סקירת פריים XBT: חילופי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עם מינוף 100x

סקירת PrimeXBT

פריים XBT היא פלטפורמת מסחר שהושקה בשנת 2019 המאפשרת לסוחרים לנצל את היכולת לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים במינוף.

הם הפכו במהרה לאחד השחקנים הגדולים בענף המסחר בשוליים שקיבלו על עצמם משקל כבד כמו BitMex.

הבורסה נועדה להתגבר על הבעיות הנפוצות של פלטפורמות אחרות, כולל תהליכי אישור KYC ארוכים, השבתה לא צפויה, נזילות נמוכה, בעיות מסחר בשווקים כושלים, סוגי הזמנות מוגבלים, חווית משתמש ירודה ודמי מסחר גבוהים..

במקום זאת, PrimeXBT מציע מינוף מדהים, ממשק ידידותי למשתמש, נזילות עצומה ונפחי מסחר. המשך לקרוא לבדיקה המלאה שלנו.

סקירת פריים XBT

בקר ב- PrimeXBT

מינוף פריים XBT

מינוף הוא אחד מהתכונות הרבות שסוחרים מתקדמים נוטים לחפש, אך מרבית הפלטפורמות מציעות מינוף מוגבל מאוד בכל הנוגע לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. PrimeXBT בולטת בכך שהיא מציעה מינוף של 1: 100.

משמעות הדבר היא כי עבור כל $ 1, תקבל כוח קנייה או מכירה בשווי 100 $. זה בעצם נותן לך גישה לעמדת שוק גדולה יותר, כך שתוכל להרוויח עוד יותר, או אכן הפסדים.

מינוף הוא אחד המאפיינים המרכזיים של PrimeXBT ובין המאפיינים העיקריים שלו. האתר מציע גם הסבר מפורט על מינוף באתר האינטרנט שלו כדי לעזור לאלה שלא מבינים לגמרי.

הסבר זה כולל דוגמה עם BTC / USD למשל.

  • בדוגמה זו, נניח שהביטקוין הוא 10,000 דולר כל אחד, ומחירו עלה ב -5 אחוזים במהלך ההשקעה שלך.
  • אם היית משתמש בבורסה מסורתית ללא מינוף, אתה יכול לקנות 10 BTC תמורת 100,000 $ (10 x $ 10,000).
  • אם המחיר יעלה ב -5 אחוזים, ה- BTC שלך יהיה שווה 10,500 דולר כל אחד, כך שאם אתה מוכר אותם, תרוויח 5,000 דולר מההשקעה של 100,000 דולר שלך..

לעומת זאת, אם היית מבצע את אותה הסחר ב- PrimeXBT עם מינוף 1: 100 שלה, היית צריך לשלם אחוז אחד בלבד מהעמדה של 100,000 דולר, כלומר השקעה של 1,000 דולר מקדימה.

באותה סיטואציה, המשמעות היא שעדיין תרוויחו 5,000 דולר אך הייתם משקיעים 1,000 דולר בלבד. במילים אחרות, אתה יכול להכפיל בהרבה את הרווחים שלך באותה כמות של הון ראשוני.

מינוף

PrimeXBT מסביר כמה מהיתרונות של מסחר במינוף, כולל יכולת הגדלת רווחים, הזדמנויות הילוכים (היכולת לפנות הון שתוכלו להשתמש בו להשקעה אחרת) ויכולת להרוויח כאשר השוק נופל.

יש גם מחשבון מינוף נוח ב- PrimeXBT, כך שתוכל להבין את כוח הקנייה שלך על סמך ההון הזמין שלך.

רק זכור שבעוד שימוש במינוף מגדיל את פוטנציאל ההגעה של הכספים שלך ואת הרווחים הפוטנציאליים שלך, זה גם יגדיל את ההפסדים הפוטנציאליים.

ככזה, אתה תמיד צריך להיות זהיר בעת השימוש במינוף המקסימלי המוצע ב- PrimeXBT. עם זאת, בעלי ניסיון מסחר וביטחון בשיטות שלהם מוצאים כי המינוף הוא כלי שימושי להפליא.

רווח מתנועות שוק

מכיוון ששוק הקריפטו לא תמיד גדל, PrimeXBT מציע שיטות להרוויח בין אם השוק עולה או יורד. אתה יכול לסחור בכל מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר ולגדר על אחזקות קיימות או להרוויח מעצרות או ירידות בשוק.

במילים אחרות, אתה יכול להיות ארוך או קצר עם PrimeXBT. קנייה היא כשאתה ממשיך זמן רב ואילו מכירה זה כשאתה קצר. כדי להימשך זמן רב, היית קונה ביטקוין וצופה בחשבונך עולה בערך בזמן שמחיר ה- BTC עולה.

במקרה זה, ירידה במחיר BTC תוריד את הערך בחשבונך. לעומת זאת, אתה יכול להתקצר, מה שאומר שאתה פותח עמדה שתעלה את ערכה אם מחיר ה- BTC יירד.

פרפט משווקי עליות & amp; ירידות

תוכל להציג דוגמאות ספציפיות עם חישובים עבור כל אחד מסוגי העסקאות הללו ב- PrimeXBT. יש גם מידע על חישוב הרווחים שלך, כך שתוכל להבין מה קורה בחשבונך. כדי לחשב את הרווח או ההפסד שלך, אתה פשוט לוקח את ההפרש בנקודות המחיר בפתיחה לעומת סגירה ומכפיל ערך זה בגודל המיקום. אם תשלב אותו עם מינוף, תוכל להגדיל את גודל המיקום שלך.

מסחר פריים XBT

בנוסף ליכולת ללכת זמן רב או קצר וליהנות ממנוף של עד 1: 100, PrimeXBT בולט במספר דרכים. יש לו ממשק מאוד ידידותי למשתמש הניתן להתאמה אישית מלאה וכולל תמיכה במספר צגים.

פלטפורמת המסחר היא אופציה הטובה ביותר בכיתה מכיוון שהיא בטוחה, אמינה ומהירה. זה פשוט מספיק כדי שמתחילים להבין זאת, אך כולל את הכלים המתקדמים שסוחרים מקצועיים רוצים.

כלי התרשים שימושיים במיוחד עם סוגי תרשימים שונים, מגוון כלי ציור ואינדיקטורים, ואפשרות לסחור ישירות מהתרשים. PrimeXBT מציע גם דמי מסחר נמוכים מאוד. תבחין בשיעורי עמלה פשוטים ונמוכים, כך שאין הפתעות. בנוסף, PrimeXBT מציע מרווחים הדוקים.

פלטפורמת המסחר PrimeXBT

אתה יכול תצוגה מקדימה של פלטפורמת המסחר החיה של PrimeXBT כדי להרגיש כיצד זה עובד לפני שאתה פותח חשבון. גרסת התצוגה המקדימה של הפלטפורמה דומה להפליא לגרסה האמיתית.

ההבדל היחיד הוא בחלק התחתון ביותר של המסך שכותרתו “מיקומים”. אם יש לך חשבון חי, תראה רשימת מיקומים עם העמודות הבאות לכל אחת מהן: סמל, מזהה מיקום, זמן ותאריך, צד, גודל, מחיר מילוי, מחיר נוכחי, לקחת רווח, הפסד הפסד, ו- P / L.

מכיוון שגרסת התצוגה המקדימה אינה משויכת לחשבון, קטע זה מטושטש ומעליו, תוכלו למצוא את האפשרות להתחבר או להירשם.

מסך מסחר

בסך הכל, פלטפורמת המסחר היא בדיוק מה שאתה מצפה מכיוון שהיא דומה מאוד לדפי המסחר שמשקיעים מנוסים רגילים אליהם. בפינה השמאלית העליונה של המסך תראה רשימה של זוגות מטבעות קריפטוגרפיים.

אלה כוללים LTC / USD, BTC / USD, ETH / USD, EOS / USD ו- XRP / USD. עבור כל אחד מהם, אתה יכול להציג את מחיר ההצעה, לשאול את המחיר ולשנות. דמויות אלה מקודדות בצבעים לבן, ירוק או אדום.

כצפוי, ירוק מצביע על עלייה ואילו אדום מצביע על ירידה.

לחיצה על אחד מהזוגות המפורטים כאן תביא אותך למסך המאפשר לך לקנות או למכור את הקריפטו המדובר. זה יציג את מחירי הקנייה והמכירה, כמו גם את הנמוך והגבוה עבור הצמד.

מתחת לקטע זה, עדיין בצד שמאל של המסך, תראה את פנקס ההזמנות. פקודת ההזמנות מציגה את המידע עבור זוג המטבעות שבחרת לאחרונה בפינה השמאלית העליונה. זה מחולק למכירות ורכישות. נגיעה נחמדה בספר ההזמנות הזה היא שבנוסף לרשימת הכמויות והמחירים, הוא גם מציג ייצוג חזותי באמצעות גרפים בירוק ובאדום ברקע. בדרך זו תוכלו לראות את המגמות הנוכחיות במבט אחד.

החלק הראשי של דף המסחר הוא התרשים בפועל, שנמצא ממש משמאל לרישומי הצפנה וספר ההזמנות ותופס את רוב הדף. בפינה השמאלית העליונה של התרשים מוצג לך צמד המסחר שהיא מייצגת.

תוכלו להתאים זאת על ידי לחיצה על התיבה בה היא מופיעה והקלדת הזוג החדש (תוכלו להבחין בהצעות למילוי אוטומטי) או על ידי לחיצה על הצמד משמאל בחלק רישום ההצפנה..

תרשימי מסחר ב- PrimeXBT

הגדרת ברירת המחדל של תרשים המסחר PrimeXBT היא תרשים פמוטים. הוא מקודד בצבע ירוק ואדום עם מחירים על הציר האנכי והזמן על הציר האופקי. העברת העכבר מעל כל נקודה בתרשים תראה לך את התאריך והשעה הספציפיים, כמו גם את הפתיחה, הגבוהה, הנמוכה, הסגירה והערך.

באפשרותך להגדיל או להקטין את טווח הזמן המוצג על ידי התאמת גרף הזמן מיד מתחת לתרשים הראשי. החלק העליון של התרשים הוא המקום בו תוכלו למצוא את רוב ההגדרות.

יש תפריט נפתח המאפשר לשנות את מרווחי הפמוטים. ברירת המחדל היא 5 דקות, אך ניתן גם לבחור 1, 15 או 30 דקות; 1, 2 או 4 שעות; או יום אחד, שבוע או חודש. משמאל לכך יש אפשרות לעבור מתרשים פמוט לגרף קווים או גרף עמודות.

תרשים מסחר

לצד זה תמצאו אפשרויות הנוגעות לכוונת את הכוונת. אתה יכול גם לבחור ארוך או קצר ומבין מגוון של 13 אינדיקטורים, קווים וכלים להוסיף. אלה כוללים בין היתר דברים כמו קו מגמה, ערוץ מגמות וקרני פיבונאצ’י.

סוחרים מתקדמים יתעניינו בסעיף הלימודים, הנגיש באמצעות סמל של מבחנה מימין לאפשרויות לעיל ומשמאל ללימודים. אתה יכול לבחור אחד מכמה עשרות מחקרים זמינים או להוסיף מחקר משלך. השתמש עד חמש בבת אחת.

ישנן שתי שיטות מסחר עם PrimeXBT. אתה יכול ללחוץ על זוג משמאל לדף ולמלא את התיבה שמופיעה. לחלופין, תוכלו להשתמש בקטע בפינה השמאלית העליונה של התרשים, ממש מתחת לשם הזוג.

בצע הזמנה

עמלות PrimeXBT & גבולות

PrimeXBT גובה שני סוגים של עמלות, מסחר ומימון לילה. מכיוון שמכשירים הם מוצרים ממונפים אתה מממן את השווי הנסחר באמצעות מימון בן לילה.

עלות הלוואה זו (מימון) תלויה בנזילות נכס הבסיס. אם אתה פותח וסוגר עמדה ממונפת באותו יום מסחר, אינך כפוף למימון בן לילה.

סמל עמלת מסחר מימון / יום ארוך מימון / יום קצרBTC / USD

ETH / USD

LTC / USD

XRP / USD

EOS / USD

0.05% -3.9 דולר לכל BTC אחד -3.9 דולר לכל BTC אחד
0.05% -0.13 דולר לכל ETH -0.13 דולר לכל ETH
0.05% -0.03 $ לכל 1 LTC -0.03 $ לכל 1 LTC
0.05% -0.00038 $ לכל XRP אחד -0.00038 $ לכל XRP אחד
0.05% -0.0025 דולר לכל EOS אחד -0.0025 דולר לכל EOS אחד

מגבלת החשיפה היא הגבלה על גודל המשרה שכל לקוח יכול לקיים באמצעות PrimeXBT. פלטפורמת המסחר לא תאפשר ללקוחות לבצע הזמנות שיעברו את המגבלה אם יבוצעו.

המגבלה נקבעת על ידי מחלקת ניהול הסיכונים של PrimeXBT ותלויה בגורמים כגון נזילות מכשירים, תנודתיות ותנאי שוק אחרים..

SymbolMin. גודל הזמנה שינוי גודל הזמנה מקס. גודל סחר יחיד מקס. חשיפהBTC / USD

ETH / USD

LTC / USD

XRP / USD

EOS / USD

0.01 BTC 0.01 BTC 15 BTC -3.9 דולר לכל BTC אחד
0.01 ETH 0.01 ETH 200 BTC -0.13 דולר לכל ETH
0.01 LTC 0.01 LTC 650 LTC -0.03 $ לכל 1 LTC
1 XRP 0.01 XRP 55000 XRP -0.00038 $ לכל XRP אחד
1 EOS 0.01 EOS 8500 XRP -0.0025 דולר לכל EOS אחד

סיכום

PrimeXBT יצרו הצעה מוצקה בתחום המסחר הצפוף של מטבעות קריפטוגרפיים.

פלטפורמת המסחר קלה לשימוש, ו- PrimeXBT בולט מהמתחרים עם העמלות הנמוכות, המרווחים הצמודים והמינוף המוביל בכיתה של 1: 100. הבורסה נפתחה רשמית בשנה שעברה והמשיכה למוניטין טוב בתעשייה.

כמו בכל סוגי הבורסות המציעות מינוף, אנו ממליצים לך להמשיך בזהירות אם טרם נסחרת בדרך זו. קל למדי לטעות בדברים ובסופו של דבר לחסל אותם ולאבד את הקריפטו שלך בצורה כזו, במיוחד אם אתה משתמש במינוף גבוה..

עדכנו סקירה זו לשנת 2020 וכעת אנו בטוחים בהרבה להמליץ ​​עליה לקוראינו.

בקר ב- PrimeXBT

PrimeXBT

src = “~ תמונות \ prime-xbt-review-cryptocurrency-trading-exchange-with-100x-leverage.gif”

alt = “PrimeXBT”

class = “photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

קלות שימוש

9.0 / 10

תדמית

8.0 / 10

עמלות

9.0 / 10

שירות לקוחות

8.0 / 10

שיטות תשלום

9.0 / 10

יתרונות

  • עמלות נמוכות
  • מינוף זמין
  • ניתן לקבל פיקדונות בכרטיס אשראי
  • מערכת הפניה
  • חשבונות אנונימיים

חסרונות

  • לא מבוקר
  • תמיכת דוא”ל

לְבַקֵר {"@הֶקשֵׁר":"http: \ / \ / schema.org \ /","@סוּג":"מוצר","שֵׁם":"PrimeXBT","תמונה":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / העלאות \ / 2019 \ / 02 \ /primexbt-review.gif","תיאור":"פריים XBT היא פלטפורמת מסחר שהושקה בשנת 2019 המאפשרת לסוחרים לנצל את היכולת לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים במינוף. הם הפכו במהרה לאחד השחקנים הגדולים בענף המסחר בשוליים שקיבלו על עצמם משקל כבד כמו BitMex. המטרה של חילופי הדברים היא להתגבר על הבעיות הנפוצות של אחרים…","הצעות": {"@סוּג":"הַצָעָה","מחיר":"0.00","priceCurrency":"$","מוֹכֵר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"}},"סקירה": {"@סוּג":"סקירה","סקירה דירוג": {"@סוּג":"דֵרוּג","bestRating":"10","דירוג גרוע ביותר":"0","ratingValue":"8.60"},"שֵׁם":"PrimeXBT","reviewBody":"פריים XBT היא פלטפורמת מסחר שהושקה בשנת 2019 המאפשרת לסוחרים לנצל את היכולת לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים במינוף. \ R \ n \ r \ n הם הפכו במהרה לאחד השחקנים הגדולים בענף המסחר בשוליים. במשקלים כבדים כגון BitMex. \ r \ n \ r \ n הבורסה נועדה להתגבר על הבעיות הנפוצות של פלטפורמות אחרות, כולל תהליכי אישור KYC ארוכים, השבתה בלתי צפויה, נזילות נמוכה, בעיות מסחר בשווקים כושלים, סוגי הזמנות מוגבלים, ירודים חווית משתמש ודמי מסחר גבוהים. \ r \ n \ r \ n במקום זאת, PrimeXBT מציע מינוף מדהים, ממשק מאוד ידידותי למשתמש, נזילות עצומה ונפחי מסחר. המשך לקרוא לבדיקה המלאה שלנו. \ R \ n \ r \ n \ r \ n בקר ב- PrimeXBT \ r \ n \ r \ n מינוף פריים XBT \ r \ n \ r \ n המינון הוא אחד מהתכונות הרבות שסוחרים מתקדמים נוטים להסתכל עבור, אך מרבית הפלטפורמות מציעות מינוף מוגבל מאוד בכל הנוגע לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. PrimeXBT בולט בכך שהוא מציע מינוף של 1: 100. \ r \ n \ r \ n משמעות הדבר היא כי עבור כל $ 1, תקבל כוח קנייה או מכירה בשווי 100 $. זה בעצם נותן לך גישה למיקום שוק גדול יותר, כך שתוכל להרוויח עוד יותר, או אכן הפסדים. \ R \ n \ r \ n המינון הוא אחד המאפיינים המרכזיים של PrimeXBT ובין התכונות העיקריות שלו. האתר מציע גם הסבר מפורט על מינוף באתר האינטרנט שלו כדי לעזור לאלה שלא מבינים לגמרי. \ R \ n \ r \ n הסבר זה כולל דוגמה עם BTC \ / USD למשל. \ R \ n \ r \ n \ בדוגמה זו, נניח כי הביטקוין הוא 10,000 דולר כל אחד, ומחירו עלה ב -5% במהלך ההשקעה שלך. \ r \ n \ t אם היית משתמש בבורסה מסורתית ללא מינוף, תוכל לקנות 10 BTC תמורת 100,000 $ (10 x $ 10,000) . \ r \ n \ t אם המחיר יעלה ב -5 אחוזים, ה- BTC שלך יהיה שווה 10,500 דולר כל אחד, כך שאם אתה מוכר אותם, תרוויח 5,000 דולר מההשקעה שלך בסך 100,000 דולר. \ r \ n \ r \ n לעומת זאת, אם אתה היו מבצעים את אותה הסחר ב- PrimeXBT עם מינוף 1: 100 שלה, תצטרך לשלם אחוז אחד בלבד מהעמדה של 100,000 דולר, כלומר השקעה של 1,000 דולר מקדימה. \ r \ n \ r \ n באותו מצב, זה אומר עדיין היית מרוויח 5,000 דולר אבל היית משקיע רק 1,000 דולר. במילים אחרות, אתה יכול להכפיל את הרווחים שלך במידה ניכרת באותה כמות של הון ראשוני. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n פרימה XBT מסביר כמה מהיתרונות של מסחר במינוף, כולל היכולת להגדיל את הרווחים. , הזדמנויות הילוך (היכולת לפנות הון שתוכלו להשתמש בו להשקעה אחרת) ויכולת להרוויח כאשר השוק נופל. \ r \ n \ r \ n יש גם מחשבון מינוף נוח ב- PrimeXBT, כך שתוכלו להבין כוח הקנייה שלך מבוסס על ההון הזמין שלך. \ r \ n \ r \ n רק זכור שבעוד שימוש במינוף מגדיל את פוטנציאל ההגעה של הכספים שלך ואת הרווחים הפוטנציאליים שלך, זה גם יגדיל את ההפסדים הפוטנציאליים. \ r \ n \ r \ n ככזה, אתה תמיד צריך להיות זהיר בעת השימוש במינוף המקסימלי המוצע ב- PrimeXBT. עם זאת, בעלי ניסיון מסחר וביטחון בשיטות שלהם מוצאים כי המינוף הוא כלי שימושי להפליא. \ R \ n רווח מתנועות שוק \ r \ n מכיוון ששוק הקריפטו לא תמיד גדל, PrimeXBT מציע שיטות להרוויח אם השוק הוא עולים או יורדים. אתה יכול לסחור בכל מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר ולגדר על אחזקות קיימות או להרוויח מעצרות או ירידות בשוק. \ R \ n \ r \ n במילים אחרות, אתה יכול ללכת ארוך או קצר עם PrimeXBT. קנייה היא כשאתה ממשיך זמן רב ואילו מכירה זה כשאתה קצר. כדי להימשך זמן רב, היית קונה ביטקוין וצופה בחשבונך עולה בערך בזמן שמחיר ה- BTC עולה. \ R \ n \ r \ n במקרה זה, ירידה במחיר של BTC יפיל את הערך בחשבונך. לעומת זאת, אתה יכול ללכת קצר, מה שאומר שאתה פותח עמדה שתעלה את הערך שלה אם מחיר ה- BTC יירד. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n אתה יכול להציג דוגמאות ספציפיות עם חישובים עבור כל אחד מסוגי העסקאות הללו ב- PrimeXBT. יש גם מידע על חישוב הרווחים שלך, כך שתוכל להבין מה קורה בחשבונך. כדי לחשב את הרווח או ההפסד שלך, אתה פשוט לוקח את ההפרש בנקודות המחיר בפתיחה לעומת סגירה ומכפיל ערך זה בגודל המיקום. אם תשלב את זה עם מינוף, תוכל להגדיל את גודל המיקום שלך. \ R \ n פריים XBT מסחר \ r \ n בנוסף ליכולת ללכת ארוך או קצר ולהנות ממנוף של עד 1: 100, PrimeXBT בולט בדרכים מרובות. . יש לו ממשק מאוד ידידותי להתאמה אישית מלאה וכולל תמיכה במספר צגים. \ R \ n \ r \ n פלטפורמת המסחר היא אפשרות הטובה ביותר בכיתה מכיוון שהיא בטוחה, אמינה ומהירה. זה פשוט מספיק למתחילים להבין אך כולל את הכלים המתקדמים שרוצים סוחרים מקצועיים. \ R \ n \ r \ n כלי התרשימים שימושיים במיוחד עם סוגי תרשימים שונים, מגוון כלי ציור ואינדיקטורים ואפשרות לסחור נכון מהתרשים. PrimeXBT מציע גם דמי מסחר נמוכים מאוד. תבחין בשיעורי עמלה פשוטים ונמוכים, כך שאין הפתעות. בנוסף, PrimeXBT מציע מרווחים צמודים. \ R \ n פריים XBT פלטפורמת מסחר \ r \ n אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של פלטפורמת המסחר החיה של PrimeXBT כדי להרגיש איך זה עובד לפני שאתה פותח חשבון. גרסת התצוגה המקדימה של הפלטפורמה דומה להפליא לגרסה האמיתית. \ R \ n \ r \ n ההבדל היחיד הוא בחלק התחתון ביותר של המסך שכותרתו \ u201cPositions. \ U201d אם יש לך חשבון חי, תראה רשימת עמדות עם העמודות הבאות לכל אחת מהן: סמל, מזהה מיקום, זמן ותאריך, צד, גודל, מחיר מילוי, מחיר נוכחי, קח רווח, הפסד הפסד ו- P \ / L. \ r \ n \ r \ n מאז גרסת התצוגה המקדימה אינה משויכת לחשבון, סעיף זה מטושטש ומעליו, תמצא אפשרות להתחבר או להירשם. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בסך הכל, פלטפורמת המסחר היא בדיוק מה שאתה מצפה מכיוון שהוא דומה מאוד לדפי המסחר שמשקיעים מנוסים רגילים אליו. בפינה השמאלית העליונה של המסך תראה רשימה של זוגות מטבעות קריפטוגרפיים. \ R \ n \ r \ n אלה כוללים LTC \ / USD, BTC \ / USD, ETH \ / USD, EOS \ / USD ו- XRP \ /דולר אמריקאי. עבור כל אחד מהם, אתה יכול להציג את מחיר ההצעה, לשאול את המחיר ולשנות. נתונים אלה מקודדים בצבעים לבן, ירוק או אדום. \ R \ n \ r \ n כצפוי, ירוק מצביע על עלייה ואילו אדום מצביע על ירידה. \ R \ n \ r \ n לחיצה על אחד מהזוגות המפורטים כאן להביא אותך למסך שמאפשר לך לקנות או למכור את הקריפטו המדובר. הוא יציג את מחירי הקנייה והמכירה וכן את הנמוך והגבוה עבור הצמד. \ R \ n \ r \ n להלן קטע זה, עדיין בצד שמאל של המסך, תראה את פנקס ההזמנות. פקודת ההזמנות מציגה את המידע עבור זוג המטבעות שבחרת לאחרונה בפינה השמאלית העליונה. זה מחולק למכירות ורכישות. נגיעה נחמדה בספר ההזמנות הזה היא שבנוסף לרשימת הכמויות והמחירים, הוא גם מציג ייצוג חזותי באמצעות גרפים בירוק ובאדום ברקע. בדרך זו תוכלו לראות את המגמות הנוכחיות במבט אחד. \ R \ n \ r \ n החלק העיקרי של דף המסחר הוא התרשים בפועל, שנמצא ממש משמאל לרישומי הצפנה וספר ההזמנות ותופס את רוב העמוד. בפינה השמאלית העליונה של התרשים מוצג לך צמד המסחר שהוא מייצג. \ R \ n \ r \ n ניתן להתאים זאת על ידי לחיצה על התיבה בה הוא מופיע והקלדת הזוג החדש (תבחין בהצעות למילוי אוטומטי) או על ידי לחיצה על הצמד שמאלה בסעיף רישום ההצפנה. \ r \ n תרשימי מסחר ב- PrimeXBT \ r \ n הגדרת ברירת המחדל של תרשים המסחר PrimeXBT היא תרשים פמוטים. הוא מקודד בצבע ירוק ואדום עם מחירים על הציר האנכי והזמן על הציר האופקי. מעבר בריחוף מעל כל נקודה בתרשים יראה לך את התאריך והשעה הספציפיים וכן את הפתיחה, הגבוה, הנמוך, הסגור והערך. \ R \ n \ r \ n ניתן להגדיל או להקטין את טווח הזמן המוצג על ידי התאמת הזמן גרף מיד מתחת לתרשים הראשי. בחלק העליון של התרשים תוכלו למצוא את רוב ההגדרות. \ R \ n \ r \ n יש תפריט נפתח המאפשר לשנות את מרווחי הפמוטים. ברירת המחדל היא 5 דקות, אך ניתן גם לבחור 1, 15 או 30 דקות; 1, 2 או 4 שעות; או יום אחד, שבוע או חודש. משמאל לכך קיימת האפשרות לעבור מתרשים פמוט לגרף קו או תרשים עמודות. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בהמשך לכך תמצאו אפשרויות הנוגעות לכוונת את הכוונת. אתה יכול גם לבחור ארוך או קצר ומבין מגוון של 13 אינדיקטורים, קווים וכלים להוסיף. אלה כוללים דברים כמו קו מגמה, ערוץ מגמות וקרני פיבונאצ’י, בין היתר. \ R \ n \ r \ n סוחרים מתקדמים יתעניינו בסעיף המחקרים, הנגיש באמצעות סמל של מבחנה מימין ל מעל האפשרויות ומשמאל ללימודים. אתה יכול לבחור אחד מכמה עשרות מחקרים זמינים או להוסיף מחקר משלך. השתמש עד חמש בו זמנית. \ R \ n \ r \ n ישנן שתי שיטות מסחר עם PrimeXBT. אתה יכול ללחוץ על זוג משמאל לדף ולמלא את התיבה שמופיעה. לחלופין, תוכל להשתמש בקטע בפינה השמאלית העליונה של התרשים, ממש מתחת לשם הזוג. \ R \ n \ r \ n \ r \ n דמי פריים XBT & מגבלות \ r \ n פרייםXBT גובה שני סוגים של עמלות, מסחר ומימון לילה. מכיוון שמכשירים הם מוצרים ממונפים אתה מממן את השווי הנסחר באמצעות מימון בן לילה. \ R \ n \ r \ n עלות הלוואה זו (מימון) תלויה בנזילות של נכס הבסיס. אם אתה פותח וסוגר עמדה ממונפת באותו יום מסחר, אינך כפוף למימון בן לילה. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n סימבול \ r \ n עמלת מסחר \ r \ n מימון \ ליום ארוך \ r \ n מימון \ / יום קצר \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n0.05% \ r \ n- $ 3.9 לכל 1 BTC \ r \ n- $ 3.9 לכל 1 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n0.05% \ r \ n- 0.13 $ לכל ETH \ r \ n- 0.13 $ לכל ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ / USD \ r \ n0.05% \ r \ n- $ 0.03 לכל 1 LTC \ r \ n- $ 0.03 לכל 1 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ /USD\r\n0.05%\r\n-$0.00038 לכל XRP \ r \ n- $ 0.00038 לכל XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n0.05% \ r \ n- 0.0025 $ לכל EOS \ r \ n- 0.0025 $ לכל EOS EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n מגבלת החשיפה היא מגבלה על גודל משרה שכל לקוח יכול לקיים עם PrimeXBT. פלטפורמת המסחר לא תאפשר ללקוחות לבצע הזמנות שיעברו את המגבלה אם יבוצעו. \ R \ n \ r \ n המגבלה נקבעת על ידי מחלקת ניהול הסיכונים של PrimeXBT ותלויה בגורמים כמו נזילות מכשירים, תנודתיות ותנאי שוק אחרים. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n סימן \ r \ n מיני. גודל הזמנה \ r \ n דקות. שינוי גודל הזמנה \ r \ n מקסימום. גודל סחר יחיד \ r \ n מקסימום. חשיפה \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ / USD \ r \ n0.01 BTC \ r \ n0.01 BTC \ r \ n15 BTC \ r \ n – $ 3.9 לכל 1 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ / USD \ r \ n0.01 ETH \ r \ n0.01 ETH \ r \ n200 BTC \ r \ n- 0.13 $ לכל 1 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ / USD \ r \ n0.01 LTC \ r \ n0.01 LTC \ r \ n650 LTC \ r \ n- $ 0.03 לכל 1 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ / USD \ r \ n1 XRP \ r \ n0.01 XRP \ r \ n55000 XRP \ r \ n- $ 0.00038 לכל XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ / USD \ r \ n1 EOS \ r \ n0.01 EOS \ r \ n8500 XRP \ r \ n- $ 0.0025 לכל 1 EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n מסקנה \ r \ n פריים XBT יצרו הצעה מוצקה במסחר הצפוף בצפיפות space. \ r \ n \ r \ n פלטפורמת המסחר קלה לשימוש, ו- PrimeXBT בולט מהמתחרים עם העמלות הנמוכות, המרווחים הצמודים והמינוף המוביל בכיתה של 1: 100. הבורסה נפתחה רשמית בשנה שעברה והמשיכה מוניטין טוב בענף. \ R \ n \ r \ n כמו בכל סוגי הבורסות המציעות מינוף, אנו ממליצים לך להמשיך בזהירות אם לא נסחרת כך לפני. קל למדי לטעות בדברים ובסופו של דבר לחסל אותם ולאבד את מטבע הקריפטוגרפיה שלך בצורה כזו, במיוחד אם אתה משתמש במינוף גבוה. \ R \ n \ r \ n עדכנו את הביקורת הזו לשנת 2020 ועכשיו הרבה יותר בטוח להמליץ ​​עליהם לקוראים שלנו. \ r \ n בקר בפרייםXBT","מְחַבֵּר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"},"תאריך פורסם":"2021-01-04"},"נוסף סוג":"לא מוגדר","שם חלופי":"לא מוגדר","פרס":"לא מוגדר","פרסים":"לא מוגדר","מותג":"לא מוגדר","קטגוריה":"לא מוגדר","צֶבַע":"לא מוגדר","עוֹמֶק":"לא מוגדר","disambiguating תיאור":"לא מוגדר","gtin12":"לא מוגדר","gtin13":"לא מוגדר","gtin14":"לא מוגדר","gtin8":"לא מוגדר","גוֹבַה":"לא מוגדר","מזהה":"לא מוגדר","סֵמֶל":"לא מוגדר","mainEntityOfPage":"לא מוגדר","חוֹמֶר":"לא מוגדר","דֶגֶם":"לא מוגדר","mpn":"לא מוגדר","מזהה מוצר":"לא מוגדר","תאריך ייצור":"לא מוגדר","תאריך רכישה":"לא מוגדר","תאריך הוצאה":"לא מוגדר","כמו":"לא מוגדר","sku":"לא מוגדר","סִיסמָה":"לא מוגדר","url":"לא מוגדר","מִשׁקָל":"לא מוגדר","רוֹחַב":"לא מוגדר"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me