונימי. גישה לצדדים מהימנים מהימנים \ r \ n \ t צוותי שירותי הלקוחות של OTC ו- Custody מספקים תהליך חלק מהסיכון בתמחור ועד להסדרת הסחר \ r \ n \ r \ n USDC Stablecoin \ r \ n Coinbase תומך גם במטבע USDC (מטבע USD) , אסימון ERC-20 ו- \ u201cstablecoin \ עם מחיר שמחובר למחיר הדולר האמריקני. כתוצאה מכך, בעלי המטבע תמיד יוכלו לממש מטבע של 1 דולר תמורת 1.00 דולר ארה”ב ולהגן על עצמם מפני התנודתיות בהחזקת נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’ריום. \ R \ n \ r \ n USDDC נטבע על ידי מרכז, א. קונסורציום שמחזיק ביחד 1.00 דולר ארה”ב לכל USDC בודד, כאשר הכספים מוחזקים בחשבון בנק מבוקר ומבוקר באופן עקבי. מטבעות ההנפקה מונפקים על ידי מוסדות פיננסיים מוסדרים ומורשים המחזיקים ברזרבות מלאות של מטבע פיאט שווה ערך, ומנפיקים אלה נדרשים לדווח על אחזקות העתודה בדולר באופן קבוע, כאשר גרנט ת’ורנטון LLP מפיק דוחות חודשיים על אחזקות אלה. כתוצאה מכך, USDC שקוף לחלוטין והפרויקט פועל במסגרת חוקי העברת כספים בארה”ב, ופרויקט הטכנולוגיה קוד פתוח של CENTER קיבל תרומות כספיות בשלב מוקדם של Circle ו- Coinbase, ועזר לו להתפתח והוא נותר אחראי על שליטת המטבע. וחיבור גוף המשתמשים ההולך וגדל שלה ורשת של בעלי עניין שונים. \ r \ n \ r \ n בנוסף לתמיכת Coinbase ו- Coinbase Pro, USDC ניתנת לסחר גם בבורסות מובילות כמו Binance, Bitfinex, Kucoin, OKEx ו- Poloniex. . כמו שאסימון ERC-20 גם משתלב עם מגוון ארנקים, וניתן להשתמש בו בפלטפורמות מבוזרות כמו Bitpay, BlockFi, Dharma, Nexo, Melonport ו- Loom. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n כיצד להרוויח קריפטו בחינם באמצעות Coinbase \ r \ n כחלק ממשימתו ליצור מערכת פיננסית פתוחה ולהפוך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לנגישה יותר, מפעילה הבורסה את פורטל הלמידה Coinbase Earn המאפשר למשתמשים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים, תוך כדי למידה עליהם במקביל. \ r \ n \ r \ n Coinbase Earn מטרתו לתמרץ את המשתמשים לפתח הבנה מעמיקה יותר של נכס דיגיטלי, כמו גם את הטכנולוגיה הבסיסית שלו, ועושה זאת על ידי הפיכת תוכן חינוכי קל לצריכה. זמין בקלות. \ r \ n \ r \ n \ r \ n הרשמה ל- Coinbase Earn \ r \ n משתמשים מאומתים מסוגלים להרוויח קריפטו על ידי השלמת סדרת משימות חינוכיות כגון צפייה בסרטונים ומילוי חידונים והיוזמה פתוחה לאנשים זכאים הממוקמים ברחבי העולם. \ r \ n \ r \ n בנוסף לצפייה בהדרכות ותשובות שאלות חידון ng, משתמשים מתוגמלים גם על שיתוף קישורי ההפניה הייחודיים שלהם והזמנת חברים זכאים אחרים להשלים את השיעורים. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n כרגע ניתן ללמוד קורסים בנושא דיגיטלי מטבעות כגון Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) ו- 0x (ZRX) עם מטבעות נוספים שצפויים להתווסף בעתיד. \ r \ n אפליקציית Coinbase Wallet \ ארנק Coinbase הוא ארנק מטבע דיגיטלי שאינו משמורן על ידי המשתמש ודפדפן האפליקציה המבוזרת (dApp). \ r \ n \ r \ n כאן, המפתחות הפרטיים (המייצגים בעלות על נכס דיגיטלי) נשמרים ישירות במכשיר שלך ולא מוחזקים במרכז על לְהַחלִיף. זה מציב את המשתמשים בשליטה בכספים שלהם ואין צורך שיהיה להם חשבון Coinbase Consumer כדי להשתמש בארנק. \ R \ n \ r \ n הארנק זמין גם למשתמשי iOS וגם ל- Android, והאפליקציה יכולה להיות הורדו מחנויות האפליקציות Apple ו- Google Play. \ r \ n \ r \ n לאחר ההורדה, משתמשים יכולים לקשר את חשבונות Coinbase.com שלהם לאפליקציית Coinbase Wallet, ולאחר השלמתם, הם יכולים להעביר קריפטו בקלות לאפליקציית הארנק בכל עת ובאופן פשוט כמה לחיצות. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n הארנק משלב תמיכה מרובה מטבעות ומאפשר למשתמשים לנהל מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), וכל אסימוני ERC-20 כולל המטבע היציב של USDC. \ r \ n \ r \ n בנוסף, הארנק מאפשר גם אחסון של פריטי אספנות דיגיטליים ומחזיק את כל האספנות של ERC-721 ותווים ויצירות דיגיטליות ייחודיות. \ r \ n ארנק Coinbase משתלב גם עם מגוון של מכשירי dApp ומאפשר למשתמשים לעסוק במשחקים מקוונים ובשווקים, כמו גם בדצנטראלי. פרויקטים של zed finance (DeFi) כמו Augur, וסחר בבורסות ובממסרים מבוזרים כמו רשת Kyber, Paradex ו- Relar Radar. \ r \ n \ r \ n הארנק מאובטח כאשר מפתחות המשתמשים מוגנים באמצעות מובלעת מאובטחת ואימות ביומטרי הטכנולוגיה, וכל משתמש נמצא בבעלותם הבלעדית של המפתח הפרטי שלהם (ויש לו ידע בלעדי וגישה אליו). \ r \ n כיצד להשתמש ביישום Coinbase Wallet \ r \ n \ r \ n \ t הורד את אפליקציית iOS או Android. \ r \ n \ t חבר את חשבון Coinbase.com שלך על ידי לחיצה על \ u201c התחבר עכשיו בהודעה, או על ידי בחירה \ u201c התחבר ל- Coinbase \ u201d מתפריט ההגדרות. \ r \ n \ r \ n לאחר שהחשבון שלך מקושר, אתה באפשרותך להעביר כספים מתפריט ההגדרה בכל עת, ותוכל גם להשתמש בתפריט ההגדרות כדי לבטל את קישור חשבונך במידת הצורך. \ r \ n \ r \ n תוכל ללמוד עוד על ידי קריאת המאמר שלנו המכסה את שילוב ארנק Coinbase. \ n \ r \ n \ r \ n כרטיס Coinbase \ r \ n כרטיס Coinbase שהוכרז לאחרונה מאפשר ללקוחות Coinbase שבבריטניה לבזבז מטבעות קריפטוגרפיים בקלות הן בחנות והן ברשת. \ r \ n \ r \ n ניתן להשתמש בכרטיס בכל מקום המשולב ברשת ויזה, ולקוחות יכולים להשתמש בכרטיס שלהם במיליוני מיקומים ברחבי העולם, לבצע תשלומים ללא מגע, טכנולוגיית שבב ו- PIN, תוך משיכת מזומנים מכספומטים נתמכים. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n כרטיס החיוב של ויזה מקושר ליתרות חשבון הצפנה של לקוחות ב- Coinbase, ומעניק להם גישה ישירה ל בהוצאות שונות של מטבעות קריפטוגרפיים, וכאשר משתמשים בכרטיס, Coinbase ממיר באופן מיידי את הקריפטו למטבע פיאט, כיום GBP, \ u00a0 שמשמש אז להשלמת רכישה. \ r \ n \ r \ n כרטיס Coinbase הוא כרטיס החיוב הראשון ש מתקשר ישירות עם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים בבריטניה ובאיחוד האירופי, ומתקן הכרטיסים זמין כעת בבריטניה, עם תמיכה במדינות אירופאיות אחרות המתוכננות בחודשים הקרובים. \ r \ n \ r \ n ראה עוד כרטיסי חיוב של ביטקוין. \ r \ n עמלות ומגבלות הוצאה \ r \ n \ r \ n \ t עמלת הנפקת כרטיס פלסטיק: \ u00a 34.95 דמי משיכת מזומנים מקומיים (חלים גם על כספומט וגם ללא מרשם משיכות COTC): \ r \ n \ t עד ל- \ u00a3200 לחודש: חינם \ r \ n \ t כל סכום מעל \ u00a3200 לחודש חודש: 1.00% מערך משיכת כספומט (לכל עסקה) \ r \ n \ t דמי משיכת מזומנים בינלאומיים (חל גם על כספומט וגם על דלפק ללא משיכות \ U201cOTC \ משיכות): \ r \ n \ t עד ל- \ u00a3200 או שווה ערך מטבע לחודש: חינם \ r \ n \ t כל סכום העולה על \ u00a3200 או שווה ערך מטבע לחודש: 2.00% מערך משיכת כספומט (לכל עסקה) \ r \ n \ t עמלת עסקת רכישה מקומית: חינם \ r \ n \ t איחוד חוץ עמלת עסקת רכישה: 0.20% מערך עסקת קופה \ r \ n \ t עמלת עסקת קנייה בינלאומית: 3.00% משווי עסקת קופה (לכל עסקה) \ r \ n \ t עמלת החלפת כרטיס: \ u00a34.95 (לכל כרטיס שהונפק) \ r \ n \ t עמלת עיבוד החזר כספי: \ u00a320.00 \ r \ n \ t דמי חיסול קריפטו: 2.49% מהעסקה \ r \ n \ r \ n נכון לעכשיו, על משתמשי כרטיס Coinbase לעמוד במגבלת ההוצאה היומית של \ u00a310,0 00, בנוסף למגבלת הרכישה החודשית של \ u00a320,000 ומגבלת הרכישה השנתית של \ u00a350,000. \ R \ n \ r \ n ישנה גם מגבלת משיכת כספומט יומית של \ u00a3500, ולקוחות יכולים ליצור קשר עם cardsupport @ coinbase .com על מנת לשנות את מגבלות ההוצאה היומיות שלהם. \ r \ n \ r \ n רשימה מלאה של עמלות ומגבלות כלולה בהסכם מחזיק הכרטיס, אשר ניתן למצוא בהגדרת אפליקציית כרטיס Coinbase. \ r \ n \ r \ n אפליקציית כרטיס ה- Coinbase מאפשרת ללקוחות לגשת לחשבונות שלהם בדרכים, ולבחור באיזה מארנקי הצפנה שלהם ישתמשו למימון הוצאות הכרטיסים שלהם. \ r \ n \ r \ n האפליקציה מספקת גם קבלות מיידיות, סיכומי עסקאות וקטגוריות הוצאות. עם גרסאות i0S וגם אנדרואיד זמינות וניתן להוריד את האפליקציה בחנויות האפליקציות של אפל ו- Google Play. \ r \ n \ r \ n כדי לחגוג את השקת כרטיס החיוב הצפוני שלהם, Coinbase מוותרים על כרטיס \ u00a34.95 דמי הנפקה עבור 1,000 האנשים הראשונים שנרשמים להצטרפות לרשימת ההמתנה. \ r \ n \ r \ n לקוחות יכולים להוריד את ה- iO אפליקציית S ו- Android וקישור חשבון Coinbase שלהם, לאחר קישור יתרות הצפנה המוחזקות ב- Coinbase יהיו זמינות להשקעה באופן מיידי באמצעות הכרטיס הווירטואלי עם כרטיס Coinbase שנשלח מאוחר יותר בדואר. \ R \ nCoinbase Security \ r \ nCoinbase ממשיך להתייחס ברצינות להגנה על נתוני הלקוחות ומעסיקה מספר פרוטוקולי אבטחה כדי להגן על מידע רגיש. לדוגמא, סיסמאות ואסימונים של OAuth מאוחסנים באמצעות הצפנת AES-256 בשרתיהם, וכל התעבורה עוברת על SSL כדי למנוע מגורמי צד שלישי לפקח על חיבורים. \ R \ n \ r \ n יתר על כן, כל הנתונים האישיים מוחזקים על ידי Coinbase וזו שותפים באופן מאובטח ובהתאם לכל החוקים הרלוונטיים, כולל חוק הגנת הנתונים 2018 והתקנה הכללית להגנת נתונים, ניתן למצוא פרטים נוספים במדיניות הפרטיות של Coinbase. \ r \ n \ r \ n בנוסף, כרטיס Coinbase מלא מוסדר ומונפק על ידי Paysafe Financial Services Limited, אשר בתורו מורשה על ידי רשות ההתנהלות הפיננסית (FCA) על פי תקנות הכסף האלקטרוני לשנת 2011 (FRN: 900015) להנפקת כסף אלקטרוני ומכשירי תשלום. \ r \ n \ r \ כרגע נדרשים לכרטיסים בין 5 ל -7 ימי עסקים להגיע, לאחר ההזמנה, עם כרטיס במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים. כרטיסים שהוזמנו לאחר שעה זו יישלחו בדרך כלל ביום העסקים הבא. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n הרחבה נוספת \ r \ n הבורסה הודיעה לאחרונה גם על התפתחויות נוספות בנושא הרחבתה תוכניות שלקוחות ברחבי אמריקה הלטינית ואסיה יספקו גישה רבה יותר לשירות Coinbase. \ r \ n \ r \ n כ- 11 מדינות חדשות בשני האזורים שולבו ברשת Coinbase ומשתמשים בקרוב ל -53 מדינות בארבע יבשות כעת מסוגל לרכוש, לאחסן, לסחור, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase.com ו- Coinbase Pro. \ r \ n \ r \ n לקוחות במרכזים אסייתיים כמו הונג קונג, הודו, אינדונזיה, דרום קוריאה והפיליפינים; כמו גם תושבי מדינות אמריקה הלטינית כולל ארגנטינה, צ’ילה, קולומביה, מקסיקו ופרו כולם התקבלו בברכה, בנוסף לניו זילנד של אוקיאניה. \ r \ n מסקנה \ r \ n למרות שזה לא מושלם, Coinbase מציע ללקוחות (ובמיוחד למצטרפים חדשים ל- Cryptocurrency) שירות מעשי וקל לשימוש לקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. \ R \ n \ r \ n עם זאת, כמו בכל בורסה מקוונת, למרות רמות האבטחה שתוארו לעיל, ההמלצה תהיה תמיד להיות כי כל מטבע קריפטוגרפי שנרכש באמצעות Coinbase צריך להיות מועבר לארנקים אישיים המאפשרים לך גישה מלאה למפתח הפרטי למטבע הקריפטוגרפי שלך. \ r \ n \ r \ n בסך הכל, זהו מבוא טוב לעולם המטבע הקריפטוגרפי ומאפשר למשתמשים לטבול את האצבעות בעולם הקריפטו מבלי שזה ירגיש כאילו הוא עולם חדש ומוזר. \ r \ n \ r \ n עדכנו את הסקירה הזו בשנת 2020 כדי לכסות את כל האפשרויות והתכונות החדשות שהציגה Coinbase. \ r \ n \ r \ n אתה ממשיך ללכת מכוח לעוצמה ולהישאר הדרך הבטוחה והקלה ביותר עבור עולים חדשים להסתבך בקריפטו. הם הרוויחו בצדק את תפקידם כמובילים בתחום. \ R \ n בקר ב- Coinbase","מְחַבֵּר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"},"תאריך פורסם":"2021-01-04"},"נוסף סוג":"לא מוגדר","שם חלופי":"לא מוגדר","פרס":"לא מוגדר","פרסים":"לא מוגדר","מותג":"לא מוגדר","קטגוריה":"לא מוגדר","צֶבַע":"לא מוגדר","עוֹמֶק":"לא מוגדר","disambiguating תיאור":"לא מוגדר","gtin12":"לא מוגדר","gtin13":"לא מוגדר","gtin14":"לא מוגדר","gtin8":"לא מוגדר","גוֹבַה":"לא מוגדר","מזהה":"לא מוגדר","סֵמֶל":"לא מוגדר","mainEntityOfPage":"לא מוגדר","חוֹמֶר":"לא מוגדר","דֶגֶם":"לא מוגדר","mpn":"לא מוגדר","מזהה מוצר":"לא מוגדר","תאריך ייצור":"לא מוגדר","תאריך רכישה":"לא מוגדר","תאריך הוצאה":"לא מוגדר","כמו":"לא מוגדר","sku":"לא מוגדר","סִיסמָה":"לא מוגדר","url":"לא מוגדר","מִשׁקָל":"לא מוגדר","רוֹחַב":"לא מוגדר"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me