ביקורת KuCoin: המרת מטבעות מטבעות עם שוליים, עתיד ואפשרויות רווח

ביקורת KuCoin

בין אם אתם מחפשים לקנות מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום עם כרטיס חיוב / אשראי או לסחור בזוגות קריפטו לקריפטו – KuCoin מכסה את שני הבסיסים.

בבורסה העולמית ומתווך צד ג ‘נמצאים מחזורי המסחר הגדולים ביותר בחלל, לצד מבנה עמלה שצריך להתאים לרוב התקציבים..

במדריך זה אנו סוקרים את העניינים והמידע של KuCoin. זה כולל מבט מעמיק על המטבעות הנתמכים על הפלטפורמה, מתקני מטבע פיאט, עמלות ועמלות, בטיחות, תמיכת לקוחות וזירת המסחר..

בקר בקוקוין

מה זה KuCoin?

הושק לאחרונה בשנת 2017, KuCoin היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה המציעה גם שירותי תיווך של צד שלישי. למרות שלפלטפורמה יש רק שלוש שנות היסטוריה של מסחר, היא כיום אחת מחילופי הקריפטוגרפים הגדולים ביותר בחלל.

אחת הסיבות העיקריות לכך היא שתמצאו בבורסה מעל 200 מטבעות עם כ -450 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים. לא רק זה כולל זוגות גדולים כמו BTC / USDT ו- ETH / USDT, אלא ערימות של זוגות קריפטו-קרוס. החשוב מכל, אם יש לכם תיאבון להחליף אסימון ERC-20 פחות נוזלי, רוב הסיכויים שתמצאו אותו ב- KuCoin.

עמוד הבית של קוקיןעמוד הבית של קוקין

KuCoin הייתה בתחילה פלטפורמה המיועדת רק לקריפטוגרפים, כלומר לא תוכלו להפקיד כספים במטבע פיאט. עם זאת, הפלטפורמה מאז הקים שותפות עם סימפלקס – ספק תשלומים אירופי שמגשר על הפער בין מטבעות קריפטוגרפיים לכסף יומיומי.

כשמדובר בעמלות מסחר בקריפטו, KuCoin גובה 0.10% בלבד. זה שווה את זה כמו בינאנס. באופן דומה, KuCoin עומד גם מאחורי האסימון הדיגיטלי שלו – מניות KuCoin (KCS). על ידי בעלות ואחסון של אסימוני KCS, תוכלו ליהנות מדמי מסחר מוזלים וכן מזכאות לחלק מעמלות המסחר שגובה KuCoin..

מבחינת המספרים, KuCoin טוען כי הקל ביותר מ- 650 מיליון עסקאות בודדות מאז הקמתו בשנת 2017. זה מתבטא ביותר מ- 71 מיליארד דולר בהיקפי מסחר מצטברים..

לבסוף – וכפי שאנו מכסים בפירוט רב יותר בהמשך, KuCoin אינו מוסדר על ידי גוף רישוי לאומי. למרות שמשמעות הדבר היא שתוכלו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מבלי לספק תעודת זהות, זה לא יהיה המקרה אם תרצו לקנות מטבעות דיגיטליים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי באמצעות סימפלקס..

מה אתה יכול לסחור ב- KuCoin?

KuCoin מציע מגוון עצום של מכשירים פיננסיים שעוברים מעל ומעבר רק לזוגות קריפטו לקריפטו. נהפוך הוא, הפלטפורמה מציעה גם אינדקסים של מטבעות קריפטוגרפיים, מסחר בשוליים ואפילו חוזים עתידיים.

בואו לחקור כל סוג נכס בפירוט רב יותר.

זוגות קריפטו לקריפטו

כל זוג וסחרים ב- KuCoin נכללים בתחומי הקריפטו לקריפטו, לא מעט מכיוון שהוא אינו מציע שום מכשיר הנקרא פיאט. במקום זאת, תצטרך להחליף את הקריפטוגרפיה שבחרת מול USDT אם ברצונך לגשת למרחב ההצפנה ל- USD.

אם אתה סוחר מנוסה של קריפטוגרפים, תדע ממקור ראשון שממילא זה סטנדרט בתעשייה, כך שלא תהיה לך שום בעיה עם מחזורי המסחר או הנזילות..

מחוץ ל- USDT, אתה יכול לסחור בזוגות הצפנה. דוגמאות לכך כוללות BTC / ETH, ETH / XRP ו- BSC / BTC. בסופו של דבר, רישום כל מטבע דיגיטלי סחר הוא מעבר לתחום הסקירה הזו, אם כי, היה סמוך ובטוח שהפלטפורמה מארחת יותר מ -450 זוגות..

חלק משוקי קוקיןחלק משוקי קוקין

באופן מכריע, KuCoin הוא לעיתים קרובות אחת מהבורסות הראשונות שבחרו בהן פרויקטים של סמלי קריפטו חדשים. ככזה, תמיכה בטוקנים דיגיטליים פחות נוזליים היא משהו שהצוות ב- KuCoin מחפש באופן פעיל להקל עליו.

לקבלת פירוט מלא של כל זוג וזוג שמארח KuCoin, תוכל למצוא מידע זה בכתובת CoinMarketCap.

מדדי KuCoin

על גבי זוגות קריפטו-קרוס מסורתיים, KuCoin גם כן מציע מספר אינדקסים. הרעיון כאן הוא ש- KuCoin ייקח את הממוצע המשוקלל של מטבע קריפטוגרפי ספציפי במספר בורסות מובילות.

זאת במטרה להציע מחיר מדויק יותר של המטבע המדובר, מכיוון שהוא לוקח בחשבון את הווריאציות שאתה מוצא לעיתים קרובות בין פלטפורמות מתחרות..

אינדקסי KuCoin זמינים ב:

 • ביטקוין
 • אתריום
 • אַדְוָה
 • ליטקוין

חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים שמהם מפיקה KuCoin את פעילות התמחור שלה הם:

 • מטבע בסיס
 • חותמת ביט
 • קראקן
 • מַזַל תְאוּמִים
 • ביטרקס
 • נוזל

מחירו של כל מדד נקוב בדולר ארה”ב, אך נקבע במטבע החליפין המתאים.

KuCoin Futures

בורסת הסחורה KuCoin הושקה באמצע 2019 ומאפשרת לך סחר בחוזים עתידיים בביטקוין. KuCoin עצמו מציין כי הוא מעוניין לאתגר את הדוגמאות של BitMEX באזור מסוים זה של שטח הנגזרות של קריפטו. כתוצאה מכך, תהיה לך גישה לחוזים עתידיים בביטקוין לצד מיקום מרווח משמעותי של עד פי 100.

במילים פשוטות, פירוש הדבר כי יתרת חשבון בסך 100 דולר תאפשר שווי סחר מרבי של 10,000 דולר. כשמדובר במחיר הספוט הבסיסי, KuCoin שוב לוקח את הממוצע המשוקלל מהבורסות המובילות השונות – כמו Kraken, Coinbase Pro ו- Bitstamp..

חוזים עתידיים של קוקיןחוזים עתידיים של קוקין

בזמן כתיבת שורות אלה KuCoin תומך רק בחוזים עתידיים על BTC ו- ETH, אם כי הוא מקווה להוסיף מטבעות דיגיטליים נוספים בעתיד הקרוב. כשמדובר בעמלות, צפו לשלם 0.060% כנוטל שוק, ו- 0.020% כיצרן. יש גם דמי פשרה של 0.025%.

עמלות מסחר ועמלות

בראש ובראשונה, אין עמלות הקשורות להפקדות מטבעות קריפטוגרפיים, והמשיכות מחויבות בשיעור הכרייה הרגיל לפי המטבע שאתה מעוניין לפדות..

כשמדובר בעמלות מסחר מחוץ לזירת החוזים העתידיים, תשלמו 0.1%. המשמעות היא שעסקאות של 10,000 דולר יעלו לכם עמלות בסך 10 דולר. כפי שהזכרנו בקצרה קודם, זה מתיישב עם עמיתו המקביל לבורסה, Binance.

מניות KuCoin (KCS)

מניות KuCoin – או פשוט KCS, הוא אסימון קריפטוגרפי קנייני שנוצר על ידי הבורסה. על ידי בעלות והחזקת אסימוני KCS תרגל למספר יתרונות.

זה כולל:

עמלות מסחר מוזלות

אחד היתרונות הבולטים בהחזקת מניות KuCoin הוא שתקבל דמי מסחר מוזלים. מכריע, בעוד שעמלה סטנדרטית של 0.1% מובילה בתעשייה, אתה עומד בפוטנציאל להפחית זאת ב -20% נוספים. מה שאתה צריך לעשות זה פשוט להפעיל את כפתור דמי התשלום של KCS וליהנות מההנחה.

דיבידנדים

בנוסף להפחתת עמלות המסחר שלך, החזקת הקצאת מניות KuCoin מעניקה לך אפשרות להרוויח דיבידנדים. בקצרה, KuCoin כפלטפורמה תפיץ 50% מעמלות המסחר שהיא אוספת מחברים מדי יום ביומו..

לאחר מכן, זה מחולק באופן יחסי על כל מחזיקי מניות KuCoin. לדוגמא, נניח שאתה מחזיק ב -1% מכלל אספקת KCS. אם הפלטפורמה תשלם עמלות בסך 250,000 $, תקבל 2,500 $. אתה צריך להחזיק לפחות 6 KCS כדי ליהנות מהדיבידנדים.

היסטוריית מחירים וקניית מניות KuCoin

לומר שהערך של מניות KuCoin נכבש מאז שיאי כל הזמנים בינואר 2018, יהיה לשון המעטה. בשיא של מעל 20 $ כל אחד, כעת תוכל להשיג את אותם אסימונים בפחות מ -1 דולר באמצע 2020.

עם זאת, אם אתה רוצה לשים את ידך על מניות KuCoin אתה יכול לעשות זאת על ידי החלפתן בפלטפורמה עבור מטבע מטבע אלטרנטיבי כמו Bitcoin או Ethereum..

מתקני מטבע פיאט ב- KuCoin

בסוף 2018, מאז הקימה KuCoin שותפות עם ספק התשלומים האירופי Simplex. השותפות מבטיחה שמשתמשים ביותר מ -100 מדינות יכולים להפקיד כעת כספים בעולם האמיתי באמצעות כרטיס חיוב או אשראי.

זה אידיאלי אם אתה מעוניין לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, חוזים עתידיים ב- KuCoin, אך אין לך מטבעות דיגיטליים זמינים עבורך. במקום זאת, אתה יכול פשוט להזין את פרטי חיוב / כרטיס האשראי שלך ולקבל מזומנים ישירות לפלטפורמה.

רכשו קריפטו בכרטיס אשראירכשו קריפטו בכרטיס אשראי

עם זאת נאמר, חשוב לציין כי העמלות הנלוות לכך אינן זולות. למרות שמבצע מזדמן מוצע על דמי הפקדה, הדבר יעלה לכם 2.5 – 3.5% עצומים (במינימום 10 דולר).

המשמעות היא כי פיקדון חיוב / כרטיס אשראי בסך 1000 דולר יעלה לך עמלות בסך 25 דולר. יש לשים לב שזה מעט זול יותר מזה של Coinbase, שגובה 3.99% (עם מינימום שונה במקום).

כמו כן, KuCoin מפתחת דלפק מסחר OTC, שבו כל המשתמשים יוכלו לקנות ולמכור מטבעות גדולים כמו BTC, USDT, PAX ללא כל עמלה. פלטפורמת ה- OTC תומכת כיום ב- USD, CAD, CNY, IDR ו- VND.

פלטפורמות מסחר

KuCoin מציעה פלטפורמת מסחר קניינית שנבנה מהיסוד. אין חובה להוריד או להתקין תוכנה כלשהי למכשיר השולחני שלך, מכיוון שניתן לגשת לזירת המסחר של KuCoin דרך דפדפן האינטרנט הרגיל שלך. הפלטפורמה מתאימה גם למשקיעים מתחילים וגם לסוחרים ותיקים.

הסיבה שאנו אומרים זאת היא שבעוד שהפלטפורמה נקייה במיוחד וקל לניווט בה, ישנם ערימות של כלים מתקדמים העומדים לרשותכם. למעשה, יש לך את היכולת להתאים אישית את מסך המסחר KuCoin שלך באופן מלא.

מסך המסחר של Kucoinמסך המסחר של Kucoin

כשמדובר בנפחי המסחר ובזמינות הנזילות, לא צריך להיות לך שום חשש בעת מסחר בצמדים פופולריים יותר. עם זאת, ייתכן שתגלה שהנפחים נמוכים על זוגות פחות נוזליים – במיוחד אלה הכוללים אסימונים של ERC-20.

מסחר במובייל

אם יש לך נטייה לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים בתנועה, אתה עשוי להתעניין ב אפליקציית מסחר ניידת KuCoin.

היישום זמין להורדה במכשירי iOS ו- Android. תהיה לך גישה למרבית תכונות החשבון באפליקציה, כגון ביצוע הזמנות, בדיקת שווי התיק שלך והפקדה ומשיכת כספים..

כמה זמן נמשכות המשיכות ב- KuCoin?

ברוב המכריע של המקרים KuCoin יעבד את משיכותיכם תוך 30 דקות מרגע קבלת הבקשה. הפלטפורמה מציינת כי הדבר אוטומטי, וכי נדרש אישור ידני רק אם גודל ההפקדה שלך גדול מ- 100,000 פעמים מדמי הטיפול (דמי כרייה).

ברגע שהכספים יעזבו את KuCoin, הם יועברו לכתובת ארנק הקריפטו שתבחרו. ודא שהכתובת תקפה, מכיוון שאין שום דבר ש- KuCoin יכול לעשות אם אתה מבצע שגיאה!

משיכות של קוקיןמשיכות של קוקין

הרוויחו עניין ב- KuCoin

תכונה נוספת הזמינה ב- KuCoin היא זו של תוכנית ההלוואות שלה. בצורה הבסיסית ביותר, יש לך סיכוי להרוויח ריבית על אחזקות המטבע הדיגיטלי שלך על ידי השאלה. הרעיון העיקרי הוא שהאסימונים ישמשו לסייע בחשבונות שוליים במימון.

לדוגמא, נניח שסוחר KuCoin מחליט להחיל מינוף של פי 10 על הזמנה. עבור כל יום שהמשרה פתוחה בן לילה, הסוחר יצטרך לשלם ריבית. הסיבה לכך היא שהם נסחרים עם יותר ממה שיש להם בחשבונם וכך – זה כרוך בעלות.

הרוויח הלוואות ריבית שלךהרוויח הלוואות ריבית שלך

עם זאת, KuCoin פתחה את שעריה למשקיעים יומיומיים בכך שהיא נותנת לכם את האפשרות לממן עמדות מרווח. זה זמין בכמה מטבעות – כולל USDT, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS, ועוד רבים אחרים.

מבחינת הריבית הספציפית, זה ישתנה בין מטבע למטבע. כדוגמה, על ידי השאלת ביטקוין למשך 28 יום, אתה יכול להרוויח ריבית שנתית של 4.83%.

אם זה משהו שאתה מעוניין לחקור, KuCoin מציע מחשבון אומדן רווח. אתה פשוט צריך לציין כמה אתה מוכן להלוות, על איזה מטבע דיגיטלי ולמשך כמה זמן – והמחשבון יעץ לך כמה אתה יכול להרוויח.

חשוב לזכור שלמרות שיעורי הריבית המוצעים הם תחרותיים במיוחד, עליכם לשקול את הסיכונים הכרוכים בכך. אחרי הכל, KuCoin אינו בורסת מטבעות מוסדרת, לכן עליכם להכניס זאת למודל הסיכון לעומת התגמול.

האם KuCoin בטוח?

כמו במקרה של כל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים, חשוב שתוכלו לברר האם KuCoin בטוח או לא. לא רק זה כולל את מעמדה הרגולטורי של הפלטפורמה, אלא גם נוהלי האבטחה הפנימיים והחיצוניים שלה.

בואו נפרוט את המדדים הללו ביתר פירוט.

תַקָנָה

בקצרה, KuCoin אינו מוסדר על ידי גופי רישוי לאומיים כלשהם. זו לא הפתעה גדולה בזירת חילופי המטבעות, מכיוון שהרבה פלטפורמות בוחרות לפעול ללא רישיון. אם אתה מרגיש בנוח לסחור בבורסה לא מוסדרת או לא תלוי באיזה צד של הגדר אתה יושב.

לדוגמא, אם אתה סוג הסוחר שמעדיף לקנות ולמכור זוגות מטבעות קריפטוגרפיים באופי אנונימי, אז יש כל סיכוי שפלטפורמה כמו KuCoin מתאימה לצרכים שלך. בקצה השני של הספקטרום, אם אתה סוג הסוחר שדורש הגנה רגולטורית כלשהי, ייתכן שקויקוין לא יספיק.

KYC

כפי שצוין לעיל, KuCoin אינו נדרש לבקש ממך מידע אישי כלשהו – וגם לא ידרוש מסמכי זהות רגישים. עם זאת, היוצא מן הכלל היחיד לכלל זה הוא אם אתה מתכנן להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב או אשראי באמצעות שילוב סימפלקס.

למעשה, כדי לשמור על הציות לכל החוקים הרלוונטיים הנוגעים להלבנת הון, יהיה עליכם להעלות עותק של תעודת הזהות שהונפקה על ידי הממשלה (דרכון או רישיון נהיגה). זה רק אופי המשחק כאשר משתמשים במטבע פיאט בבורסת הצפנה.

שיטות אבטחה של KuCoin

מבחינת נוהלי אבטחה פנימיים, KuCoin טוען כי היא מפעילה מערכות מוסדות שמבטיחות שהיא מרחיקה את הפשע מהפלטפורמה. זה נתמך באופן מלא על ידי מחויבות לאחסון קירור.

למרות שהאחוז המדויק אינו מוגדר על ידי KuCoin, נטען כי עיקר כספי הלקוחות מוחזקים במצב לא מקוון. השאר נשמר בארנקים חמים כדי להבטיח שהפלטפורמה מסוגלת לעמוד בהיצע של משיכות משיכה כמעט מיידיות ואוטומטיות.

עד כה לא היו פרסומים של KuCoin שנתקלים בפריצה גדולה מכל סוג שהוא, וזה סימן מצוין. עם זאת, אתה תמיד צריך לוודא שאתה מבין את הסיכונים לפריצה חיצונית אפשרית, מכיוון שכספיך מאוחסנים בארנקים שאינך שולט בהם באופן אישי..

כמו כן, ראוי לציין כי באפריל 2020 השלימה KuCoin שיתוף פעולה אסטרטגי עם Onchain Custodian, פלטפורמת החזקת הנכסים הקריפטו בסינגפור. Onchain אפוטרופוס יציע שירות משמורת לשמירה על נכסי הצפנה של KuCoin. כספי המשמורת יגובו על ידי לוקטון, חברת תיווך הביטוח הפרטית הגדולה בעולם. ההערכה היא כי הדבר משפר עוד יותר את רמת האבטחה של הבורסה.

2FA

החשוב מכל, KuCoin מאפשר לך להתקין אימות דו-גורמי (2FA) על חשבונך. המשמעות היא שקוד ייחודי יישלח למכשיר הנייד שלך בכל פעם שתרצה לבצע פונקציות מרכזיות בחשבון. זה כולל כניסה לחשבונך וביצוע בקשת משיכה.

תמיכת לקוחות KuCoin

בכל הנוגע לשירות לקוחות, צוות KuCoin מספק צוות תמיכה מסביב לשעון הפועל 24 שעות ביממה – 7 ימים בשבוע. אתה יכול לשלוח לצוות דוא”ל, אם כי אם אתה זקוק לתמיכה מיידית של אחד על אחד, מומלץ להשתמש במתקן הצ’אט החי..

תמיכת לקוחות של Kucoinתמיכת לקוחות של Kucoin

הרגש בנושא זה מעורב במקצת ברשות הרבים. עם חלק מהמשתמשים המדווחים על זמני חיבור בשניות, אחרים ציינו כי זמני ההמתנה הם מעבר למקובל. עם זאת, הכל תלוי עד כמה הצוות עסוק בזמן הבקשה. אין שירות תמיכה טלפוני המוצע.

איך להתחיל ב- KuCoin

כמו הצליל של KuCoin וחושב שהפלטפורמה מתאימה לצרכי המסחר לטווח הארוך שלך? אם כן, אנו הולכים כעת להראות לך מה עליך לעשות כדי להתחיל עם חשבון מסחר היום.

שלב 1: פתח חשבון

כדי שהכדור יתגלגל, עבור אל דף הבית של KuCoin ולחץ על כפתור ‘הירשם’ בחלקו העליון של המסך. לאחר מכן תתבקש להזין את כתובת הדוא”ל שלך ולבחור סיסמה חזקה.

יהיה עליך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך לפני קישור 2FA באמצעות הטלפון הנייד שלך. בשלב זה של תהליך ההרשמה, לא תתבקש לקבל מידע אישי כלשהו.

הרשמה ל- Kucoinהרשמה ל- Kucoin

שלב 2: הפקדת כספים

לאחר שפתחת את חשבון KuCoin שלך תקודם להפקיד כמה כספים. מבחינה זו עומדות בפניך שתי אפשרויות. אם כבר יש לך אסימון דיגיטלי, אתה יכול להפקיד את זה ישירות ב- KuCoin.

פשוט עבור לדף ההפקדה וחפש את המטבע המתאים. לאחר מכן, לחץ על כרטיסיית ההפקדה כדי לחשוף את כתובת הארנק הייחודית שלך עבור מטבע החילופי הספציפי.

העתק את הכתובת אל הלוח שלך, עבור אל הארנק הפרטי שלך, ציין את מספר המטבעות שברצונך להפקיד ואשר את העסקה.

בהתאם לקריפטוגרפי שאתה מפקיד, בדרך כלל נדרשות כ- 10-20 דקות עד שהכספים יזוכו בחשבון KuCoin שלך..

פיקדון מטבע פיאט

אם אין לך גישה למטבע דיגיטלי, תצטרך להפקיד כספים באמצעות החיוב או כרטיס האשראי שלך. העבר את העכבר מעל הלחצן ‘קנה קריפטו’ ואז לחץ על ‘קנה בכרטיס אשראי’.

עקוב אחר ההוראות המפורטות המוצגות בפניך על המסך. באופן מכריע, תתבקש לאמת את זהותך לפני שתוכל להשתמש בכרטיס החיוב / האשראי שלך. התהליך מקצה לקצה מטופל על ידי סימפלקס.

שלב 3: התחל לסחור

ברגע שחשבון KuCoin שלך מומן, אתה מוכן להתחיל לסחור. זירת המסחר הספציפית לה אתה זקוק תלויה בסוג המכשיר הפיננסי אליו אתה מעוניין לגשת. הסיבה לכך היא ש- KuCoin מפריד בין חילופי המטבעות בין פלטפורמות נגזרות עתידיות.

ביקורת KuCoin: פסק הדין?

לסיכום, ברור לראות מדוע KuCoin היא כעת אחת מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר בתחום הקריפטו. לא רק שזה נותן לך גישה ליותר מ -450 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים, אלא תוכל גם לסחור באינדקסים ספציפיים לקריפטו ועתיד ביטקוין.

יתר על כן, דמי המסחר הסטנדרטיים מסתכמים ב 0.1% בלבד, אותם תוכלו להפחית ב -20% נוספים על ידי תשלום עמלה עם מניות KuCoin. אנו אוהבים גם את העובדה שעכשיו אתה יכול להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב או אשראי, אם כי תצטרך קודם לעקוף תהליך KYC.

האחיזה העיקרית שיש לנו עם KuCoin היא שהיא איננה ישות מוסדרת. אמנם זה אומר שאתה יכול לסחור בזוגות קריפטו לקריפטו באופן אנונימי, אך הכספים שלך לעולם אינם בטוחים ב 100%.

מהצד השני, דיווחים על פריצת KuCoin עדיין לא צפו מאז הקמתה בשנת 2017 – וזה סימן מצוין.

בקר בקוקוין

קוקין

src = “~ images \ kucoin-review-cryptocurrency-exchange-with-margin-futures-earning-options.gif”

alt = “ביקורת KuCoin”

class = “photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.2

קלות שימוש

10.0 / 10

תדמית

9.0 / 10

עמלות

9.0 / 10

שירות לקוחות

9.0 / 10

שיטות תשלום

9.0 / 10

יתרונות

 • שָׁקוּף & עמלות סבירות
 • תמיכה טובה
 • קל לשימוש
 • עתיד & מסחר בשוליים
 • אפשרויות להרוויח

חסרונות

 • לא מבוקר

לְבַקֵר {"@הֶקשֵׁר":"http: \ / \ / schema.org \ /","@סוּג":"מוצר","שֵׁם":"קוקין","תמונה":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 07 \ /kucoin-review.gif","תיאור":"בין אם אתם מחפשים לקנות מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום עם כרטיס חיוב \ / אשראי או לסחור בזוגות קריפטו לקריפטו – KuCoin מכסה את שני הבסיסים. בבורסה העולמית וברוקר צד ג ‘נמצאים מחזורי המסחר הגדולים ביותר בחלל, לצד מבנה עמלה שצריך להתאים לרוב התקציבים. במדריך זה אנו…","הצעות": {"@סוּג":"הַצָעָה","מחיר":"0.00","priceCurrency":"$","מוֹכֵר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"קיין פפי"}},"סקירה": {"@סוּג":"סקירה","סקירה דירוג": {"@סוּג":"דֵרוּג","bestRating":"10","דירוג גרוע ביותר":"0","ratingValue":"9.20"},"שֵׁם":"קוקין","reviewBody":"בין אם אתם מחפשים לקנות מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום עם כרטיס חיוב \ / אשראי או לסחור בזוגות קריפטו לקריפטו – KuCoin מכסה את שני הבסיסים. \ R \ n \ r \ n הבורסה העולמית וברוקר צד ג ‘נמצא בבית לחלק ממחזורי המסחר הגדולים ביותר בתחום, לצד מבנה עמלה שצריך להתאים לרוב התקציבים. \ r \ n \ r \ n במדריך זה אנו סוקרים את התוכנות וההוצאות של KuCoin. זה כולל מבט מעמיק על מטבעות הנתמכים על ידי הפלטפורמה, מתקני מטבע פיאט, עמלות ועמלות, בטיחות, תמיכת לקוחות וזירת המסחר. \ R \ n בקר בקוקוין \ r \ n \ r \ n מהו KuCoin? \ R \ n הושק לאחרונה בשנת 2017, KuCoin היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה המציעה גם שירותי תיווך של צד שלישי. למרות שלפלטפורמה יש רק שלוש שנות היסטוריה של מסחר, היא כיום אחת מחילופי המטבעות הגדולים בחלל הציבורי. \ R \ n \ r \ n אחת הסיבות העיקריות לכך היא שתמצאו מעל 200 מטבעות עם כ -450 מטבעות מטבעות. זוגות שהתארחו בבורסה. לא רק זה כולל זוגות גדולים כמו BTC \ / USDT ו- ETH \ / USDT, אלא ערימות של זוגות קריפטו-קרוס. החשוב מכל, אם יש לך תיאבון להחליף אסימון ERC-20 פחות נוזלי, רוב הסיכויים שתמצא אותו ב- KuCoin. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n KuCoin היה בתחילה מטבע מטבעות בלבד פלטפורמה, כלומר לא תוכל להפקיד כספים במטבע פיאט. עם זאת, מאז הקימה הפלטפורמה שותפות עם סימפלקס – ספק תשלומים אירופי המגשר על הפער בין מטבעות קריפטוגרפיים לכסף יומיומי. \ R \ n \ r \ n בכל הנוגע לעמלות המסחר בקריפטו, KuCoin גובה 0.10% בלבד. זה שווה את זה כמו בינאנס. באופן דומה, KuCoin עומד גם מאחורי אסימון דיגיטלי משלו – מניות KuCoin (KCS). על ידי בעלות ואחסון של אסימוני KCS, תוכלו ליהנות מדמי מסחר מוזלים, כמו גם מזכאות לחלק מעמלות המסחר ש- KuCoin גובה. \ R \ n \ r \ n מבחינת המספרים, KuCoin טוען כי הקל יותר. יותר מ -650 מיליון עסקאות בודדות מאז הקמתה בשנת 2017. זה מתבטא ביותר מ -71 מיליארד דולר במחזורי מסחר מצטברים. \ r \ n \ r \ n לבסוף – וכפי שאנו מכסים בפירוט רב יותר בהמשך, KuCoin אינו מוסדר על ידי רישוי לאומי. גוּף. למרות שזה אומר שתוכלו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מבלי לספק תעודת זהות, זה לא יקרה אם תרצו לקנות מטבעות דיגיטליים בכרטיס חיוב \ / אשראי באמצעות סימפלקס. \ R \ n במה תוכלו לסחור ב- KuCoin? \ r \ nKuCoin מציע מגוון עצום של מכשירים פיננסיים החורגים מעבר לזוגות קריפטו לקריפטו. נהפוך הוא, הפלטפורמה מציעה גם אינדקסים של מטבעות קריפטוגרפיים, מסחר בשוליים ואפילו חוזים עתידיים. \ R \ n \ r \ n בואו נחקור כל סוג נכס בפירוט רב יותר. \ R \ n צמדים לזוגות קריפטו \ r \ n כל אחד כל צמד מסחר ב- KuCoin נופל בתחומי הקריפטו לקריפטו, לא מעט משום שהוא אינו מציע מכשירים הנקובים לפיאט. במקום זאת, תצטרך לסחור במטבע הציבורי שבחרת מול USDT אם ברצונך לגשת למרחב ההצפנה ל- USD. \ R \ n \ r \ n אם אתה סוחר מנוסה של קריפטו, תדע ממקור ראשון שזהו תקן תעשייה בכל מקרה, כך שלא יהיו לך בעיות עם נפחי מסחר או נזילות. \ r \ n \ r \ n מחוץ ל- USDT, אתה יכול לסחור בזוגות הצפנה. דוגמאות לכך כוללות BTC \ / ETH, ETH \ / XRP ו- BSC \ / BTC. בסופו של דבר, רישום כל מטבע דיגיטלי סחר הוא מעבר לתחום הסקירה הזו, אם כי, היה סמוך ובטוח שהפלטפורמה מארחת יותר מ -450 זוגות. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n באופן מובהק, KuCoin נמצא לעיתים קרובות. אחת מהבורסות הראשונות שבחרו בהן פרויקטים של אסימון מטבעות קריפטו. ככזה, תמיכה באסימונים דיגיטליים פחות נוזליים היא משהו שהצוות ב- KuCoin מחפש באופן פעיל כדי להקל עליו. \ R \ n \ r \ n לקבלת פירוט מלא של כל זוג וזוג שמארח KuCoin, תוכל למצוא מידע זה כאן ב- CoinMarketCap. \ r \ n אינדקסי KuCoin \ r \ n בחלק העליון של צמדי הצפנה המסורתיים, KuCoin מציע גם מספר אינדקסים. הרעיון כאן הוא ש- KuCoin ייקח את הממוצע המשוקלל של מטבע קריפטוגרפי ספציפי במספר בורסות מובילות. \ R \ n \ r \ n זה במטרה להציע מחיר מדויק יותר של המטבע המדובר, מכיוון שהוא לוקח בחשבון את וריאציות שאתה מוצא לעיתים קרובות בין פלטפורמות מתחרות. \ r \ n \ r \ n אינדקסי KuCoin זמינים בכל: \ r \ n \ r \ n \ tBitcoin \ r \ n \ t את’תרום \ r \ n \ t אדווה \ r \ n \ tLitecoin \ r \ n \ r \ n חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים שמהם מפיקה KuCoin את פעילות התמחור שלה הם: \ r \ n \ r \ n \ tCoinbase \ r \ n \ tBitstamp \ r \ n \ tKraken \ r \ n \ tGemini \ r \ n \ tBitrex \ r \ n \ t נוזלי \ r \ n \ r \ n המחיר של כל מדד נקבע בדולר ארה”ב, אך התיישב במטבע החליפין המתאים. \ r \ n KuCoin Futures \ r \ n הושק באמצע 2019, מרכנתיל KuCoin Exchange מאפשר לך לסחור בחוזים עתידיים על ביטקוין. KuCoin עצמו מציין כי הוא מעוניין לאתגר את הדוגמאות של BitMEX באזור מסוים זה של שטח הנגזרות של קריפטו. כתוצאה מכך תהיה לך גישה לחוזים עתידיים בביטקוין לצד מיקום מרווח משמעותי של עד פי 100. \ R \ n \ r \ n במילים פשוטות, פירוש הדבר כי יתרת חשבון של 100 דולר תאפשר שווי סחר מרבי של 10,000 דולר. כשמדובר במחיר הספוט הבסיסי, KuCoin שוב לוקח את הממוצע המשוקלל ממרכזיות מובילות שונות – כמו Kraken, Coinbase Pro ו- Bitstamp. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בזמן כתיבה, KuCoin תומך רק בחוזים עתידיים על BTC ו- ETH, אם כי הוא מקווה להוסיף מטבעות דיגיטליים נוספים בעתיד הקרוב. כשמדובר בעמלות, צפו לשלם 0.060% כנוטל שוק, ו- 0.020% כיצרן. יש גם עמלות פשרה של 0.025%. \ R \ n דמי עמלות ועמלות \ r \ n ראשית כל, אין עמלות הקשורות להפקדות מטבעות קריפטוגרפיים, והמשיכות מחויבות בשיעור הכרייה הסטנדרטי לפי המטבע שאתה מעוניין לפדות. החוצה. \ r \ n \ r \ n כשמדובר בדמי מסחר מחוץ לזירת החוזים העתידיים, תשלם 0.1%. המשמעות היא שעסקאות של 10,000 דולר יעלו לכם עמלות של 10 דולר. כפי שהזכרנו בקצרה קודם, זה מתיישב עם עמית המקבילה לבורסה Binance. \ R \ nKuCoin Shares (KCS) \ r \ nKuCoin Shares – או פשוט KCS, הוא אסימון קריפטוגרפי קנייני שנוצר על ידי הבורסה. בעלות והחזקת אסימונים של KCS תהיו רגילים למספר הטבות. \ R \ n \ r \ n זה כולל: \ r \ n דמי מסחר מופחתים \ r \ n אחד היתרונות הבולטים ביותר בהחזקת מניות KuCoin הוא שתקבל עמלות מסחר מוזלות. מכריע, בעוד שעמלה סטנדרטית של 0.1% מובילה בתעשייה, אתה עומד בפוטנציאל להפחית זאת ב -20% נוספים. מה שאתה צריך לעשות הוא פשוט להפעיל את כפתור עמלת התשלום של KCS וליהנות מההנחה. \ R \ n דיבידנדים \ r \ n בנוסף לצמצום עמלות המסחר שלך, החזקת הקצאת מניות KuCoin מעניקה לך אפשרות להרוויח דיבידנדים. בקצרה, KuCoin כפלטפורמה תפיץ 50% מעמלות המסחר שהיא אוספת מחברים בכל יום ויום. \ R \ n \ r \ n ואז זה מחולק באופן פרופורציונאלי על כל מחזיקי מניות KuCoin. לדוגמא, נניח שאתה מחזיק ב -1% מכלל אספקת KCS. אם הפלטפורמה תשלם עמלות של 250,000 $, תקבל 2,500 $. אתה צריך להחזיק לפחות 6 KCS בכדי ליהנות מהדיבידנדים. \ R \ n היסטוריית מחירים וקניית מניות KuCoin \ r \ n אם לומר שהערך של מניות KuCoin נכנע מאז שיאי כל הזמנים בינואר 2018 יהיה לשון המעטה. בשיא של מעל 20 $ כל אחד, כעת תוכל להשיג את אותם אסימונים בפחות מ -1 דולר באמצע שנת 2020. \ R \ n \ r \ n עם זאת, אם אתה רוצה לשים את היד על מניות KuCoin אתה יכול לעשות זאת על ידי החלפתם בפלטפורמה עבור מטבע מטבע חלופי כמו ביטקוין או את’ריום. \ r \ n מתקני המטבע של פיאט ב- KuCoin \ r \ n בסוף שנת 2018, KuCoin הקימה מאז שותפות עם ספק התשלומים האירופי Simplex. השותפות מבטיחה שמשתמשים ביותר מ -100 מדינות יוכלו כעת להפקיד כספים בעולם האמיתי באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי. \ R \ n \ r \ n זה אידיאלי אם אתה מעוניין לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, עתידי ב- KuCoin אך אין לך מטבעות דיגיטליים העומדים לרשותך. במקום זאת, אתה יכול פשוט להזין את פרטי כרטיס החיוב שלך \ / כרטיס אשראי ולקבל מזומנים ישירות לפלטפורמה. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n עם זאת, חשוב לציין כי העמלות הנלוות עם זה הם לא זולים. למרות שמבצע מזדמן מוצע על דמי הפקדה, זה יעלה לך 2.5 – 3.5% עצומים (עם מינימום של 10 דולר). \ R \ n \ r \ n משמעות הדבר היא כי פיקדון בכרטיס אשראי בסך $ 1000 יעלה לך $ 25 עמלות. שמים לב שזה מעט יותר זול ממטבעות Coinbase שגובה 3.99% (עם מינימום שונה). \ R \ n \ r \ n כמו כן, KuCoin מפתחת דלפק מסחר OTC, שעליו כל המשתמשים יוכלו לקנות למכור מטבעות גדולים כמו BTC, USDT, PAX ללא כל תשלום. פלטפורמת ה- OTC תומכת כיום ב- USD, CAD, CNY, IDR ו- VND. \ R \ n פלטפורמות מסחר \ r \ n KuCoin מציעה פלטפורמת מסחר קניינית שנבנתה מהיסוד. אין דרישה להוריד או להתקין תוכנה כלשהי למכשיר שולחן העבודה שלך, מכיוון שניתן לגשת לזירת המסחר של KuCoin דרך דפדפן האינטרנט הרגיל שלך. הפלטפורמה מתאימה הן למשקיעים מתחילים והן לסוחרים ותיקים. \ R \ n \ r \ n הסיבה שאנחנו אומרים זאת היא שלמרות שהפלטפורמה נקייה במיוחד וקל לניווט בה, ישנם ערימות של כלים מתקדמים העומדים לרשותך. . למעשה, יש לך את היכולת להתאים אישית את מסך המסחר KuCoin שלך בכל אופן שאתה רואה לנכון. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n כשמדובר בנפחי המסחר ובזמינות הנזילות, לא אמור להיות לך חששות בכלל בעת סחר בזוגות פופולריים יותר. עם זאת, ייתכן שתגלה שהנפחים נמוכים על זוגות פחות נוזליים – במיוחד כאלה הכוללים אסימונים של ERC-20. \ R \ n מסחר ניידים \ r \ n אם יש לך נטייה לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים בתנועה, אז אתה עשוי להתעניין באפליקציית המסחר הנייד KuCoin. \ r \ n \ r \ n היישום זמין להורדה במכשירי iOS ו- Android. תהיה לך גישה לרוב תכונות החשבון באפליקציה, כגון ביצוע הזמנות, בדיקת שווי התיק שלך, והפקדה ומשיכת כספים. \ R \ n כמה זמן משיכות לוקחות ב- KuCoin? \ R \ n ברוב המכריע של המקרים , KuCoin יעבד את המשיכות שלך תוך 30 דקות מרגע קבלת הבקשה. הפלטפורמה מציינת כי הדבר אוטומטי, וכי נדרשת הרשאה ידנית רק אם גודל ההפקדה גדול מ- 100,000 פי יותר מדמי הטיפול (דמי כרייה). \ R \ n \ r \ n ברגע שהכספים עוזבים את KuCoin, הם יועברו לכתובת הארנק של קריפטו לבחירתך. ודא שהכתובת תקפה, מכיוון שאין שום דבר ש- KuCoin יכול לעשות אם אתה מבצע שגיאה! \ R \ n \ r \ n \ r \ n הרווח עניין ב- KuCoin \ r \ n תכונה נוספת הזמינה ב- KuCoin היא זו של תוכנית הלוואות. בצורה הבסיסית ביותר, יש לך סיכוי להרוויח ריבית על אחזקות המטבע הדיגיטלי שלך על ידי השאלה. הרעיון העיקרי הוא שהאסימונים ישמשו לסייע לחשבונות שוליים במימון. \ R \ n \ r \ n לדוגמא, נניח כי סוחר KuCoin יחליט להחיל מינוף פי 10 על הזמנה. עבור כל יום שהמשרה פתוחה בן לילה, הסוחר יצטרך לשלם ריבית. הסיבה לכך היא שהם נסחרים עם יותר ממה שיש להם בחשבון שלהם ולכן זה כרוך בעלות. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n עם זאת, KuCoin פתח את שעריו למשקיעים יומיומיים. בכך שאתה נותן לך אפשרות לממן עמדות מרווח. זה זמין בכמה מטבעות – כולל USDT, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS ועוד רבים. \ R \ n \ r \ n מבחינת הריבית הספציפית, זה ישתנה בין מטבע למטבע. כדוגמה, על ידי השאלת ביטקוין למשך 28 יום, אתה עשוי להרוויח ריבית שנתית של 4.83%. \ R \ n \ r \ n אם זה משהו שאתה מעוניין לבחון, KuCoin מציע מחשבון אומדן רווח. אתה פשוט צריך לציין כמה אתה מוכן להלוות, על איזה מטבע דיגיטלי ולאורך זמן – והמחשבון יעץ לך כמה אתה יכול להרוויח. \ R \ n \ r \ n חשוב לזכור שלמרות ושיעורי הריבית המוצעים הם תחרותיים במיוחד, עליכם לקחת בחשבון את הסיכונים הכרוכים בכך. אחרי הכל, KuCoin אינו חילופי מטבעות מוסדרים ולכן עליכם להכניס זאת למודל הסיכון לעומת התגמול. \ R \ n האם KuCoin בטוח? \ R \ n כפי שקורה בכל חילופי המטבעות קריפטיים, חשוב שתוכלו לוודא בין אם KuCoin בטוח או לא. לא רק שזה כולל את המעמד הרגולטורי של הפלטפורמה, אלא גם נוהלי האבטחה הפנימיים והחיצוניים שלה. \ R \ n \ r \ n בואו נפרט את המדדים האלה בפירוט רב יותר. \ R \ n ויסות \ r \ n בקיצור נמרץ , KuCoin אינו מוסדר על ידי גופי רישוי לאומיים כלשהם. זו לא הפתעה גדולה בזירת חילופי המטבעות, שכן הרבה פלטפורמות בוחרות לפעול ללא רישיון. אם אתה מרגיש בנוח לסחור בבורסה לא מוסדרת תלוי באיזה צד של הגדר אתה יושב. \ R \ n \ r \ n לדוגמא, אם אתה סוג הסוחר שמעדיף לקנות ולמכור זוגות מטבעות קריפטוגרפיים באנונימי. הטבע, אז יש כל סיכוי שפלטפורמה כמו KuCoin מתאימה לצרכים שלך. בקצה השני של הספקטרום, אם אתה סוג הסוחר שדורש הגנה רגולטורית כלשהי, ייתכן ש- KuCoin לא יספיק. \ R \ nKYC \ r \ n כפי שצוין לעיל, KuCoin אינו נדרש לבקש ממך שום דבר. מידע אישי – וגם לא ידרשו מסמכי זהות רגישים. עם זאת, היוצא מן הכלל היחיד לכלל זה הוא אם אתה מתכנן להפקיד כספים באמצעות חיוב או כרטיס אשראי באמצעות שילוב סימפלקס. \ R \ n \ r \ n למעשה, כדי לשמור על ציות לכל החוקים הרלוונטיים סביב הלבנת הון. , יהיה עליך להעלות עותק של תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי הממשלה (דרכון או רישיון נהיגה). זה רק אופי המשחק בעת שימוש במטבע פיאט בבורסת הצפנה. \ R \ nKuCoin שיטות אבטחה \ r \ n במונחים של נוהלי אבטחה פנימיים, KuCoin טוען כי הוא מפעיל מערכות ברמה מוסדית שמבטיחה שהוא מרחיק את הפשע מה פּלַטפוֹרמָה. זה נתמך באופן מלא על ידי התחייבות לאחסון קירור. \ R \ n \ r \ n למרות שהאחוז המדויק לא צוין על ידי KuCoin, נטען כי החלק הארי של כספי הלקוחות מוחזק במצב לא מקוון. השאר נשמר בארנקים חמים כדי להבטיח שהפלטפורמה מסוגלת לעמוד בהיצע של משיכות כמעט מיידיות ואוטומטיות. \ R \ n \ r \ n עד כה לא היו פרסומים של KuCoin שנתקלו בפריצה גדולה מכל סוג שהוא, שזה סימן מצוין. עם זאת, אתה תמיד צריך לוודא שאתה מבין את הסיכונים לפריצה חיצונית פוטנציאלית, מכיוון שכספיך מאוחסנים בארנקים שאינך שולט בהם באופן אישי. \ R \ n \ r \ n כמו כן, ראוי לציין שבאפריל 2020, KuCoin השלים שיתוף פעולה אסטרטגי עם Onchain Custodian, פלטפורמת החזקת הקריפטו של סינגפור. Onchain אפוטרופוס יציע שירות משמורת לשמירה על נכסי הצפנה של KuCoin. כספי המשמורת יגובו על ידי לוקטון, חברת התיווך הפרטית הגדולה בעולם. ההערכה היא כי הדבר משפר עוד יותר את רמת האבטחה של החליפין. \ R \ n2FA \ r \ n החשוב מכל, KuCoin מאפשר לך להתקין אימות דו-גורמי (2FA) על חשבונך. המשמעות היא שקוד ייחודי יישלח למכשיר הנייד שלך בכל פעם שתרצה לבצע פונקציות מרכזיות בחשבון. זה כולל כניסה לחשבונך וביצוע בקשת משיכה. \ R \ n תמיכת לקוחות KuCoin \ r \ n בכל הנוגע לשירות לקוחות, הצוות ב- KuCoin מספק צוות תמיכה מסביב לשעון הפועל 24 שעות ביממה – 7 ימים בשבוע. . תוכל לשלוח לצוות דוא”ל, אם כי אם אתה זקוק לתמיכה מיידית של אחד על אחד, מומלץ להשתמש במתקן הצ’אט החי. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n המלצה על כך היא מעורב במקצת ברשות הרבים. עם חלק מהמשתמשים המדווחים על זמני חיבור בשניות, אחרים ציינו כי זמני ההמתנה הם מעבר למקובל. עם זאת, הכל תלוי עד כמה הצוות עסוק בזמן הבקשה. אין שירות תמיכה טלפוני המוצע. \ R \ n כיצד להתחיל ב- KuCoin \ r \ n כמו צליל KuCoin ולחשוב שהפלטפורמה מתאימה לצרכי המסחר לטווח הארוך שלך? אם כן, אנו עומדים כעת להראות לך מה עליך לעשות בכדי להתחיל עם חשבון מסחר היום. \ R \ n שלב 1: פתח חשבון \ r \ n כדי להפעיל את הכדור, עבור אל דף הבית של KuCoin ולחץ בלחצן ‘הירשם’ בחלקו העליון של המסך. לאחר מכן תתבקש להזין את כתובת הדוא”ל שלך ולבחור סיסמה חזקה. \ R \ n \ r \ n יהיה עליך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך לפני שתקשר את 2FA דרך הטלפון הנייד שלך. בשלב זה של תהליך ההרשמה, לא תתבקש לקבל מידע אישי. \ R \ n \ r \ n \ r \ n שלב 2: הפקדת כספים \ r \ n לאחר שפתחת את חשבון KuCoin שלך תקודם ל להפקיד כמה כספים. מבחינה זו עומדות בפניך שתי אפשרויות. אם כבר יש לך אסימון דיגיטלי, אתה יכול להפקיד את זה ישר ב- KuCoin. \ R \ n \ r \ n פשוט עבור לדף ההפקדה ולחפש את המטבע המתאים. לאחר מכן לחץ על כרטיסיית ההפקדה כדי לחשוף את כתובת הארנק הייחודית שלך עבור מטבע החילופי המסוים. \ R \ n \ r \ n העתק את הכתובת אל הלוח שלך, עבור אל הארנק הפרטי שלך, ציין את מספר המטבעות שברצונך להפקיד, ו אשר את העסקה. \ r \ n \ r \ n תלוי במטבע הקריפטוגרפי שאתה מפקיד, בדרך כלל לוקח בערך 10-20 דקות עד שהכספים יזוכו בחשבון KuCoin שלך. \ r \ n הפקדת מטבע פיאט \ r \ n אם אתה עושה אין לך גישה למטבע דיגיטלי, תצטרך להפקיד כספים באמצעות כרטיס החיוב או האשראי שלך. העבר את העכבר מעל הלחצן ‘קנה קריפטו’ ואז לחץ על ‘קנה בכרטיס אשראי’. \ R \ n \ r \ n עקוב אחר ההוראות המפורטות המוצגות בפניך על המסך. באופן מכריע, תתבקש לאמת את זהותך לפני שתוכל להשתמש בכרטיס החיוב \ / האשראי שלך. התהליך מקצה לקצה מטופל על ידי סימפלקס. \ R \ n שלב 3: התחל לסחור \ r \ n ברגע שחשבון KuCoin שלך מומן, אתה מוכן להתחיל לסחור. זירת המסחר הספציפית לה אתה זקוק תלויה בסוג המכשיר הפיננסי אליו אתה מעוניין לגשת. הסיבה לכך היא ש- KuCoin מפריד בין חילופי המטבעות בין פלטפורמות הנגזרות העתידיות. \ R \ n סקירת KuCoin: פסק הדין? \ R \ n לסיכום, ברור לראות מדוע KuCoin היא כעת אחת מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר בחלל. לא רק שהוא נותן לך גישה ליותר מ -450 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים, אלא שאתה יכול גם לסחור באינדקסים ספציפיים לקריפטו ובחוזים עתידיים של ביטקוין. \ R \ n \ r \ n יתר על כן, דמי המסחר הסטנדרטיים מסתכמים ב 0.1% בלבד, שתוכל להפחית ב 20% נוספים על ידי תשלום עמלה עם מניות KuCoin. אנו אוהבים גם את העובדה שעכשיו אתה יכול להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב או אשראי, אם כי תצטרך קודם לעקוף תהליך KYC. \ R \ n \ r \ n העניין העיקרי שיש לנו עם KuCoin הוא שזה לא ישות מוסדרת. אמנם זה אומר שאתה יכול לסחור בזוגות קריפטו לקריפטו באופן אנונימי, אך הכספים שלך לעולם אינם בטוחים ב 100%. \ R \ n \ r \ n מצד שני, דיווחים על פריצה של KuCoin עדיין לא צפו מאז הקמתה בשנת 2017 – שזה סימן מצוין. \ r \ n בקר בקוקוין","מְחַבֵּר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"קיין פפי"},"תאריך פורסם":"2021-01-03"},"נוסף סוג":"לא מוגדר","שם חלופי":"לא מוגדר","פרס":"לא מוגדר","פרסים":"לא מוגדר","מותג":"לא מוגדר","קטגוריה":"לא מוגדר","צֶבַע":"לא מוגדר","עוֹמֶק":"לא מוגדר","disambiguating תיאור":"לא מוגדר","gtin12":"לא מוגדר","gtin13":"לא מוגדר","gtin14":"לא מוגדר","gtin8":"לא מוגדר","גוֹבַה":"לא מוגדר","מזהה":"לא מוגדר","סֵמֶל":"לא מוגדר","mainEntityOfPage":"לא מוגדר","חוֹמֶר":"לא מוגדר","דֶגֶם":"לא מוגדר","mpn":"לא מוגדר","מזהה מוצר":"לא מוגדר","תאריך ייצור":"לא מוגדר","תאריך רכישה":"לא מוגדר","תאריך הוצאה":"לא מוגדר","כמו":"לא מוגדר","sku":"לא מוגדר","סִיסמָה":"לא מוגדר","url":"לא מוגדר","מִשׁקָל":"לא מוגדר","רוֹחַב":"לא מוגדר"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me